Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:37 22.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема My Loveнови  
Автор *Nell* (под нулата)
Публикувано31.07.02 14:02



Моята беше от пръв поглед. Изневиделица. Връхлетя ме! Преди 3 години и почти 7 месеца...
Нямало любов от пръв поглед, не можело да те връхлети... Е, и аз така си мислех, ама то все така става! Точно когато решиш, че си открил тайната и вече знаеш всичко, и никой не би могъл да те излъже...става точно обратното на твоите мисли!
Ирония? Ирония ли е живота? Понякога си мисля, че е така. Но понякога си мисля, че е за добро! Откъде тоя оптимизъм у мен? Ама точно пък у мен?!...
А, нещо се отплеснах! Щях да ви разказвам за любовта ми... Ами...тя...как да я опиша с думи? Думите ограничават безграничното. Правят го малко, правят го достижимо, а пък то не е! То може само да се усети- това чувство, моето, към Него! И още си е същото, след болката и след разочарованието. И сякаш се завръща с все по-голяма сила, с все по-голям копнеж. Нямам смислено обяснение за това. Кой търси смисъл в любовта? Любовта е лишена от всякакъв смисъл. При мен е така. При вас, как е?

P.S.
Някой иска ли да ме поздрави с парчето на Марая и Лутер Вандерос:
"My Endless Love" ?



Тема Достанови [re: *Nell*]  
Автор L. (чаровница)
Публикувано31.07.02 16:14



точна дефиниция: "Любовта е лишена от всякакъв смисъл." При това действа много успокоително.
От пръв поглед? Не ми се вярва. Най-съществените неща са невидими за очите. Виждаш ги след задълбочено вглеждане. Понякога то потвърждава това, което ти е казал първият поглед, като при теб. А понякога не.
"Ирония? Ирония ли е живота?" Не мисля. Просто не търпи празни пространства.



Тема Ами, аз видяхнови [re: L.]  
Автор *Nell* (под нулата)
Публикувано31.07.02 16:23



със сърцето си. Дотогава не подозирах, че то има очички...



Тема а азнови [re: *Nell*]  
Автор Kapтaл ()
Публикувано31.07.02 16:28



те поздравявам със "My Endless Love" на Марая и Лутер Вандерос!



И бъди щастлива! И много любов!
Картал




Тема "Виждането" със сърцето е [re: *Nell*]  
Автор LadyLia (чаровница)
Публикувано31.07.02 16:35



доста сложно явление. Понякога можеш да го объркаш с "позиви" от разни други системи. Шегувам се.
Всъщност и аз вярвам, че е възможно. Любовта понякога наистина "връхлита" и е "от пръв поглед". Обаче само с времето и разни други изпитания можеш да прецениш дали е било Любов или някой от нейните успешно маскирани заместители.



Тема Re: а азнови [re: Kapтaл]  
Автор *Nell* (под нулата)
Публикувано01.08.02 09:24



ти благодаря! И ти пожелавам: да ти се връща!



Тема Re: "Виждането" със сърцето енови [re: LadyLia]  
Автор *Nell* (под нулата)
Публикувано01.08.02 10:03



Да, права си за времето и изпитанията. Мисля, че минах през доста такива, след раздялата с него, но не можах да го забравя, въпреки всичко и въпреки времето. Мисля, че моята любов към него вече е изпитана и доказана! Той дали го знае?- това е друг въпрос. Той дали се чувства по същия начин?- и това е друг въпрос. Аз отговарям само за собствената си любов. За чуждата, не знам.
Липсва ми... Около мен е пълно с хора, а аз се чувствам сама. А когато съм само с Него...не са ми необходими никакви други хора...защото Той ми е всичко!



Тема Re: "Виждането" със сърцето енови [re: *Nell*]  
АвторDLCl (Нерегистриран)
Публикувано01.08.02 10:23



Towa e mnogo hubawo chuwstwo - znachi weche znaesh kakwo da tyrsish!
A dali si bila razbrana i/ili ocenena ot niakogo w minaloto si...spored men weche ne biwa da mislish za towa-gledaj napred i bydi shtastliwa



Тема Благодаря :)нови [re: DLCl]  
Автор *Nell* (под нулата)
Публикувано01.08.02 10:29







Тема Re: My Loveнови [re: *Nell*]  
АвторTedi (Нерегистриран)
Публикувано02.08.02 12:46



Sluchva se luibov ot pruv pogled, no za da prosushestvuva - triabva zhitejski opit, za da se vluibish i v choveka, koito da te napravi shastliva. T.e. da nabluidavash horata i da si dadesh smetka, kakuv tip hora te privlichat i da tursish sred tiah. Togava shte nozhesh ne samo da vluibish, no i da zapazish luibovta si.
Innache pozdravlenia.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.