Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:08 10.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Как мразите да се запознават с вас?нови  
Автор lm_ (непознат )
Публикувано20.09.02 04:29



Основно към жените - "пасивната страна", как ли пък не
Въпросите са:
Кои са най-досадните първи две фрази, с които Ви заговарят, или това няма толкова голямо значение /тогава какво има?/.
Защо винаги си избирам тъжните момичета? някои да ме удари по главата, искам да не се получи нищо или какво?
Днес ми писна да почвам със здравей. От утре ще Ви блъскам /или великодушно ще се оставя да ме настъпите/ и ще си прося бира:// Ако не дадеш, ще черпя аз.
Ама ха



Тема Re: Как мразите да се запознават с вас?нови [re: lm_]  
Автор lm_ (непознат )
Публикувано20.09.02 05:44



и още

Какъв съм.. няма да се наричам тъпак, защото съм си приятел..

страх ме е да отида да заговора някое момиче. Не стига че е това, ама все налитам на тъжни и познай какво става. Що го права?
Все си намирам оправдания, за да не тръгна. Било с тях било извън тези момичета. Какво ще избирам? Нищо не се знае, всички са еднакви на външност.
Да не говорим, че помълчах доста пред тази Антония. А се смея на другите.
Абе еби му майката.
Иначе всичко си е наред. Общувам си, ала бала.
От утре зарезвам "здравей как си" и почвам да се блъскам

какво ми е



Тема Re: Как мразите да се запознават с вас?нови [re: lm_]  
Автор sdfs (don Pablo)
Публикувано20.09.02 09:57



vij sega nai-tupite tri frazi sa:

izviniavai moje li da se zapoznaem
izviniavai en se li poznavame otniakude
izviniavai moje li edin tanz

Ako gi kajesh tija na niakoia jena budi siguren che si otriazan.Vinagi se zapochva improvizirano,siaksh ste prijateli otdavna,v zavisimost ot situacijata,kakvo pravi jenata-gledash ia i vednaga izbirahs kak da trugnesh

jivota e kruchma-iaj i pii na korem


Тема Re: Как мразите да се запознават с вас?нови [re: sdfs]  
Автор Vse_1_EdnO™ (-НормАлеН-)
Публикувано20.09.02 10:26



Стига бе - детски работи, мани майтапа

Извинявай, може ли да се запознаем, страхотно ти казвам, най перфектния варинат - нема начин

Ако я познаваше от някъде, направо щеше да я заговориш, а тя без никфи притеснения, щеше да ти отговори!

А, ако ти отговори - Не се познаваме, тогава да се запознаем - превех го в 8 клас - не връзва :))))))))

Тфа с танца минава, ама по скоро - айде да си порадвижим телата, особено твоето :))))))) Усмивка от нейна страна - изпитано и работи безотказно



Кво ще кажеш за тфа

Приличаш ми на бъдещото гадже - ако приличаш малко на Прад ПИт, щи върже

Всички мъже ми завиждат в момента че си разговарям с теб - тфа, ако вече си я заговорил - :)))))))))))

Знаеш ли, че всички жени ти завиждат - Тя учудено, Е защо - Как може да питаш, който мъж влезне и виднага теб забелязва - или импровизираш нещо от сорта - важно е да го разбере - говори се между паузите на песните или някфи намалявания на децибелите - щото никоя жена не обича да ивикат в ухото (то не че ние много обичаме)

Или

Как се чувстваш като най-красивата жена в заведението - Ехидна усмивка - повярвай ми, че е адско чувствово като го кажеш. :)))))))

отиваш при нея

В теб се е събрал всичкия чар и сексапил на земята - тя се подмокря :)))))))))))

Ти си цялата МАС (мноооооо обидно нали), как мас, нещастник - тръгваш си, а тя бясна, след малко се връщаш МАС - Мила, Атрактивна, Сексапилна, тя е вече е на седмото небе :)))))))

Ако бях красив колкото теб щях да спя сам със себе си :)))))))) Свалена е!

Или ак ое в компания и и гледаш движенията отиваш и и биеш един комплимент - С тази усмивка можеш да свалиш всеки - тя ти се усмихва - ехо, аз да не съм всеки :))))))))))))


Много варианти, даже стотици и все работещи

MaFiaBoYz.Inc.RulZz! ПодАри На КучКаТа сИ ПлЮШЕнА Гад


Тема Re: Как мразите да се запознават с вас?нови [re: Vse_1_EdnO™]  
Автор sdfs (don Pablo)
Публикувано20.09.02 10:51



e tva-prilichash mi na budeshto gadje-nikoga ne sum se sestal,uj sum takuv lujec puk,dovechera na disko shi probvam taka da se zapzonaia s niakoia,ei tui za shouto i utre shi pisha kakvo e stanalo,a probval li si taka,ama za shouto de:

Edin aver edin put mi vika-nemojesh da buziknesh barmankata za telefona(mnogo opasna,nito s epoznavame nito nishto)Az samo ia vikam s prust i i kazvam-ia si kaji telefona da si go zapisha-ti vika-ama nemoga da ti go dam-az i akzah-dobre chao it ia izkorana se vurna na bara.Mnogo brutalno,ama avera mi enviarvashe che moga da go anpravia iz atva.Ta probvai go da vidish akk jenata shte se izkora.A znaesh li edin ot vuprosite ko irto nikoia jena neiska da ia pitat:

Kakvo te razlichava ot drugite??????robvai da go zadadesh an ejna is het vidish reakcijata i.

Kolkoto do komplimetite,az po televizijata gi razbih det cial svit se izluchvashe predavaneto,chak vodeshtata vika-uuuu toi si pada po komplimentite, ti mi govorish za niakva diskoteka,az sum izvor na komplimenti,i to se mi idvat otvutre ,abe kvoto kaje jenata i go izkrivivam kato komplimemnt,ama iako stava.Mene tva ne mi e problem,svalkata,puk i ne sum grozen,taka che,prosot pisah kakvo nikoga netriabva toi da i kazva tozi ''Im'',no dovechera obezatelnio shte probvam tova da se napraia na kutil-prilichash mi na budeshto gadje-xixiixixi,mnogo samouvereno i napereno i ako e pichka,niama da oburne vnimanie



jivota e kruchma-iaj i pii na korem


Тема Грхххххххнови [re: Vse_1_EdnO™]  
АвторAмиpлин (Нерегистриран)
Публикувано20.09.02 10:56



Не не и не!

Полумрак. Тъжно момиче преметнало крак върху крак седи на столче до бара и си пие "текила сънрайз". Сладък младеж пристъпя от крак на крак и препотен за трети път се чуди какво да прави с онази кака там? Приближава се...

- Познаваме ли се от някъде?

Резултат: плачевен

- Аз се казвам Пешо и много ми се иска да се запознаем.

Резултат: среден

- Милейди, от половин час ви гледам и реших, че определено трябва да направя нещо, за да ви накарам да се усмихнете. Разрешете да опитам.

Резултат: добър

- Добър вечер, прощавайте че ви се натрапвам, но с моите приятелчета се хванах на бас и се надявам с ваша помощ да спечеля. Те твърдят, че няма да навия най-красивото момиче в този бар да танцува с мен.

.....................

Абе...Да живее въображението!

Само че с голямата четка поне при мен не би имало особено голям ефект. Колкото по-естествено толкова по-добре. Реплики от рода на" Казвали ли са ти, че имаш много красиви очи" са особено досадни. Още повече...падаш си по тъжни момичета. Развесели ги. Твои са :-))))



Тема Re: Грхххххххнови [re: Aмиpлин]  
Автор sdfs (don Pablo)
Публикувано20.09.02 11:05



S golaima chetka vinagi e vurvialo,jenite obichat da im s egovoriat sladki enshta,kolkoto i da te lujat che iskat sitinata.Prosto mnogo komplimenti,e ne i da sedish kato pukul do neia ami malko triabva da ia pregurnesh,psole veche akto vidish che poema otivash an celuvki,abe fasulsko e samo momicheto da te haresa na vunshen vid-tova e celta da te haresat an vunshen vid pone malko

jivota e kruchma-iaj i pii na korem


Тема Re: Как мразите да се запознават с вас?нови [re: lm_]  
Автор Ambrozia ()
Публикувано20.09.02 11:33



веднага проявявам очарователна готовност за - Здравей, без да ти вгорчавам душата с тъпи назландисвания и разсъждения относно това кое е "неразумно" и кое не :)))))
и не съм заела чевръсто котешка поза с вирната прелестна задница нагоре.. просто е тип перфектна реакция към подобни отблъскващи изказвания





Тема Re: Мммммммнови [re: sdfs]  
АвторAмиpлин (Нерегистриран)
Публикувано20.09.02 12:12



Не бих казала. Много се дразня от четките, комплиментите...бррррр...
И познавам доста момичета, които се чувстват по същия начин. Комплиментите са ценни в момента, в който отсрещната страна ти стане ценна...иначе...
А и в повечето случаи си мислиш "Охо! Този на колко ли момичета е приказвал все такива суперлативи?"

Не става...



Тема Re: Как мразите да се запознават с вас?нови [re: Vse_1_EdnO™]  
Автор V-Пpинцeca нa мpaka (НейноВисочество)
Публикувано20.09.02 12:23



Кикики Все едно
Някой като ми заръси комплименти за тва колко съм красива каква ми е усмивката и колко сини са ми сините очи ... дори не му отговарям, директно му посочвам вратата бе душа :))))

Относно това за бъдещото гадже – един преди 1г така ми налетя с репликата “Току що видях снахата на майками” ама като го попитах “Къде ми е платиненият пръстен с 3-те диаманта?” му се объркаха реплики нещо ;))))))))

There must be a reason why I am a king in my castle@-`--,--



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.