Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:55 27.09.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Размислинови  
Автор Vse_1_EdnO™ (-НормАлеН-)
Публикувано21.08.02 20:23



Как да го започна
мисли.........два реда, трия, пак почвам и пак трия, става въпрос за живота, редя го, пъзел, ама някой парчета ми липсват, липсват понеже не съм се постарал да ги намеря(ТакА Съм Си Го НапрАвиЛ, а? Вярно е), защо? Не ЗнаМ, и Не Се И СтаРаЯ дори, лошо, много лошо, но така съм свикнал, защо ли пиша, май трябва да сго излея. Добре ще продължа. Напоследък всичко ме дразни, дразни ме утрото, дразни ме кафето, дразни ме че няма слънце, дразни ме това, че се появи, горещо, като всяка вечер, или гореща като сърцето на обичащо момиче(като чели ми липсва, баси, малко ми е криво, но знам ли, ще......абе има време, всичко ще се оправи.) А, дано! Не съм разочарован, но не съм и очарован, няква нишка се губи, свързваща, нещо ми е странно трудно да приемам каквото и да е, дразни ме всичко, правя с триста зора неща които до преди 4 седмици са ми били любими, не ми се занимава и с жени, дори вече не се нервирам на тези гледащи парите, дори им се кефя, , понеже поне знаят, че искат от някой пари, ми кфо лошо, ако им дават..........


Нещо съм се повредил, жалко, дано да ми мине по скоро - ядосвам се, якооооооооооооооо.........., но не знам, обикновенно попълвах зад ното, но сега.....немога


Поне да ви се извиня на вас, понеже така или иначе съм започнал да го правя подред, вчера на мама, оня ден на мацката, абе пълна обърквация, важното е че си имам един приятел ...........как ще се напия след малко :), изкуствена усмивка, гледам тъпо и незнаещо, ще се оправя, дано да е някоя от така наречениете от мен черни дупки...........гадна черна дупак, нищо ще ми мине :)


Сори че пиша глупости, но дано ме разбирате

И пак извинявайте, ако с нещо съм обидил някой.......

MaFiaBoYz.Inc.RulZz! I'm a player


Тема Re: Размислинови [re: Vse_1_EdnO™]  
Автор Evil Brother (pump shaker)
Публикувано21.08.02 20:32



... хехе зВучи Ми познаТо..........
... тоВа Съ дължи на шибаното време и отминаВащото лято донякъде...е поНе при мене.......особеННо ако Си го раздаФал няколко месеца преди тоВа на хард КупонясВане и сеГа си съ изчерпъл до следВащото зареждаНе с купонджииска енерГиЯ



Тема Re: Размислинови [re: Evil Brother]  
Автор Vse_1_EdnO™ (-НормАлеН-)
Публикувано21.08.02 20:35



Може и така да се кажа, ама ми се случва за пръв път, баси шибаното нещо, всичко е сиво и черно, чат пат бяло, гледам като през черно бял телевизор, спряха ги от производствоооооо ехе преди, хмммммм вече не помня...... не че съм знаел де, ама.......


Довечера съм на купон, ще се напия, не грешка ще се размажа от пиене, ще изневеря, и ще пребия някой - дано пък ми мине....

е тфа ще да е

MaFiaBoYz.Inc.RulZz! I'm a player


Тема Re: Размислинови [re: Vse_1_EdnO™]  
Автор Evil Brother (pump shaker)
Публикувано21.08.02 20:42



... хехе е аз сеГа също наФлизам у фазата на пренаситеност от жиВотъ и седЯ у нас и тъпеЯ пред Discovery Channel...........и ако изляза някъде ще почна да се заяждам мноГо гадно или да дразня охраната по дискотеките



Тема Re: Размислинови [re: Evil Brother]  
Автор Vse_1_EdnO™ (-НормАлеН-)
Публикувано21.08.02 20:47



Последната случка беше преди 2 дни в едно кафе. Един приятел беше скъсал с гаджето си и нещо яко на градус, седнахме при него тоя явно му дойде силата, стана от масата, взе един пепелник и на съседната маса некфи двама с едно момиче - фрасссссс на кифлата в главата, тая припадна направо, фана единия и го събори, от там ги понаритахме и си тръгнахме - то се оказало, че тая нещо говорила, интриганствала и .т.н. след което вчера се сдобриха, а оная с аркада и счупен нос , абе живота е сложен - аз си помислих че е станал женомразец

MaFiaBoYz.Inc.RulZz! I'm a player


Тема Re: Размислинови [re: Vse_1_EdnO™]  
Автор Cherniq (gangster)
Публикувано21.08.02 21:01



batka ne e istina prosto......i az sum v sushtoto polojenie kato tebe......absoluto vsichko me drazni veche......daje i pulnenite chushki deto strashno mnogo gi obicham veche sa mi gadni, murzi me da iba. v nedelq vecherta v 12 chasa se vrushtah ot pliska do krasna polqna shtoto alternativata beshe da spq v edna madama, koqto puk ot svoq strana ne sikashe samo da spim abe kazvam ti.......vsichko si e ebalo maikata......ako imam kalashnik she zastrelqm polovinata hora po ulicite....
i men me izbiva na boi.....predi vreme edin me sprq pred ndk-to i mi iska pari za benzin shtoto bil zakusal nablizo i ostanal bez pari.....nema da ti kazvam kak izqde dve burzi mavashita i ostana bez pari v djoba.......posle qdohme s priqtelq po edna pica za negova smetka

seka sutrin kato se subujdam si vikam 'bah maaa mu, oshte edin shiban den....'

mai nekoi put trebva da piem po bira s tebe






Тема Re: Размислинови [re: Cherniq]  
Автор Vse_1_EdnO™ (-НормАлеН-)
Публикувано21.08.02 21:15



Eй разсмя ме, лелелел :>>> оправи ми настроението, страшен си , абе то и боя не помага, ама поне се разтоварваш, лошото е че тези дни ги има, на два месеца 20 дни са шибани от всички страни, и като ме питат "Кво ти е бе" - ходи обясни, че ти е криво нещо и по добре да не си завирай носа........


Бира ли, трябва наистина

MaFiaBoYz.Inc.RulZz! I'm a player


Тема Re: Размислинови [re: Vse_1_EdnO™]  
АвторЛopa (Нерегистриран)
Публикувано21.08.02 21:23



Има и такива дни в които се оглеждаш порастнал, сякаш,
и се питаш - къде е малкото момче?!!
има и дни пред теб, в които ще му се усмихваш





Тема Re: Размислинови [re: Лopa]  
Автор Vse_1_EdnO™ (-НормАлеН-)
Публикувано21.08.02 21:24



Начина по който приемаш нещата - дори и твоите думи, някак си ми вдъхнаха живец, няма да крия - четях те и чаках следващата дума - подкрепа ли ми трябва , не знам.........



Благодаря ти.......

MaFiaBoYz.Inc.RulZz! I'm a player


Тема Re: Размислинови [re: Vse_1_EdnO™]  
Автор Лopa ()
Публикувано21.08.02 21:34



в такъв момент аз намирам винаги вдъхновение в дребните неща от всекидневието..те са навсякъде, имаш ли очи за тях.
Щастлива съм, защото те зарадвах!
И аз благодаря!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.