Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:17 10.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Някое момиче да има мнение?нови  
Автор OBARKAN (romantik)
Публикувано05.08.02 22:54



Нов съм тук, но видях достатъчно за да се осмеля да ви поискам съвет.
Женен съм от доста време, обичам жена си и децата (банално, нали), но от известно време познавам едно момиче доста по-младо от мен (аз съм малко над 30). Трудно ми е да си призная даже пред себе си, но се влюбих в това създание, а мисля, че и тя споделя чувствата ми. Дотук ще кажете нищо ново, е аз не претендирам за уникалност :-)
Лошото е че все повече хлътваме и се обсебваме един друг и колкото е силно чувството и колкото ни е по-хубаво, аз се терзая дали постъпвам правилно най-вече спрямо нея, все пак е на 22 и мога да и разруша представите и разбиранията за живота и любовта , да не говорим че се налага да лъжа полвинката си и да играя театър.Впрочем семейството ми е чудесно и обичам жена си и знам че от моя страна накрая ще излъжа надеждите и чувствата на това момиче, абе общо взето съм се раздвоил между страха да не я загубя и страха да не и навредя. Много дълго стана моето излиание. Какво ще ме посъветвате приятели?
Благодаря предварително!



Тема Re: Някое момиче да има мнение?нови [re: OBARKAN]  
Авторcholera (Нерегистриран)
Публикувано06.08.02 01:02



ти какво сега, оправдание ли си търсиш?



Тема Re: Някое момиче да има мнение?нови [re: OBARKAN]  
Автор Cherniq (gangster)
Публикувано06.08.02 01:49



moje bi tursish malko raznoobrazie
izchakai oshte......vij nakude shte trugnat neshtata, no imash semeistvo, imash deca.....po-dobre se distancirai ot mladoto mace






Тема Баба съм ти, ама ще ти кажа, що пък да не ти кажа.нови [re: OBARKAN]  
АвторEsmeralda (Нерегистриран)
Публикувано06.08.02 02:25



Но първо ти ми кажи кого обичаш, че недочух понеже.

П.П. Случва се да те споходи любовта ти след като си създал семейство с надежди за любов. Но не се случва да не чувстваш кого обичаш и с кого е твоето семейство. И на кого би искал да приличат децата ти. Но ако и ти, и жена ти, и момичето не сте обичащи, направете си катун. Пък поизчакайте така, докато всеки го споходи любовта му.

Според мен.



Тема Re: Някое момиче да има мнение?нови [re: OBARKAN]  
Автор hani (жадна)
Публикувано06.08.02 09:36



Съчувствам ти приятел, мисля че те разбирам какво ти е....
Запомни само едно....каквото и да направиш,накрая винаги ще има болка....
А ти най-добре знаеш как да постъпиш....просто се вслушай в себе си..




Тема Мнениенови [re: OBARKAN]  
Автор LadyLia (чаровница)
Публикувано06.08.02 10:05



"обичам жена си", "но се влюбих в това създание" и "Впрочем семейството ми е чудесно и обичам жена си и знам че от моя страна накрая ще излъжа надеждите и чувствата на това момиче"......?????

Кого обичаш не ми стана ясно. И двете ли?! Може би "по различен начин"??!! Вярваш ли, че е възможно?! Всъщност, като се загледам внимателно, сам си го казал - едната я обичаш (жена ти), а в другата си влюбен (момичето). Не можеш ли да видиш разликата?! Има я. Но в края на краищата нито едното, нито другото би могло да се нарече Любов. Защото когато съществува, няма намеса от трета страна. Няма триъгълници. Няма колебания. Така че имаш няколко варианта:
1. Избираш спокойствието и отговорността т.е. оставаш при жена си - нали ти е "половинката".
2. Избираш тръпката на новото т.е. отиваш при момичето - нали си "хлътнал" и "обсебен".
3. Продължаваш да търсиш Любовта. В която няма алтернатива.



Тема братленови [re: OBARKAN]  
Автор AlGor (некъф си там)
Публикувано06.08.02 10:39



вземи си изясни първо какво искаш,останалото лесно...
от написаното не знам на кой какво му стана ясно,ма моето скромно мненийце е тва-просто не знаеш какво и как го искаш...
нормално де...
никога не е късно да станем за резил...



Тема данови [re: OBARKAN]  
Автор Kapтaл ()
Публикувано06.08.02 12:12



се влюбиш хич не е лошо.
Любовта е даване.
Всъщност едно от малкото твърде непростими неща е лъжата. Убийство може да ти се прости лъжата не.

Не лъжи жена си. А ако искаш и да не я нараняваш, то тогава бъди с нея.

Влюбеността идва и си отива. А ако вътрешното ти усещане ти казва, че трябва да си с тази нова любов, ще трябва да поемеш по нов път. С новата любов. Готов ли си на това.

И спазвай принципа да не лъжеш!



Тема Re: братленови [re: AlGor]  
АвторKoko (Нерегистриран)
Публикувано06.08.02 12:52



а ето де си бил!



Тема ти нещо а...нови [re: Koko]  
Автор AlGor (некъф си там)
Публикувано06.08.02 15:35



иди се прегледай,не е срамно...
докато не е късно де,не за друго...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.