Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:46 30.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Moderatore ,нови  
АвторFile99 (Нерегистриран)
Публикувано06.11.02 22:50



ako oshte edin put posegnete vurhu ustanovenite mi ot Konstituciata na Republica Bulgaria subectivni prava za svoboda na slovo i mnenie ... osven che shte unishtoja napulno tozi club , shte otida na niakoia ot vashite sbirki i shte vi prusna glavata ot boi pred horata , sled koeto kolegite mi ot suda i prokuraturata shte vi razgoniat tupata balkanska familiika , dostatuchno krasnorechiv i iasen li sum ?




Alexeev from the Soviet Union





Тема Re: Moderatore ,нови [re: File99]  
Автор Tear (кучка)
Публикувано06.11.02 23:49



Честно ти казвам - адски си досаден.......и лошото, е че все по-досаден ставаш!!!

Животът никога не е справедлив...И може би това е добре за повечето от нас.


Тема Re: Moderatore ,нови [re: File99]  
Автор steffani (не ме настъпвай)
Публикувано07.11.02 00:21



Красноречив си! Много даже!:))
Но е време да поразшириш речниковия фонд..
И тематиката на употребата му.

PS: Моля, някой да ми разясни, установените ми от Конституцията, права за свобода на словото в Дир-а!

С удоволствие... мога да те излъжа


Тема Re: Moderatore ,нови [re: steffani]  
Автор Tear (кучка)
Публикувано07.11.02 00:50



Предлагам да чуем неговото разяснение, но защо ли имам натрапчивото чувство, че не може да се разясни нещо, което не съществува.........нищо де......може пък аз да не съм права

Животът никога не е справедлив...И може би това е добре за повечето от нас.


Тема Re: Moderatore ,нови [re: Tear]  
Автор steffani (не ме настъпвай)
Публикувано07.11.02 01:00




Мислех, че само аз имам натрапчиви чувства:)
Приемам!:)

С удоволствие... мога да те излъжа


Тема Re: Moderatore ,нови [re: File99]  
Автор Aньo oт Aaxeн (непознат )
Публикувано07.11.02 01:22



Ти сега като адвокат може да се изкажеш.
дир.бг е частен уеб. Като такъв би следвало да прави каквото иска с информацията в него. След като си постнал нещо там, ти доброволно си го предоставил на дир-а.
Да претендираш за правила в клуба, е все едно аз да дойда и вас и да кажа, че ако ме спираш да троша твоите мебели , ти нарушаваш личната ми свобода.

Пак се изсра на метеното




Тема Е, това важи за моите постинги, ама боя се, ченови [re: Aньo oт Aaxeн]  
АвторEsmeralda (Нерегистриран)
Публикувано07.11.02 02:54



за теб - не. Аз съм нерегистрирана понеже и всичките си бележки ги получавам на общодостъпното ниво на частна собственост на въпросното седалище.

П.П. Ама за такива като теб, дето са си направили труда да си удебелят именцата, та да се скрият в стаичките, както и за онакива, които си делят от залъка, за да си платят правото на личен мейл на друго ниво на собственост на горепосочената телесност май правилата са други. Та има разлика между частната собственост върху площада и частната собственост върху дома. Тези, които нарушават обществения ред с неудобни за собствениците речи на мероприятия за общонародна почит към групировката-собственик се считат за нарушители на площадния ред. И се санкционират като такива. Със запушване на устата я с пари, я с нещо друго, а ако не помогне - с екстрадиране. Докато по отношение на онези, които ти съсипват мейла, защото много им се е приискало да имат някоя финтифлюшка от някоя от буквите му, дирът няма думата. Тъй като с договор ти е преотстъпил правото на собственост върху това малко парченце, ти си си платил и то е станало твоя лична собственост. Под лична разбирам еднолична. Освен ако в договора не пише няколко имена. Та спрямо тях ти имаш право да решиш как да действаш. Ако си цивилизован - ще ги дадеш на съд за нахлуване с взлом и кражба, а ако държавата е цивилизована и има закони - ще са десетилетия наред там, където им е мястото, за да им се дадат шанс да станат хора, та да имат право да имат и деца след което. Ако нямаш претенциите за цивилизованост или не разчиташ на държавното уебовско правораздаване - просто ще си купиш пушка и ще стреляш на месо по всеки, който прекрачи неканен прага на дома ти. Като сложиш табела, че собствеността е частна, за в случай, че някой не е забелязал. И в двата случая ти ще си опазиш собствеността, а крадците ще са там, където им е мястото. Барабар с достойнството си. Та така за правилата в уебовете, дировете, чатовите стаички и домовете.

Според мен.



Тема Re: Moderatore ,нови [re: Aньo oт Aaxeн]  
Автор Vse_1_EdnO™ (-СаМо ФеН-)
Публикувано07.11.02 09:35



хахахаххаха :))))) е тфа беше готино за добро утро :)))))))

Наруши ми личното спокойствие с писанието ти, така че ще те съдя, припаднах от смях - средна телесна повреда(вреда), след като се задавих и кашляйки се спънах в кабелите на разклонителя, а от това паднах и си спуках ключицата. Вследствие на това, от болка в тялото ми, прегракнах от викане - виновен си. чули. Съд. и точка

Лоша работа. Хм... какво да ти предложим... не влизай в интернет, например?


Тема ЕЛА НА СБИРКА, МОЛЯ ТЕнови [re: File99]  
АвторKapтoфa (Нерегистриран)
Публикувано07.11.02 11:32



че тука по нета не можем да изразим истинските си чувства, като няма физически контакт. Ще те чакаме с окромно нетърпение. И всички групово ще се изредим да ти се радваме.



Тема Искам да знаеш нещо,нови [re: File99]  
Автор NediМодератор (Другото му АЗ!)
Публикувано07.11.02 12:27



моят принцип, когато ме направиха модератор в клуб "Любов" беше и продължава да бъде свободата на словото и изявата на всякакви мнения, аз ти заявявам че никога не съм трил и няма да трия каквато и да е тема в клуба, така също и да редактирам, против принципите ми е, отдавна съм се отказал да налагам собственото си мнение, също така не съм и няма да "изхвърлям" някого от клуба, уважавам всички.
Отговаряйки ти тук се надявам да се изясни моята позиция и действия, и ако се случи да бъде изтрита тема и някой изхвърлен да се знае че не съм аз, в крайна сметка не съм само аз модератор тук,
казвам това защото са изчезвали теми и мнения без мое участие,
незнам дали ще бъда разбран правилно, но се надявам клубът да търпи развитие и увеличава броя на посетителите си, аз доколкото мога ще помогна за това.
Благодаря.


NA



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.