Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:52 14.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Брак - за оковите!!!нови [re: naivna]  
Автор cлънчицe (обича живота)
Публикувано26.11.02 13:43



не съм съгласна, че съжителството на семейни начала е различно от брака. То те оковава точно толкова, колкото и брака, ако им позволиш. И в двете можеш да се отпуснеш, да си кажеш, че всичко хубаво вече е постигнато, че няма какво интересно да се случи... абе изобщо смърт за любовта - но само ако се оставиш на течението...

Аз се омъжих за човек, когото обичам, с когото живяхме 7 години преди това. Защо ли? Ами заради родителите ни, които толкова искаха да потанцуват на сватбата на децата си... заради бялата рокля :)), купона, на който можеш да поканиш всички, които са ти близки, и в същото време всичко да се върти около вас двамата... Бе с една дума - не за да се вържем още по-здраво... и наистина - един подпис НИЩО не променя. За сметка на тва имам прекрасни спомени от този ден...

Подписите нищо не променят. Ако има любов. Ако няма - това е само един товар. Товар, който си се зарекъл да носиш цял живот (или поне 3 месеца до развода :)) А, както казваше един приятел, купона и бялата рокля можеш да си го направиш пак и без брак :))))

Здравей! Радвам се да те видя...


Тема Re: Брак - за оковите!!!нови [re: cлънчorлeдka]  
Автор cлънчицe (обича живота)
Публикувано26.11.02 13:58



що бе? звучи ОТВРАТИТЕЛНО, но сигурно след 10-15 години брак всеки може да се познае в тези типажи... брррр - не ща да съм там! но почти всички стари двойки, които познавам, ги разпределих...

и при мен няма разлика в отношенията преди и след брака :))))

Еййййй, забравих - един от плюсовете на брака - наведнъж се уреждаш с хладилник, пералня, микровълнова, телевизор и други екстри (в добрия случай)

Здравей! Радвам се да те видя...


Тема Re: само че не е средата на седмицатанови [re: ognidalo]  
Автор Emi-Gabi (вече позната:))
Публикувано26.11.02 14:06



Верно не е:)))) Смятай колко съм се издухала! Ама аз от утре съм free щот има грипна ваканция така че за мене работната седмица даже завърши:)



Тема mnoo iasno che variant 2нови [re: naivna]  
Автор don_Pablo (kavaler)
Публикувано26.11.02 21:43



niama si slagam glavata v torbata ia

hubavite neshta stavat sluchaino


Тема Re: mnoo iasno che variant 2нови [re: don_Pablo]  
Автор naivna (блейка)
Публикувано26.11.02 22:03



Ще я сложиш ти, но след 10-15 години ти препоръчвам:)

Вярвам безрезервно, по лесно е.


Тема Re: Брак - за оковите!!!нови [re: cлънчицe]  
Автор naivna (блейка)
Публикувано26.11.02 22:05



Ти си романтичка:)

Вярвам безрезервно, по лесно е.


Тема Re: Брак - за оковите!!!нови [re: cлънчorлeдka]  
Автор naivna (блейка)
Публикувано26.11.02 22:12



Благодаря ти за написаното.
Естествено е, че чувствата постоянно трябва да се показват, но все си мисля, че брака убива ентусиазма малко. Не е ли така и при секса?

Вярвам безрезервно, по лесно е.


Тема Reнови [re: don_Pablo]  
Авторstranna (Нерегистриран)
Публикувано26.11.02 22:13



......kogato mi kajesh Liubovta li promenia jivota ili jivota promenia liubovta...togava ste razberem koi variant e za predpochitane...do togava.....



Тема Re: Reнови [re: stranna]  
Автор naivna (блейка)
Публикувано26.11.02 22:17



Живота променя любовта:)

Вярвам безрезервно, по лесно е.


Тема aaa neiskam stiga de milichkoнови [re: naivna]  
Автор don_Pablo (kavaler)
Публикувано26.11.02 22:29



pojali me,nedei me omotava tolkova,vse pak znaesh che si mi trupka

hubavite neshta stavat sluchaino



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.