Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:16 18.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема До Модераторите тукнови  
Автор Spidercho (Entusiast)
Публикувано21.07.02 18:41



Вече не сте модератори, защото стават някакви глупости тук!

Изяснете случая тук в тази тема!



Тема Човеченови [re: Spidercho]  
Автор Kapтaл ()
Публикувано21.07.02 19:10



разпенил си се като пакистанско муле на баир!

А модухаторите де ли се клатят под някоя дебела сянка некъде. Да си виртуален+кретен хич не е лесно. А ти не им се вързвай чак толкоз, поради излишъка наличен!





Тема Re: Човеченови [re: Kapтaл]  
Автор Spidercho (Entusiast)
Публикувано21.07.02 19:15



А дано се клатят - стига само приказки
Ама си прав за баирите в Пакистан - яко първа втора
------------
И все пак тоя клуб има традиции и подобни мод-истории не са подходящи.

Аз съм спокоен и се надявам спокойно да се изяснят нещата.



Тема Re: До Модераторите тукнови [re: Spidercho]  
Автор Tikva (***)
Публикувано21.07.02 19:18



Съжалявам, ако съм обидила някого, но нямаше нищо лично и не мисля че съм извършила престъпление с това, че изтрих някой теми, от които едната беше моята като на другите пуснах бележки-предупредително и обеснявайки мотива си, /ако държиш ще ги публикувам и тук, защото ги пазя/.Исках да събудя това пространство от ексцентричната егоцентричност, с която някой хора се опитаха да го заемата в другия случай просто да го отворя от това да се съди някой публично и да му се пишат оценки, а в третия просто да махна нещо изчерпано...

Животът е прекрасен, когато не е ужасен!


Тема Чувал съм имашнови [re: Spidercho]  
Автор Kapтaл ()
Публикувано21.07.02 19:21



готино Audi Coupe, га шъ мъ возиш!? Малко и аз да си подрусам келевия задник в убава щайга? Иначе батка все така продължавай да се набираш на лоста. Кви ръце шъ напрайш. И мацките ща харесват тебе повече, то не че сега не ги кефиш ама друго си е нинджа да си!





Тема Тука от модератори няма нужда................нови [re: Spidercho]  
Автор Vinnie Jones (простакъ)
Публикувано21.07.02 19:21



.......може да има саМо еДин дето да следи за СПАМ........ама ако искате този клуб да си върне стария поток от прогонени юзъри...поради некадърНото модериране на Ангел и Компания.....трябва да мислите не за тоВа колко ще съ в администрация модераторите...ами колко ще съ тука обикновеННите юзъРи



Тема не ми звучишнови [re: Tikva]  
Автор Kapтaл ()
Публикувано21.07.02 19:23



достатъчно убедително, като обяснение - пробвай пак!
За да направиш нещо ПЕРФЕКТНО е хубаво да се опиташ нищо да не правиш!




Тема Ама ти си май наистиНа ТИКВА?нови [re: Tikva]  
Автор Vinnie Jones (простакъ)
Публикувано21.07.02 19:23



.....поВтаряш все еДно и също като ПАПАГАЛ .....игаси дай и аз тогава да ти го повторЯ........ ти какВа психология учиш?



Тема Re: не ми звучишнови [re: Kapтaл]  
Автор Tikva (***)
Публикувано21.07.02 19:39



Не искам да влизам в излишни обеснения, нямам навика да нарушавам личното пространство и правата на другите, но когато имам нещо против давам знак на отсрещната страна в опит влезем в контакт в опит да я разбера като гледна точка и просле реагирам при това винаги в синхрон с принципите си, които не веднъж тук съм заявявала.Мога да приема различието и другостта, но не когато обсебва или разрушава.Изтрих тези теми като наистина обесних на хората на които са защо го правя- и бях ясна - жалко, че те не са ме разбрали и стана това, което очаквах доста схематично като реакция...

Животът е прекрасен, когато не е ужасен!


Тема Re: До Модераторите тукнови [re: Tikva]  
Автор Spidercho (Entusiast)
Публикувано21.07.02 19:42



Аз не съм получил бележка, а и аз бях писал в една от въпросните теми. Този, който е отворил темата не й е собственик, когато има отговори.

Когато имаш желание да дадеш нещо от себе си на клуба - атмосфера, тези, настроения - то това става, като се изявяваш като обикновен потребител - пускаш теми и/или отговори.

Кокато има грубост, безочливост, неадекватност по темата на клуба и т.н. - тогава или предупреждаваш или местиш при скритите теми или триеш директно. Решението взимаш ти в зависимост от решителността/колебливостта ти в конкретния случай.

Изчерпването на темите означава, че те естествено остават назад и отиват в Архив. Това е предназначението на Авхива, все пак.

Нека минат няколко дни и се изясни какво става и тогава евентуално ще се връщат модераторски права в този клуб.

Надявам се, че ме разбираш - не те познавам и нямам нищо персонално към теб. Нито към Неди, който/която в случая май само пере пешкир




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.