Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:31 17.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Заспали чувства в мен недей пробужда ...нови  
Автор******* (Нерегистриран)
Публикувано22.07.02 15:40



Случи ми се сега се чувствам адски тъпо.То това мислех ,че не съществува или пък само на пубертетите се случва ,ама ей-на...да се влюбиш по ...интернет ..!
Цял месец оставях съзнанието ми да бъде манипулирано и обвързвано от мисълта ,че го харесвам ,от песните които ми пускаше,от думите му.До момента в който той пожела да се видим .....Това не е много лесно поради разстоянието на което се намираме и поради простия факт ,че аз живея с друг човек,макар и неомъжена....Та може би като всеки страхливец,който се е захванал в сигурния бряг на своето монотонно съществуване -аз му отказах.
И това го накара явно да се чувства използван .Последваха няколко пъти молби и пак откази,породени от несигурност.И пак въпроси от рода "Какво толкова ако се видим?".Страх ме е...И той се отказа..вече не ми пише .
Вероятно някой ще каже ,че съм незнам к'ва си дето би си зарязала приятеля и действала зад гърба му ...Спокойно ние с него отдавна вече сме само съквартиранти,неумеещи да се лишат от нечие присъствие и сигурност.
А това беше друго....нещо което ме накара да се събудя от една дълга летаргия и да помисля върху живота си.
Това което искам да ви питам вас е дали си струва да рискуваш спокойствието си и скуката си и заспалостта на чувствата за да усетиш отново онова чувство дето му викат влюбване ?



Тема Re: Заспали чувства в мен недей пробужда ... [re: *******]  
Автор AlximikA (\-_-/)
Публикувано22.07.02 22:47



Nikoga niama da razberesh dali si zasluzava ako ne opitash.

Deistvieto ischerpva smisala !


Тема Не си струва. От такива експерименти се погрозняванови [re: *******]  
АвторEsmeralda (Нерегистриран)
Публикувано22.07.02 22:59



Заради нараняването. На всички доброволни или не до там участници. Единственото, което си струва, е твоята любов. Само че нея няма как да я планираш и сместиш в подреденото си пъзелче. Споходи ли те - ще си готова да пренаредиш цялото пъзелче, от първото до последното парченце. От първия миг и 100%. Щом е любов.

П.П. А нерешителността - ами тя е в реда на любовностите само ако идва от нежелание да вземеш решение за нечие чуждо пъзелче.

Според мен.



Тема Re: Заспали чувства в мен недей пробужда ...нови [re: *******]  
Автор Bajlvan (познат)
Публикувано23.07.02 00:08



ми ако не опиташ .. после все ще те гризе мисълта .. "имах нещо истинско .. нещо тръпнещо .. и го подтиснах .. заради .. какво .. "

Е .. ако мислиш че можеш да живееш спокойно с такава мисъл .. значи си направила правилно ;-))

не тъгувай, че е свършило - усмихни се, че се е случило


Тема отидинови [re: *******]  
Авторkakaмapa (Нерегистриран)
Публикувано23.07.02 04:01



съкровище! и когато се върнеш при човека, с когото живееш ще го гледаш с други очи! и ще си чудиш къде да си намериш място, за да се скриеш от гузната си съвест :))))) убедена съм, че нещо такова ще въроди връзката с човека, с когото живееш... щом се е случило занчи ти е необходимо!



Тема Горкичкото возкресение, то.нови [re: kakaмapa]  
АвторEsmeralda (Нерегистриран)
Публикувано23.07.02 04:40



Дето ще се крепи на отгузняла съвестност.

П.П. Ту ще се позакрепва от самосъвестност, ту ще се доукрепва хуманитарно. Майсторски. С нова мазилка по каталог. Върху стеницата с липсваща тухла, някъде там, до основата.

Според мен.



Тема Re: Заспали чувства в мен недей пробужда ...нови [re: *******]  
Авторkoнkpeтнo (Нерегистриран)
Публикувано23.07.02 13:02



Тъй като ми се е случвало буквално същото (колко разочароващо, че хората не са уникални), отговорът е:

НЕ СИ СТРУВА.

Предполагам, че се дължи на това, че колкото и да не вярваме, че ще ни се случи в един момент усещаме, че остаряваме. Тогава приоритетите се преобръщат. Не го възприемай като съвет, просто ако ти е любопитно какво му се е случило на друг човек в твоята ситуация, при равни други условия, ти предоставям моя опит. Много пъти аз съм искала просто статистика на резълтата от определена постъпка, затова ти отговарям.

Поздрави!



Тема Re: Заспали чувства в мен недей пробужда ...нови [re: *******]  
Автор sdfs (gamen)
Публикувано23.07.02 13:09



onova chuvstvo za mene e noj s dve ostrieta,iasno zashto,no ako obichash riskovete riskuvai-az lichno mnogo riskuvam i chersto pechelia,no za takiva raboti po internet sum goliam skeptik zashtoto predpochitam realniaj sviat

Jivotut e film-budi glavnijat aktjor


Тема Re: Заспали чувства в мен недей пробужда ...нови [re: *******]  
Автор Lessy (7:7)
Публикувано23.07.02 13:10



Напротив, в такъв момент е по-добре да отидеш и да се видиш с човека..може пък магията да изчезне
Иначе си остава дълго...
Ако пък не отмине това не означава, че ще зарежеш веднага този, с когото си заради другия...варианти има много..бягството не е най-добрия...особено когато говориш за връзка подобна на съквартирантство...
Иначе ако чувстваш човека , с когото живееш като нещо много важно в живота ти, може би бягството наистина да е по-добро...

Понякога съм бяла и добра...
понякога съм си е***а майката...


Тема недей!нови [re: *******]  
АвторMar4eto (Нерегистриран)
Публикувано23.07.02 13:31



Много добре си осъзнала, че съзнанието ти е било манипулирано.
Направиш ли го, просто ще станеш една от многото наивнички, които са се оставили да им замажат очичките с романтични сладки приказки, със стихове и нежни писма.
Краят е предизвестен!
Предупреждавам те, че това е CAUSA PERDUTA!
99% от тези, които "пускат въдичките" си в клубовете и в чата имат единствената цел да те пробват в леглото.
В един момент ще се събудиш и ще осъзнаеш, че си се оплела в мрежата му толкова, че не можеш да живееш без мисълта за него. Докато той вече ще е изчезнал през това време без да му пука изобщо какво ти е!!!!
После ще оплете следващата... след нея друга... и така докато се намери някоя, която да им го зачука заради всички преди нея!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.