Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:28 16.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Тая работа не е за мен явнонови  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано16.10.02 18:13



Влюбя ли се в жена - губя я.
Не съм ли влюбен - дъжд от жени ме вали.

На нещо ме учи съдбата, ама още не съм успял да го проумея.
В момента се чудя в какво се превръщам като се влюбя - вероятно в кофти досадник или нещо подобно

В крайна сметка мен от дъжд не ме е страх



Тема Re: Тая работа не е за мен явнонови [re: Spidercho]  
Автор:))) (Нерегистриран)
Публикувано16.10.02 18:21



писано ти е да правиш секс без любов значи



Тема Re: Тая работа не е за мен явнонови [re: Spidercho]  
Автормpeжaтa (Нерегистриран)
Публикувано16.10.02 18:56



Случва се... когато не се получава, винаги е за добро - а за уроците, не знам. Но ми се струва, че разковничето е другаде. Не си Я срещнал, твоята половинка. Това ще стане един ден и тогава - ами пожелавам ти най-голямото щастие на света.
:)



Тема Re: Тая работа не е за мен явнонови [re: :)))]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано16.10.02 19:20



Хормоните и адреналинът ми се чувстват супер така, но не и душата.



Тема само предполагам...нови [re: Spidercho]  
Авторccc (Нерегистриран)
Публикувано16.10.02 19:44



ми щот си криеш истинската същност - я глей ква чаровна усмивка имаш, а на снимката стия очила не мязаш на нищо:(((



Тема Re: Тая работа не е за мен явнонови [re: Spidercho]  
Автор Tikva (***)
Публикувано16.10.02 21:54



Приятелю,
май си отсъствал на този урок и ще ти се пада докато го научиш:
Да задържиш нещо можеш като не го задържаш и постоянно го печелиш, а това става като си себе си и своята фантазия едноврименно.../дано ме разбереш!/
Дъжда в живота винаги завалява или утешително или изпитателно след една връзка за да можеш да я оцениш...
и тогава имаш пак само два варианта -
-или да си вътре и да си сух
-или да си вън и да си мокър
Неизбежно е........Трябва да избереш
/Жокер-едно наум от мен-винаги ни се случва толкова колкото можем да понесем, ни повече ни по-малко, но ние постоянно се чувстваме неподготвени/

Животът е прекрасен, когато не е ужасен!


Тема контрол, повече контрол ;-)нови [re: Spidercho]  
Автор branx (general fault)
Публикувано17.10.02 02:03



като се влюбиш, моментално ставаш mr. nice guy, ракриваш се изцяло, и вероятно си готов на (прекалено) много неща за въпросната дама (сигурно и да ходиш на пазар вместо нея :)

цинично - нецинично, най-лесния начин да загубиш една жена е като престанеш да я предизвикваш; точно това се случва с яко влюбените

стане ли прекалено сладникава и сантиментална работата, рано или късно ще й писне и пак ще се питаш *къде сбърках*; ми никъде, само дето си се опитомил сам себе си, вместо да опитомяваш нея :))); и тя няма да закъснее да си намери ново предизвикателство :)

1 твое *обичам те* на 5 нейни е горе-долу добър баланс

---


Тема Re: само предполагам...нови [re: ccc]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано17.10.02 09:39



А аз започвам да предполагам, че е защото НЕ я крия, защото съм НЕПРЕДНАМЕРЕН. А в тия душевно-социални дейности почти всеки използва тактика и аз съм доста различен на този фон

А очилата - рефрешни страницата и снимката ще се смени. Ако никоя не те задовили - ще се видим на живо, а ти си носи фотоапататче



Тема Re: Тая работа не е за мен явнонови [re: Tikva]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано17.10.02 09:49



Аз не отсъствам, но съм бавно-развивщ се.

Едно ново нещо се появи в мен - нямам желание да задържам когото и да било до себе си. Страдам от липсата му, в моменти на слабост мрънкам здраво. Но вече смятам, че и отсрещната страна е нужно да е активна.



Тема Re: контрол, повече контрол ;-)нови [re: branx]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано17.10.02 10:10



Да! Приемам и го знам, но не го умея засега
Все още се прокрадва любовен-идеализъм в мен. Виновни са приказките, знам си аз

А баланса 1/5 на -обичам те- е вярно съотношение. Преди години, по времето на първата ми зашеметяваща любов, пътувах с едно такси, бакшото ме пита какво ми е, аз му казвам -обичам я-, а той ми вика -не е важно, дали ти я обичаш, а дали тя те обича-. Тогава не съм го "чул" изобщо мазния чичляк, но съм го запомнил. И днес все повече тези думи ми звучат по-вярно. Детето в мен продължава да умира - егати света егати чудото




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.