Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:19 30.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема koe e po kofti? svirka ili seks?:)нови  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано03.09.02 12:18



abe koe spored vas e po kofti - gadjeto vi da spi s drug, ili gadjeto vi da pravi svirka na drug?
spored men vtoroto :).
nqma vruska s tva dali svirkata e seks ili iznevqra - ili ne e - a prosto - mi, ako e spala s drug e bilo za da i e kef na neq, ama vij ako edna jena napravi svirka na nqkoi - tva veche e za da napravi kef na drug - e tva e osnovnoto:). ot de na kyde pyk shte iska na drug osven na gadjeto si da pravi kef? a?:)
(a da i e kef na neq -koito i koqto i da e - e qsno che vinagi chovek iska - ta e OK)

_____________________________
Always remember you're unique, just like everyone else

Редактирано от koroviev на 03.09.02 12:19.



Тема Re: koe e po kofti? svirka ili seks?:)нови [re: koroviev]  
Автор Vse_1_EdnO™ (-НормАлеН-)
Публикувано03.09.02 12:25



Баси въпроса, ми зависи колко съм нервен и как ще и натроша канчето, а после на оня ще ходя да му стисна ръката, че ме е заместил............... :))))))), а тя точно след два дни ще ми приплаче да се съберем, ще я изчукам, ще и се изпразня в устата и ще я разкарам, след което ще си мечтае за моя....

MaFiaBoYz.Inc.RulZz! I'm a player


Тема Re: koe e po kofti? svirka ili seks?:)нови [re: koroviev]  
Автор sdfs (don Pablo)
Публикувано03.09.02 12:26



ne ma interisuva i pri devet shi ia otreeje,vuprosa e zashto shet otide pri drug.Vuzmojnite otgovori sa naikolko

1-ne ia zadovoliavash
2-ne se uprgrade-vash v legloto
3-da ti anprai anpuk(ako ste sa skarali neshto)

podludial sum ei


Тема Re: koe e po kofti? svirka ili seks?:)нови [re: sdfs]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано03.09.02 12:30



ne ma, nqmam gadje :)
no imam red prichini da se setq za takvaz tema :)
nito sum toq deto gadjeto mu e pravilo svirki na drug, nito sym taz deto e pravila svirki.
koi ostana da sym? :)))

_____________________________
Always remember you're unique, just like everyone else

Редактирано от koroviev на 03.09.02 12:36.



Тема Re: koe e po kofti? svirka ili seks?:)нови [re: sdfs]  
Автор Vse_1_EdnO™ (-НормАлеН-)
Публикувано03.09.02 12:31



Виновна е! Тфа е положението, не съм се упгрейдвал в леглото, що да я уча като е пръчка, да не съм длъжен, да ходи да я учи някой друг. Скарали сме се, и така ли ще ми се успокоява, ми доста по цивилизовани начини има, един разговор, дори с караница, важно е да се разберем, ама да праи кфото ще, после сама ще си е виновна. Напук, а после като ти плаче, ама аз те обичам, ама аз такова, беше ме страх имах нужда от някой - еби си майката парцал :))))))))))) и така де, да се измита - теглих чертата и разпускаш, стига с тези прошки, за това не прощавам - даже и някой шамар мое да отнесе, но сама си е виновна!

MaFiaBoYz.Inc.RulZz! I'm a player


Тема Re: koe e po kofti? svirka ili seks?:)нови [re: Vse_1_EdnO™]  
Автор sdfs (don Pablo)
Публикувано03.09.02 12:37



bravoi az sum taka,samo deto niama da se unizia da udaria tolkova podlo sustestvo,vinagi triabva da si ''nad jenite'' da izl;ejesh po-inteligentnija.Kvi sa tija raboti pri drug-ia da si ebe maikata,akt ma zagubi shi vidi kvo gubii shi sa iadosva ama kusno shi e.CVhovek koito prosti izneviara shte stane durt elen sled izvestno vreme

podludial sum ei


Тема Re: koe e po kofti? svirka ili seks?:)нови [re: sdfs]  
Автор Vse_1_EdnO™ (-НормАлеН-)
Публикувано03.09.02 12:45



Шамара - да не мие това место 3 седмици поне - да си спомня тази ръка която беше нежна с нея, но минало. "Над-жените", не целя това, няма смисъл да доказвам кой съм и кво мога, далеч съм от тази идея, но изневярата - кой го знае оня кашон къде си е завирал оная работа преди тфа и кфо мога да лепна, това е първото, второто самотата, ако случайно сме се скрали - търси си причина да се наебе с друг - да заминава, ехеееееее жени с лопата да ги ринеш - половината навитачки, другата просто не си питал, абе кфо ми дреме, важно е да знае какво прави, а не после да ми хленчи, че това било, онова било - майната и да е МИСЛИЛА КОГАТО Е ТРЯБВАЛО - САМОТНА БИЛА - ЩЕ ТЪРПИ БЕ

MaFiaBoYz.Inc.RulZz! I'm a player


Тема Re: koe e po kofti? svirka ili seks?:) [re: Vse_1_EdnO™]  
Автор sdfs (don Pablo)
Публикувано03.09.02 12:49



ot men-do teb iam razlika,samop prilikata e tamn che sme nepreklonniA za jenite i lopata si e napulno viarno.ti ot koi grad si?

podludial sum ei


Тема Re: koe e po kofti? svirka ili seks?:)нови [re: sdfs]  
Автор Vse_1_EdnO™ (-НормАлеН-)
Публикувано03.09.02 12:53



Не съм глупав инат, просто знам какво давам, знам какво искам, и също така обичам всичко да е точно, ако и се ебе с някой друг - право куме в очи - след което ще и бъда признателен цял живот - а не да ме поставя пред свършен факт - искам да ми простиш - да ти приличм на господ бе овцо, ходи си с оня и не ме занимавай с тфойте проблеми, няма да ти помогна!

София

MaFiaBoYz.Inc.RulZz! I'm a player


Тема Re: koe e po kofti? svirka ili seks?:)нови [re: Vse_1_EdnO™]  
Автор sdfs (don Pablo)
Публикувано03.09.02 12:59



ave ti si vil sustija akt men be,i az taka davam,iskam i iskam da mi govoriat v ochite.Dosega edna ejna go e pravial i oshet sme si prijateli,daje neska shi otida sled kupona da ia vidia v diskotekata ko prai.Mnogo ia uvajavam tochno zaradi tova che mi kaza v ochite,a ne da podsmurcha i da me luje!!!!Ama ti znaesh ot opit che jena deto en luje e se edno muj bez pishak be

podludial sum ei



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.