Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:56 18.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Мъжего пътеводител  
Автор 1.44 (Неизползваем)
Публикувано30.09.02 01:43



Ехее, приятели и съседи.
Трудно е да се потиш в клубчето. Една тишина е настала, но за това - друг път.
Аз харесвам жени. Но за Христова възраст, така и не ги разбирам все още. Това предполага, че ще живея дълго. Аз си живея в Блатото и майка ми успя да го оборудва с котенца, момиченца, гобленчета, чак довлече малка етажерка, за да не ми се въргалят вестниците в кенефа, докато ги чета. Предложих й да се нанесе тук, аз аз да отида на квартира. Чак ми се разсърди.
Отнесох се. Та жените.
Първо
гледат в устата. Демек, ако само си гризеш ноктите, шансът ти клони към нула. Правилно. Старите хора казват, че ако някой си мълчи или е тъп, или му спрете семките.
Второ
изненадващо се оказва, че милите създания искат да си убил поне 14 души. Това в ретранслация, означава, че трябва поне да избиеш зъбите на продавачката на билети.
Спирам, че ми писна летоброенето
Ако се спънеш в кучешко лайно, станеш и й го подариш, направо си номер едно.
Цветята са дар Божи. Адски е тъпо да го убиеш и да го отнесеш хълцайки на някого си там. Поради защото, това се смята за учтивост. Етимологията е проста: жената е цвете, ти си Ловец и определено си галантен, макар и оцапан с кръв, да проснеш убитото животно в краката й. Освен да проснеш съседа или поне котката му, минаваш на цвете. Конюнктура, какво да се прави. Лаиците споменават, че било прекрасно, та за това те на. Кой както го разбира.
Следва
Да не хълцаш, защото открива вредните ти навици. Докато ядете риба е кофти да върнете двете малки "за кураж" на неподходящо място. Ако някога направя кръчма, ще сложа дезодорант за уста. Като в казармата. За прекалилите - държи се за брадичката и не взимай чуждо яке от закачалката.
И после
"Обичам тези малки прозорчета. Така е, когато ти си скапе клавиатурата"
Изведнъж се виждате. Боже! Това е най-естественият момент някой да не преспи с някой. Следва усмивка, куха, разбира се, а ако прекалите - твърдо и неприятно ви се отказва. За пийналите - доста кофти. Ръчичка на брадичка не работи. Вика се такси от космоса. Кърканите обожават да махат ръчички. Естествено никой не спира. След 15 минути виждаш, че вече си сам. Сядаш на паважа в локвата и бавно нещата се връщат.
Пак
Не, не става така. Всичко е точно, дори това, че пушиш в кревата. Изненадваш се, че си тръскаш на корема. Извиняваш се, ако си любезен или в кондиция, огънчето ти пада, стъъпкваш го ядно, блъскаш в се в шкавчето и му викаш майките.
И след това
Целуваш и прегръщаш. Изненадващо ти се припикава. Ставаш, разнясайки Live Styles на всякъде. Говори се, че ти става при ситуацията, но нещо са объркали в листчето на опаковката. Worst!
На другия ден
Блъп. Празно легълце. Блъп. Ми нема пич! Кво нема? Какво да кажем на нашият герой?

Не да не см го виждал. Не да не съм го правил. Имаше на времето надпис на гробището: "И ний бяхме като вас, ше дойдете при нас" Интересен слоган за гробище.

Е аз просто дращя...
1.44

Редактирано от 1.44 на 30.09.02 02:14.



Тема Мужчина - существительное женского рода.нови [re: 1.44]  
АвторEsmeralda (Нерегистриран)
Публикувано30.09.02 06:50



Очень трудно искаться в такой черезвьiчайности, следовательно.

П.П. Ну, погоди.

Оно все равно.



Тема Re: Мъжего пътеводителнови [re: 1.44]  
Автор steffani (не ме настъпвай)
Публикувано30.09.02 10:19



За милите създания не знам.
Но ловците отдавна не са на мода. Както и цветята. Еманципацията им... направи едно нещо на майките...
Вината си е наша. Тъпо. Борби за равнопоставеност... "Аз мога и сама !"... Е, можем. И?
Всъщност си прав. Искаме да бъдем закриляни, хранени, обличани, обладавани, поучавани и водени на каишка... И да доказваме как нямаме нужда от това. И колко ни бива да унищожаваме най-очарователното и най-крехкото - мъжко его.
Случва се, понякога, да не трябва да доказваш никому нищо. Нито да убиваш.
Да хареса това, което си. Без да рови в душата ти, за да изиграе "Красавицата и звяра".

С удоволствие... мога да те излъжа


Тема Re: Мъжего пътеводителнови [re: 1.44]  
Автор Ambrozia ()
Публикувано30.09.02 11:33



И на мен, като че ли напоследък ми става любима тема разместването на моралните и етичните стойности :))
Доста ме разсмя :)
Ма като почнахме да говорим за качества и недостатъци да ти споделя и аз едно преживяване преди време, по-точно за едно качество .., за което ми е просто неудобно да говоря..ето, на пламвам, изчервявам се..
Чета си аз в университетската библиотека когато Той( доста приветливо изглеждащ мъж) се приближава до мен като котка и ми прошепва : А..Д..В.. каня Ви на сандвич в кафето ! :))
Представи си .. ауууу, а трите ми имена научил .. от картона в библиотеката!!!
Учудих се каква ли ще е тази неутолима страст към проучване, а приятелките ми със завист отбелязваха, че ме е взел много на сериозно!!!
Сериозно ли, нямаш си на представа колко сериозно, наистина..
След сандвича.. на кино, а от там ме кара до нас и - можел ли да опита гроздето?
Кво грозде, бе?!
Ами на, разбрал, че баба ми пратила по приятели колет и вътре не можело друго да има освен грозде, щото.. дядо ми имал 650 кв.м. лозе..
Не можа да го опита, но не престана да ме преследва и един ден аз решавам да приема рандевуто, което съзнателно ми беше определил на едно сбутано място - така било най-романтично!?! - една пейка в НДК-то ...и ужас..там оня тип ми предлага брак!
Първото нещо, което ми дойде на устата възстановявайки изумлението ми беше, че не го познавам достатъчно...(все пак се опитах да бъда любеззззна)
Ами, той ме познавал..баща ми бил бивш еди какъв си..майка ми..и т.нат. колко роднини зад граница, кои - перспективни и кои - безперспективни, апартаментите, вилите, колите..че и влоговете..най-шокиращото - като малка колко шарки съм прекарала, а и на 5 годинки съм носела и железни шини за изправяне на зъбите..те за това сега са перфектни..
(всичко това с една учтиво размазана усмивка

)

И сега ако иска да отидем на ресторант, щото токът бил спрян повече от 5 часа и хладилникът на супермаркета се размразил, та да ме притеснява да му сготвя някои надъхващи вече полуфабрикати...

Хукнах като отвързана..някъде дочувайки зад мен .. не драматизирай нещата..и не ходи първо при Ани ( моя приятелка от детинство)..сутринта получи повишение и сега най-вероятно се черпи с шефа..хаха-ха




Та, целувки слънце и хич не се разстройвай, че няма кой да ти се скара за това, че си изтръскал фаса върху чаршафа ... :)))
Естествен и непринуден бъди себе си- такъв, какъвто си..






Тема Re: Мъжего пътеводителнови [re: 1.44]  
Автор lntuition ()
Публикувано30.09.02 15:15



това е ...твоята истина. А гледната точка на момичето? Не мисля, че е била особено щастлива в твоята компания. На никого не е приятно да отиде на заведение с мъж, който се напива и дори не плаща сметката като си тръгне. Нито пък да се търкаля с него в леглото му, а той дори да не може да го вдигне. Поправи ме, ако греша.



Тема Re: Мъжего пътеводителнови [re: 1.44]  
Автор Лин (...)
Публикувано30.09.02 17:53







Тема Re: Мъжего пътеводителнови [re: 1.44]  
Авторedno momiche (Нерегистриран)
Публикувано30.09.02 19:53



oii, gorkoto to

pishe se 'life style' - ako ti se nalagashe da gi upotrebiavash po-chesto sigurno shteshe da go zabelejish ;-)

haide stiga se ligavi veche. na vsichki ni pisna da te gledame/chetem kak se vjiviavash v roliata na zastariavasht muhul

.edno momiche



Тема Re: Мъжего пътеводителнови [re: edno momiche]  
Автор aleyan (Мълчаливец)
Публикувано30.09.02 22:30



А кой изпуска "s"-а накрая?

За да чуеш трябва да мълчиш!


Тема Re: Мъжего пътеводителнови [re: edno momiche]  
Автор 1.44 (Неизползваем)
Публикувано02.10.02 03:49



Вече ме нервиш. Като нещо гадно за обувката си се залепила. Врътни по една свирка, да ти мине. Не и на мен, щото съм застаряваш и ще ми навредиш на перуката.
И за какво се подписваш? Чудех се, ако не пиша къде ще си сложиш точката пред името. Ще се радвам да си виждала толкова мъже, колкото презервативи съм използвал. Не твърдя, че съм интересен в темите, не е и такава идеята. Червеи като теб рядко се срещат. Нека генерираш мисъл, а после цвъкай наред. Вбесявам се, че ти се връзвам на тъпотията и обещавам да е за последно. Ужасявам се как не можеш да си кажеш и заглавието.
Абе хората са казали "торба с лайна". Нито да я ритнеш, нито да я изсипеш.



Тема Re: Мъжего пътеводителнови [re: lntuition]  
Автор 1.44 (Неизползваем)
Публикувано02.10.02 03:59



Нещо ти бяга интуицията.
"кумулативно". Вземи си речника и ще видиш. Ако някой каже, "че отива до едно място" не винаги означава, че ще си облекчава мехура. Поправи ме, ако греша.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.