Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:41 03.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема аааа не така!нови [re: naivna]  
Автор ДжoДo (обречена)
Публикувано26.11.02 11:29



Тва си беше чист вид перятелска помошТ!



If you're leaving close the door.
I'm not expecting people anymore.


Тема Re: Брак - за оковите!!!нови [re: V-Пpинцeca нa мpaka]  
Автор naivna (блейка)
Публикувано26.11.02 11:33



Абсолютно
Но друго е да имаш избора. Или поне да вярваш, че имаш.
А това, че си слагаш оковите е личен избор.
Без тях не може винаги има нещо което те ограничава, а и всяка една връзка изисква безброй компромиси.

Вярвам безрезервно, по лесно е.


Тема Re: Брак - за оковите!!!нови [re: naivna]  
Автор Emi-Gabi (вече позната:))
Публикувано26.11.02 11:45



Ади и аз да кажа:))))
Омъжих се преди 8 години /скоро стават 9/ !
Имаше си всичко - бяла рокля /тип голяма сметанова торта/, ръкавици обсипани с перли /взети на заем-заради традицията/, имаше и нещо старо и нещо синьо, имаше и тъжна песен на излизане от къщи, имаше и просълзени баби и дядовци и безброй зяпачи по терасите ...абе всичко си имаше!!
Та така изведоха ме от къщи отидохме в ритуалната зала-парафирахме решението си да сме семейство и....След това почна гощавката...народ , народ ...и 80 % от тях не ги познавах! Били били роднини ама от към на бабата страната другите от към чичото или пък от към шуренайката-ама не можело да не ги поканят щото щели да се обидят и тем подобни глупости!Всичката тая работа беше един фарс! Изпитах огромно облекчение когато вечерта се прибрахме и беше тихо и спокойно! И си бяхме само ние двамата ...
Любовта ни не беше тип "изпепеляваща" или "мексисански сериал" но беше силна!
Казвете минавала с времето...не любовта не минава - по скоро се превръща в навик!Свикваш с този човек, с навиците му , с добрите и лошите му страни-познаваш вече всеки жест, всяка дума или ласка!РУТИНА! Но това не значи, че не го обичаш-напротив! Просто любовта е там някъде задрямала под тежеста на ежеднеието! И при една екстремна ситуация разбираш, че още можеш да изпитваш същите чувства! /това е в случай че вече не сте се намразили/ :)))))
Аз не вярвам в това че подписа ще ме задържи ако реша да си отида - но повярвайте ми хубаво е да чуеш Менделсон, хубаво е да си рокля, хубаво е да се чувстваш като принцеса /в смисъл огромното внимание което получаваш в този едничък ден/...бе като се замисля брака е хубаво нещо - просто трябва да уцелиш човека на когото казваш "Да"

Ама ....не ми се вързвайте много - едва средата на седмицата е и главата ми пуши- може пък това дето написах да е плод на една илюзия:)))))))



Тема Re: Какво става??:)))))нови [re: Emi-Gabi]  
Автор naivna (блейка)
Публикувано26.11.02 12:40



Емииии какво правиш тук?
Баси информаторките и всичко:)
Пак ще сменям никове:)
Това май трябваше да го напиша в един друг клуб Еми, но там едва ли някой щеше да ми отговори. Междудругото съм написала нещо и там:)
Защо там хората не си говорят такива работи можеш ли да ми кажеш?


Вярвам безрезервно, по лесно е.

Редактирано от naivna на 26.11.02 12:44.



Тема Re: Брак - за оковите!!!нови [re: naivna]  
Автор Merengue (La Decima:))
Публикувано26.11.02 12:43



За какви окови говориш, нали има развод!
Иначе, за мен брака е хубаво нещо...и вярвам в него, но важен е избора, сиреч, да бъде правилен.

Когато пиенето пречи на секса, спирам секса!


Тема само че не е средата на седмицатанови [re: Emi-Gabi]  
Автор ognidalo (познат)
Публикувано26.11.02 13:05



а иначе всичко е такакакто си го казала Еми.




Тема Re: Брак - за оковите!!!нови [re: naivna]  
Автор cлънчorлeдka ()
Публикувано26.11.02 13:09



Първият вариант звучи романтично, но съвсем не толкова разумно. Между това да се срещаш с някого за някой и друг час и това да съжителствате има голяма разлика. Ето защо началото на съжителството е период на изпитание за всяка една връзка, независимо от това колко "възвишена" е любовта.
Смятам за разумно, ако двама души мислят за брак, първо да поживеят заедно и ако всичко върви добре, сватбата наистина се превръща в един безкрайно романтичен момент, в който нямат място страхове от сорта "а какво ли ме чака от утре в новата къща??".

С доста от нещата не съм съгласна:
1. доказването на любовта всеки ден е еднакво важно при всяка една форма на съжителство, иначе неминуемо в един момент ще започнеш да се питаш за какъв дявол си даваш дните точно пък за този човек(един живот ни е даден все пак). същото се отнася за борбата за другия и всичко което казваш във втория вариант
2. не смятам че хората избрали първия вариант изпитват по-силна любов един към друг или си имат повече доверие

Омъжена съм от почти три години,но живея с мъжа ми от повече. За мен няма разлика между живота ни в момента и този преди сватбата.


Редактирано от cлънчorлeдka на 26.11.02 13:13.



Тема Re: Брак - за оковите!!!нови [re: Emi-Gabi]  
Автор cлънчorлeдka ()
Публикувано26.11.02 13:16



И аз се чувствах като принцеса Супер беше Изживях си го на мах



Тема аде и ти сеганови [re: naivna]  
Автор ognidalo (познат)
Публикувано26.11.02 13:18



изобщо не сме те познали
ама готина ти е темата..и сега изпадам в дълбок размисъл..



Тема Re: Брак - за оковите!!!нови [re: Vse_1_EdnO™]  
Автор cлънчorлeдka ()
Публикувано26.11.02 13:18



Пак най-некомпетентните най-много знаят Далеч си още от брака, сори




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.