Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:56 03.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Пак сгреших хайде помагайтенови  
Автор mimka (момиче)
Публикувано17.02.03 02:51



В петък на 14-ти брат ми беше така добър да ми купи една роза и да ме заведе ан ресторант с неговите приятели. До тук добре, но само до тук. Суетата ми беше малко в повече. Позволих си цяла вечер да танцувам със всеки непознат, който ме покани. А те бяха доста!

Като резултат май първо се поизложих пред брат ми и приателите му, които само ме дебнеха и се мръщеха. Те са си такива винаги се цупят, когато някой ми обръща внимание. Второто, което постигнах е, че под влияние на думите "Благодаря, че танцувах с най-красивата жена", си дадох телефона. Постъпих като някаква 10 годишна тъпачка. На другия ден прецених, че не искам да имам каквото и да било с този човек.

Ето го сега и основния проблем, досега ми е звънял 28 пъти за два дни! Кажете как да постъпя, защото засега не си вдигам телефона. Как да го разкарам????????????????????



Тема Re: Пак сгреших хайде помагайтенови [re: mimka]  
Автор Дявoл (Бивша Ниkоя)
Публикувано17.02.03 08:42



ами според мен...трябва да му вдигнеш и да му обясниш, че си обвързана примерно, че си била леко пийнала...или нещо от сорта, което ще мине:)
Нямаш друг избор, за да се оттървеш от натрапника...

Remember me?


Тема Re: Пак сгреших хайде помагайтенови [re: mimka]  
АвторTedi (Нерегистриран)
Публикувано17.02.03 09:27



Trudna rabota, no ne nevuzmozhna. Triabva da vdignesh telefona, da mu kazhesh taka :" Izvinaivaj, che ti dadoh telefona si, no to beshe pod vlianie na vecherta. Sega sum na drugo mnenie i ne bih iskala da izlizam s teb. Nadiavam se da mi prostish i ti pozhelavam uspehi s naikoia druga."
Tova mozhe i da ne svurshi mnogo rabota - zavisi toj kakuv tip chovek e, no vse pak ako pokazhesh uvazhenie, shte se obazhda po-malko.



Тема Re: Пак сгреших хайде помагайтенови [re: mimka]  
Автор vsE_EdnO_1™ (-FURIOUS-)
Публикувано17.02.03 10:32



Извинение на жена, тема ли да пуснем!
Кажи му че си си счупила крака и никога няма да те види, а той като каже аз ще дойда у вас, ти му кажи, че не може и готово.

P.S. Честно казано не разбрах нищо
Ма не ми пука.


Тема Re: Пак сгреших хайде помагайтенови [re: Дявoл]  
Автор vsE_EdnO_1™ (-FURIOUS-)
Публикувано17.02.03 10:39



Натрапника, дали е такъв? Това е, жени, няма оправия, хем виновна, хем този и бил натрапник, защо си е дала телефона?

P.S. Честно казано не разбрах нищо
Ма не ми пука.


Тема хаиде да живеят следващите 100 мнения с вайканенови [re: mimka]  
Автор pile s chushki (lotus)
Публикувано17.02.03 10:57



и после се чудиш защо мога да те наричам празноглава...
само си представи на какъв кретен си си дала телефона, щом може да звънне 28 пъти за 2 дни.

angels bleed from addictive touch of my caress


Тема Re: хаиде да живеят следващите 100 мнения с вайканенови [re: pile s chushki]  
Автор vsE_EdnO_1™ (-FURIOUS-)
Публикувано17.02.03 11:03



ооооооо това не е нищо, аз получих 53 нетговорени повиквания за 7 -8 минути, само и само аз да звънна, какво говориш, после рева, че ми е затваряла и да видиш как хубаво звънеше и как не се протесняваше, че ще се набута...........набута

P.S. Честно казано не разбрах нищо
Ма не ми пука.


Тема Re: Пак сгреших хайде помагайтенови [re: mimka]  
Автор Hяkoй (непознат)
Публикувано17.02.03 11:03



Пак си ги надробила едни......, хе-хе....



Тема брехнови [re: vsE_EdnO_1™]  
Автор pile s chushki (lotus)
Публикувано17.02.03 11:06



кой това, мимка ли:)))))))

angels bleed from addictive touch of my caress


Тема Re: брех я :)нови [re: pile s chushki]  
Автор vsE_EdnO_1™ (-FURIOUS-)
Публикувано17.02.03 11:07



не! една такава като нея!

P.S. Честно казано не разбрах нищо
Ма не ми пука.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.