Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:53 28.09.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Za lybovta...нови  
АвторSvilchjo (Нерегистриран)
Публикувано04.12.02 09:03



Ne znam zashto reshih tuka da pisha.Moje bi iskam da spodelq s vsichki che lybovta e nai prekrasnoto neshto stiga da e spodelena.V momenta sam taka.S moeto momiche mnogo se obichame.I to stana nai veche chrez chata.Veche sled kato se vidqhme tochno za 2 dena lybovta plamna.Prosto e neshto super prekrasno.Predi imah priqtelka s koqto bqh 3 godini.S neq imah dobri migove i dosta loshi takiva.No az prodaljavah da si q obicham.A sled kato s drugoto momiche stana nqkakva magiq az purvata si priqtelka veche ne se i seshtam za neq.Moje bi pismoto mi e leko nesvurzano.Prosto iskam da kaja na vsichki (makar che moje bi go znaete) che da obichash i da si obichan e neshto poveche ot prekrasno...



Тема върху криле любовни той полита...нови [re: Svilchjo]  
Автор cлънчицe (обича живота)
Публикувано04.12.02 09:17



Хей, добро утро! На всички лица по една радостна усмивка!

момчето е срещнало любовта и е щастливо! толкова искрено и толкова опияняващо сутрин рано...

добре си го написал тука... благодаря ти... аз поне започнах усмихната иначе мрачния ден...

ЖИВОТА Е ХУБАВ

Здравей! Радвам се да те видя...


Тема suvetнови [re: Svilchjo]  
Автор don_Pablo (GODFATHER)
Публикувано04.12.02 09:19



budi kolkoto se moje poveche vreme s neia,jivei za miga,poslushai ma.

btw:mnoo sa radvam za tebe bria,ari da sa kobichate mnoooo i da ma pokanite na svatbata

obicham va sichkite klubarki


Тема Re: Za lybovta...нови [re: Svilchjo]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано04.12.02 10:46



Браво мъжки, това като го чувам и ми се сгрява душата!!!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Много си е целенасочено дори. Писмото ти, де.нови [re: Svilchjo]  
АвторEsmeralda (Нерегистриран)
Публикувано04.12.02 10:59



Я дай сега подробности как се обичате, от колко до колко часа и т.н.

П.П. Пък после тичай обратно на свещеното място на любовта си, в чата, де. Че то това клубче е за други дейности понеже.

Според мен.



Тема Re: върху криле любовни той полита...нови [re: cлънчицe]  
АвторSvilcho (Нерегистриран)
Публикувано04.12.02 23:37



Hei ne ochakvah che nqkoi shte prochete temata mi a puk kamo li da mi otgovori.Zashtoto ne sam az edinstveniq koito e sreshtnal lybovta i nqma da buda i posledniq.Prosto iskah da go spodelq s horata. Ne znam oshte kakvo da kaja osven che sam shtastliv i si q bichkam



Тема Re: suvet [re: don_Pablo]  
АвторSvilcho (Нерегистриран)
Публикувано04.12.02 23:41



Vij tuka si mnogo prav.:)) Shte si jiveq miga s neq.Vse pak tq e v Sofia studentka a az sam si v Jambol.E verno po rqdko se vijdame no za men tova e neshto kato izpitanie.:)) A dokolkoto za svatbata..ne se poznavame ama puk kakvo li mi prechi da te pokanq de.



Тема Re: Za lybovta...нови [re: Ascona83]  
АвторSvilcho (Нерегистриран)
Публикувано04.12.02 23:43



Abre ti si prelitai kolkoto si iskash.Za men tova ne e problem.Ne se bezpokoi



Тема Re: Много си е целенасочено дори. Писмото ти, де.нови [re: Esmeralda]  
АвторSvilcho (Нерегистриран)
Публикувано04.12.02 23:48



Tova che s neq sme se zapoznali v chata ne znachi che e sveshtenno mqsto.A i to horata tova klubche mogat da si go izpolzvat za kakvoto si iskat.Razni hora razni ideali...



Тема ave priemi che azнови [re: Svilcho]  
Автор don_Pablo (GODFATHER)
Публикувано05.12.02 00:24



kudet otida kupon praia,shtoto sum lud i bez zadrujkiAma sum kazal na shofiora na limoto mi da napuli rezervoara che idvame.Kazvai koga i idvame sichki klubari-uhahaaaaaaaaa-iako dai boje danoda se ojenite i da doida na svatbata

obicham va sichkite klubarki



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.