Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:43 29.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Nepriatno...нови [re: AAz]  
Автор Tikva (***)
Публикувано27.07.02 02:08



Едни отношения постоянно трябва да се предоговорират за да не се разминаваме вътре в себе си с Другия...Една връзка трябва постоянно да се събужда и съживява със стари познато любими неща и нови изненади, които да я изкарват от ленността ако влезе в такъв период.Пасивността не може да се превърне в активност, само активността може да предизвика и да задвижи активност...Позитивирай върху нещата, които преди или, които сега биха могли да ви бъдат приятни да правите заедно и общувайки, не само секса, но не и без него - често той е един от най-добрите критерии за това как вървят едни отношения...Така мисля аз.
Късмет на теб!

Животът е прекрасен, когато не е ужасен!


Тема Re: Nepriatno... [re: AAz]  
Автор . (непознат)
Публикувано27.07.02 02:17



Намери си любовник.



Тема Фатално. Разведи се.нови [re: AAz]  
АвторEsmeralda (Нерегистриран)
Публикувано27.07.02 08:22



Попаднала си на многостранен, че и подреден. Ама бъди позитивна. Представяш ли си пък ако договорите му с компютъра и с приятелите бяха с клаузи за секс, а с теб - за любов. Тогава пък ти щеше да си в затруднителното положение да се стараеш да го обичаш толкова, че да си удържа на всичките договорености и даже да е на далавера.

П.П. И преди да пишеш нов договор можеш да поизчакаш, докато срещнеш някой едностранен и хаотичен. Ще го познаеш по това, че не понася компютри и няма нито един приятел.

Според мен.



Тема Mission Impossible...нови [re: Esmeralda]  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано27.07.02 12:20



...шо то:

Ебаси - без PC и без поне един приоятел - НЕвъзможно !


Че - то PC-to си е най-добрия приятел на Human-a !!!

А - още по-добър прител на един мъж - това е Неговия ...... сещате се





Тема Re: Mission Impossible...нови [re: ADH-Honda]  
Автор sdfs (gamen)
Публикувано27.07.02 21:55



nai-dobrija prijatel na muja e botilkata,sled vreme nadiavam se ne se uverish,zashtoto s neia kupona eskalira super mnogo,sled tui sa uj prijateli a kompjutara en se vpisva pone pri men

Jivotut e film-budi glavnijat aktjor


Тема Re: Mission Impossible...нови [re: sdfs]  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано27.07.02 23:26



Ботилката твърдо НЕ ! АЛкохолизма води до деградация на личността - пишеше в учебника ми по Биология за 8-и клас



Тема Re: Mission Impossible...нови [re: ADH-Honda]  
Автор sdfs (gamen)
Публикувано27.07.02 23:32



oki ama akkto s ekazvashe v edna reklama -''kakuv muj si ti togava''shtom ne izpolzvash botilkata

Jivotut e film-budi glavnijat aktjor


Тема Re: Mission Impossible...нови [re: sdfs]  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано28.07.02 00:25



Е - не виждам нищо мъжествено тва да се накъркаш кат свина - като пълен нешастник да се нарежеш

Де да знам - поне МЕН не ме влечат тез неща !



Тема Re: Mission Impossible...нови [re: ADH-Honda]  
Автор sdfs (gamen)
Публикувано28.07.02 00:32



ne ti govoria kato svinja,az kato svinja se napivam kogato sum samo s mujka kompanija i sum mnogo iznerven,inache pija dokat mi stane veselo,puk da ti kaja ne sujaliavam,nadiavam se da ne propiesh nikoga
Nali znaesh-koito pie zlo en misli

Jivotut e film-budi glavnijat aktjor


Тема Re: Mission Impossible...нови [re: sdfs]  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано28.07.02 00:44



Който ПЕЕ зло мисли, опс - НЕ мисли

Абе - кво дъ ти кажа - мале - заборавих какво си бех намислил - без майтап


А - че не ме влече мисля - ама дали не бех друго намислил - бнрей акк ми излезна !

Айди - кът се сетъ ше каем


"за четър леа" - нали ти беше от Варна ?! Много гот - ЧЕТЪР ЛЕА




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.