Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:17 11.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Все на идиоти попадамнови [re: mimka]  
Автор !Дokтopa (мустакат)
Публикувано07.10.02 22:47



Ех, Мимчее, момиче мило...

Сигурно вече ме познаваш? Щом си разгледала добре страничките...

Лесно разпознаваем съм... щото много ми е голям... мустака...;-§)))

Пък и поглеждай със сърцето!

Аре... до скоро... ама аз не съм все в Амор де... ей на, последния път в Дали бях... хареса ми... може би заради човека, с когого бях най-вече... Та мисълта ми беше, че има и НЕидиот(к)и....

Обичаш ли да танцуваш?

Доскоро!



"...най-хубавото се вижда само със сърцето.
Най-същественото е невидимо за очите." Екзюпери

Тема Re: Все на идиоти попадамнови [re: mimka]  
Авторjoro (Нерегистриран)
Публикувано08.10.02 00:02



blagodariati 4e si syglasna sys men ako poglednesh jivota zlato shte vidish 4e celiia e provokaciia i temata shte doide sama a tisi smelo momi4e i shte riskyvash sys edna ot temite az sys kakvoto moga shteti pomagam ot raztoianie razbirase ako ti jelaesh



Тема Re: Все на идиоти попадамнови [re: mimka]  
Автор Vse_1_EdnO™ (-НормАлеН-)
Публикувано08.10.02 08:54



Да се разберем по кюту или с беелжки, че срещата да не стане клубна

мегашумни будилници - МраЗЯяяяяя Ги


Тема Re: Все на идиоти попадамнови [re: Vse_1_EdnO™]  
Автор mimka (момиче)
Публикувано11.10.02 00:25



Ами съгласна съм :)



Тема Re: Все на идиоти попадамнови [re: joro]  
Автор mimka (момиче)
Публикувано11.10.02 00:27



Желая :) Дай ми някаква идея.



Тема Re: Все на идиоти попадамнови [re: !Дokтopa]  
Автор mimka (момиче)
Публикувано11.10.02 00:30



Вече разбрах как изглеждаш :). Обичам да танцувам, но не винаги успявам да се отпусна! За Дали ми казаха, че е станало много снобско, а аз не обичам такива работи!



Тема Re: Все на идиоти попадамнови [re: mimka]  
Авторjoro (Нерегистриран)
Публикувано11.10.02 01:32



naprimer kak dase dyrjim vyv opshtestvoto tovae edna nayka koiato nito e lesna nitoe trydna tova tema za niakoi hora koito dasi razdvijat civoto veshtestvo kato gledam kakvi hora pishat i kakvo sigorno se dyrjat taka i na vyn



Тема Да, ама грешиш. Тук не е навън.нови [re: joro]  
АвторEsmeralda (Нерегистриран)
Публикувано11.10.02 01:55



Хората си имат държание за според когото каквото им трябва. За в офиса, особено ако имаш под ръце или под крака, според с каквото там можеш да се похвалиш, сияйнопрелестнопрекрасновечноусмихнаторазговорливоуслужливдорииприпринтираненанеговиясобственпринтер колега, за в квартирата - усмихнати и ведри и възпитанолюбезногалантни хора, готови да поделят с теб вечерята си, за на улицата - неходещи от злоба по новите ти обувки шофьори, за в трамвая - миришещи на сапун наповместо на едноседмична доза парфюм хора, все някъде ще ти се наложи да правиш нещо, което да ти напомня за бозайническите ти корени. Понеже човек, както и да се чувства, не бива да си забравя корените.

П.П. За тази цел добри хора са измислили места като това. Тук си говорим за любов, докато правим какво ли не. Ти какво правиш в момента? Понеже аз току-що приключих с обонятелния анализ на парченцето мръсотийка под десния нокът на лявата си ръка и след малко мисля да се концентрирам върху разчоплянето на същинската дълбина на херпеса на дясна си ноздра, който кой знае защо тези дни ме споходи отново след няколкогодишна пауза. Поради сдаваща имунна защита сигурно.

Е, поговорихме си.



Тема Ами ти, Докторе? Обичаш ли или те танцуват?нови [re: !Дokтopa]  
АвторEsmeralda (Нерегистриран)
Публикувано11.10.02 02:46



Само питам. Сърцето ти. И само ако не е невъзпитано, разбира се.

П.П. Докогато.

Според мен.



Тема Re: Все на идиоти попадамнови [re: mimka]  
Автор !Дokтopa (мустакат)
Публикувано11.10.02 07:59



Бе не ми направи много впечетление, щот се бях зазяпал в човека до мен...;-§)

Сигурно има значение с кого отиваш...




"...най-хубавото се вижда само със сърцето.
Най-същественото е невидимо за очите." Екзюпери


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.