Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:59 30.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Дайте акъл, та да стане да бестнови  
Автор VooDooMaN (Heavy Metal)
Публикувано05.10.02 11:28



Ходя с едно момиче от 3 меесца. В началото не бях много зарибен и бях супер стабилен. С времето обаче започнах да хлътвам. Да пропадам и пропадам все повече в тази посока, като при опитете да се задържа на едно ниво успявах за малко и после продължавах с хлътването. Една връзка се води обикновено от този, който е по-малко хлътнал, така знам. Аз достигнах до нивото да се съгласявам на всичко и да правя всичко за нея. Обаче човек така е създаден, че не иска наготово и гледа да удари брадвата на другия леко или силно, когато получи всичко лесно. Тя започна да се държи лошо с мен от време на време, на моменти гадно. Предишният и приятел, с който е ходила 3 години се е държал по същия начин с нея (много по-зле). Може би се опитва несъзнателно да си го изкара на мен... Аз обаче си я обичам толкова, че не ми пука колко ще ме нарани. Ще си намеря оптималното решение, знам аз. Има 3 варианта - нещата да са на 6, да са зле, но да могат да се оправят и да не могат да се оправят. Когато и да достигна до третото виждам, че нищо не може да се направи и затова няма смисъл от тръшкане. Отклоних се.
Молбата ми е да изкажете мнения - сигурно това се случва често в живота. Какво да направя, за да не изглеждам лесна плячка и в същото време да показвам колко много държа на нея. Мерсаж предварително! Ако не можете да ми помогнете ще действам без да мисля, както си е и най-добре, но от певече акъл лошо няма .

Не всичко що блести и злато, не всеки скиталец е враг.


Тема ave metaleeeeeeeeнови [re: VooDooMaN]  
Автор sdfs (Алкохоликь)
Публикувано05.10.02 11:31



Sujaliavam brato ma si hlutnal baia,i prosto zabravi,shte te otreje,da se durjish na polojenie e lesno,samo triabva da si vnushavash i da si vioarvash.Ama veche e svurshilo,misli za druga

Hubavite nesta stavat sluchaino


Тема Re: ave metaleeeeeeeeнови [re: sdfs]  
Автор VooDooMaN (Heavy Metal)
Публикувано05.10.02 13:52



Не мисля, че е свършило . По-скоро тепърва започва.

Не всичко що блести и злато, не всеки скиталец е враг.


Тема ami da ne kajesh posle-neznaeh,nikoi ne mi kazaнови [re: VooDooMaN]  
Автор sdfs (Алкохоликь)
Публикувано05.10.02 13:57



Dano gresha,i plamne goliam ogun i mnogo se obichate.Pojelavam ti go ot surce

barai mecha


Тема Re: ami da ne kajesh posle-neznaeh,nikoi ne mi kazaнови [re: sdfs]  
Автор VooDooMaN (Heavy Metal)
Публикувано05.10.02 14:01



Ама аз не ща негативен акъл, колкото и да е странно. Имам достатъчно негативизъм и в мен, гледам да не го вадя на бял свят често. Лошите неща и без даване на акъл стават :-). Искам просто съвет, какво да правя, а не да ми се казва че съм изтървал всичко.

Не всичко що блести и злато, не всеки скиталец е враг.


Тема dobre cheti:нови [re: VooDooMaN]  
Автор sdfs (Алкохоликь)
Публикувано05.10.02 14:09



Sega triabva da ne revnuvash-kudeto i kakvoto i das pravi-ne i pokazvai che revnuvash=mnogo shte se drazni poneje shte si misli che ne te e spechelila,budi s neia-mil,nejen,strahoten ljubovnik(ako en si ''6'' v legloto shi ta ostai,kato se razhojdate i skivash krasiva putka-kaji i -iih taia mnogo dobre oblechena,ili enshto ot sorta-tunuk anmek,che ti haresvat chujdite,dalavarata e da en se suglasiavash s neia ama naiakksi psredata da si-primerno neska izlizate-shi ai pitash-kude iskash da hodim-kudet tia iska tam,n drugija den shi ai zavedesh kdueto an teb ti se hodi,ako se drupne enshto shi akjish-ma men tam ne mi s ehodi,iskam tuk-ideiata e da rabere che ne si zahapal zdravo,nedei prai mnogo kompromisi.starai se da ne se otdadesh,shtoto napravish li go-shi go duhash.Abe stiga ti tolkova,aaaa bez pari tolkoz

barai mecha


Тема Re: dobre cheti:нови [re: sdfs]  
Автор VooDooMaN (Heavy Metal)
Публикувано05.10.02 14:15



Започвам от днес, малко ще е трудно днеска де... щото ще ходя в тях. Но когато излизаме ще се натегна къде да ходим.

Не всичко що блести и злато, не всеки скиталец е враг.


Тема celta eнови [re: VooDooMaN]  
Автор sdfs (Алкохоликь)
Публикувано05.10.02 14:30



da ne se otdavash,vinagi da si nepredskazuem,pulen s iznenadi,i nepredvidim,za sujalenie na dumie lesnio no an praktika se psotiga mnogo trudno zashtoto triabva da se preborish s surceto si si i da se samozalujesh

barai mecha


Тема Re: celta eнови [re: sdfs]  
Автор VooDooMaN (Heavy Metal)
Публикувано05.10.02 14:41



Само като си мисля за това как трябва да се държа и коремът ми се стяга на кълбо. Но щом така трябва... светът е много сложен!

Не всичко що блести и злато, не всеки скиталец е враг.


Тема celta opravdava sredtsvataнови [re: VooDooMaN]  
Автор sdfs (Алкохоликь)
Публикувано05.10.02 14:45



edva kogato jenata hlutner po teb moej da i se otdadesh

spored menia

barai mecha



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.