Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:03 28.09.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Имаш ли право да удариш защото обичаш?нови  
Автор Vse_1_EdnO™ (-СаМо ФеН-)
Публикувано06.11.02 10:49



Много хора прибягват до този метод, а защо?

Много често се случва да съм в компанията да речем на 3 - двойки и на финала, след думи (изкренни, а те болят), някой мой приятел да "виде ли къф и фкарах" - геройство ли е това? Да удариш. А, преставете си, същият човек да научи, че мацката му е изневерила? Той ще я "размаже" буквално, а това е страшно глупаво. Цивилизованият начин го няма. Тя го обича, той също, тя иска да му помогне, но той я бие, няма-аааааааа логика. Няма, а явно някой хора така процедират - тук може да се включат нервните шофьори по улиците. Засечеш го, а на следващият сфетофар слиза от коалта и започва да ти реди сложни ръкомахания пред стъклото ти. Днес на един му казах : Не ми мий прозореца, няма нужда! Тоя побесня :)))))), но да не се отколнявам.

Предимно към мъжете - Защо някой го правят - къде е пътя на логиката?
А за жените - с какво сте предизвикали това животинско поведение у някой мъж за да ви удари, ако ви е удрял въобще?



Тема Re: Имаш ли право да удариш защото обичаш?нови [re: Vse_1_EdnO™]  
Авторpi4ka (Нерегистриран)
Публикувано06.11.02 10:53



Opitvala sum se da predizvikam nyakoi da me udari, no dosega bez uspeh



Тема Re: Имаш ли право да удариш защото обичаш?нови [re: pi4ka]  
Автор Vse_1_EdnO™ (-СаМо ФеН-)
Публикувано06.11.02 11:04



Добре, съгласен съм.

Но как се предизвиква, че мъжа да не се сдържи - от нея ли зависи или от това, че си е "таКъв характера" му?

Много ми е неприятно да видя насълзенето й лице - гадно е

Лоша работа. Хм... какво да ти предложим... не влизай в интернет, например?


Тема Re: Имаш ли право да удариш защото обичаш?нови [re: Vse_1_EdnO™]  
Автор by the way (непознат )
Публикувано06.11.02 11:12



Мъжете са по-агресивни, но едно такова поведение спрямо жена, независимо дали я обича или не, е недопустимо. Мисля, че е проява на слабост от страна на мъжете да удрят някой, който е по-слаб физически от тях. Защото ако аз си позволя да отвърна на удара какво ще последва??? Един мъж просто може да ме размаже от бой.
Но от друга страна винаги сам се питала защо една жена търпи едно такова поведение??? От любов??? А това любов ли е???



Тема Re: Имаш ли право да удариш защото обичаш?нови [re: by the way]  
Автор Vse_1_EdnO™ (-СаМо ФеН-)
Публикувано06.11.02 11:21



Знам и по-лошо случки (с медицински), а накрая пак се прегръщат и забравят, но до следващият път - или са мазохисти.

недопустимо е, но се случва -интересно ми е някой да го е направил и да разкаже, от какво се предизвиква и защо не може да се контролира.

Лоша работа. Хм... какво да ти предложим... не влизай в интернет, например?


Тема Re: Имаш ли право да удариш защото обичаш?нови [re: Vse_1_EdnO™]  
Автор by the way (непознат )
Публикувано06.11.02 11:25



Е, аз не мога да ти разкажа, но ти като мъж правил ли си го? Удрял ли си жена и ако е така какво го е придизвикало??
А нали каза, че твои приятели са удряли, те какво казват по въпроса?



Тема Re: Имаш ли право да удариш защото обичаш?нови [re: by the way]  
Автор Vse_1_EdnO™ (-СаМо ФеН-)
Публикувано06.11.02 11:37



Никога не съм посягал (1 път, но него него броя, беше шега и се лигавехме на тази тема), а пък камо ли да ударя. преполагам, че трябва да те изкара от релсите за да го направиш, но човек който умее да се к0нтролира не може да го направи.

За мен показва слабохарактерност и лоши познания в тази област.

"Приятелите" ми казват:

Заслужи си го
Аз да не съм някой глупак да я слушам тая
Тая ако продължава така ще я смачкам

При въпроса: Защо не се контролираш?

Какво е това контролираш?
А под вилянието на алкохол? Мъка, мъка



Тя те засяга. това Е Факт!

не можеш да си позволиш "тая" да те засегне, след което прибягваш до сила.
Не може "тая", така да те изложи пред компанията ти
Не може "тая", да ти говори по този начин - Ква си ти, че ще ми говориш така? - това е хипер грубо - тая ти е гаджето беееееееееееее
трябва да знае кой е мъжа във връзката - баси мъжа

Аз мисля, че съм си отговорил какви са причините, но ще ги запазя за малко по късно.

Лоша работа. Хм... какво да ти предложим... не влизай в интернет, например?


Тема Re: Имаш ли право да удариш защото обичаш?нови [re: Vse_1_EdnO™]  
Авторpi4ka (Нерегистриран)
Публикувано06.11.02 11:39



Az popadam na gotini hora...po nyakakva sluchainost



Тема Re: Имаш ли право да удариш защото обичаш?нови [re: Vse_1_EdnO™]  
Автор by the way (непознат )
Публикувано06.11.02 11:47



Хммм....такива мъже за мен не са от най-интелигентните същества да ти кажа /не се засягай, все пак са ти приятели/. Както се изказват имам предвид, не само какво правият спрямо "тая". Да не говорим, че най-вероятно избиват комплекси....
Честно казано, аз също сам предизвиквала гаджето си, ядосвала сам го до степен да "излезе от кожата си", но никога не е посягал да ме удари, никога. А и мисля, че не бих търпяла едно такова отношение, да не говорим и да ме наричат "тая".
Ще изчакам да разбера до какви изводи си стигнал.



Тема Re: Имаш ли право да удариш защото обичаш?нови [re: pi4ka]  
Автор Vse_1_EdnO™ (-СаМо ФеН-)
Публикувано06.11.02 11:49



Не е случайност явно.......за което можеш единствено да се радваш




Лоша работа. Хм... какво да ти предложим... не влизай в интернет, например?



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.