Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:29 09.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Верно!Всеки клубарнови [re: MЪЖжжж]  
Автор Tikva (***)
Публикувано24.07.02 01:28



Аз се огледах вече в хората или в измислените герои тук и им благодаря за урока-дзенски...Моето отправено послание за себе си ще го усетят ако се оставят да чуят тишината в себе си...

Животът е прекрасен, когато не е ужасен!


Тема май повечето клубари не са за смяна на Тикванови [re: Spidercho]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано24.07.02 01:30



не съм броила точно колко - но така ми се струва.

не пиша в този клуб, но го чета. тъй че мнението ми може да не се брои, но все пак да си го кажа: мисля, че Тиква и Неди е хубаво да останат модератори. достатъчно е за тях всичко, което чуха за действията си.

и още - мисля, че е вече нехубаво да продължава упражняването в обвинения срещу Тиква. каквито аргументи имаше, се казаха.

IMAGINE...


Тема Абе и аз си мислих,че има поВече мозъкъ...........нови [re: Джeйн]  
Автор Vinnie Jones (простакъ)
Публикувано24.07.02 01:40



.....у тВоята ТИКВА...ама...като сте си гупоВати ще си берете скоро плодоВете на комплексите Ви



Тема Re: До Модераторите тукнови [re: Spidercho]  
Автор Tikva (***)
Публикувано24.07.02 01:55



Извини ме мисля, че в модерирането тук Ти се вживя повече от мен...Колко сме силни, когато трябва да отсъдим и отнемем оглеждайки се с ножа на вече взето решение.Колко сме силни, когато сме твърде слаби да си спомним фигурата, а не фона, съдържанието очертано от едно изтрито безсмислие.как се чувстваш телом и духом след като ни посети?Как спиш нощем, не губиш ли апетит?-това са безпогрешни симптоми и само помислих да попитам-от това надявам се няма вреда.
Вредата е едно от тези неща, които винаги съм се старала да избягвам-НО ПОНЯКОГА АЗ И МОИТЕ НАМЕРЕНИЯ СМЕ В ХАРМОНИЯ, КАКТО Е РЕДНО, КАКТО Е СЕГА. Понякога - май ТУК И СЕГА СЪЩО -Камъните с които замервам кучетата на съседа, улучват хората-не само ги улучват-това е най-малкото - но те упорито обвиняват менвместо камъните-казват, че ги болят главите - най-голямата глупост, която съм чувала някога...Да се живее в един така глупав свят сигурно не струва повече от главата на човек.
Животът тук често не е това, което изглежда...А Любовтта тук, твърде често е убежище за .../ще си го запазя за себе си/-Знаех го още в самото начало, но реших да го подложа на съмнение...Ако някога ти се връща назад имах една тема за "Взривовете" и това колко са важни в едни отношения - вече мога да го изведа доказано в теория-благодарско!!!ГРЕШКАТА БЕШЕ ВЯРНА

Животът е прекрасен, когато не е ужасен!


Тема Re: май повечето клубари не са за смяна на Тикванови [re: Джeйн]  
Автор Tikva (***)
Публикувано24.07.02 02:08



благодаря ти...
***
"С това - че моята река тече-
тя е пресъхнала добре.
С това- че моята река мълчи-
тя вече е море.

И аз изплашена от нейните вълни-
хукнах без някой да ме спре-
натам където Силните ме уверяваха-
че няма повече море."

П.С. Най-прекрасното нещо е възможността да правим избори - АЗ СЪЩО ИМАМ МОЯ ИЗБОР-да бъда себе си по непредвидими причини, което може и да е по-ценно от това да ти дадат една роля като дреха и после да искат да ти я скъсат все едно си я откраднал...А ролите са роли за да влизаме и за да можем да излизаме от тях без да губим себе си вживяващо се-обичам автентичността на интуитивните импулси в себе си и винаги ги следвам и тук и в живия живот...

Животът е прекрасен, когато не е ужасен!


Тема Re: Абе и аз си мислих,че има поВече мозъкъ...........нови [re: Vinnie Jones]  
Автор Tikva (***)
Публикувано24.07.02 02:17



Стига Драги Приятелю-Недоброжелателю си писал оценки на Себе си като ги казваш на Другите.Знам твоето мнение и отношение към мен и мога да го приема с

Б.А.В психологията/казвам го информативно и на достъпен език/, нали ме пита веднъж - този защитен механизъм се нарича -"проекция"


Животът е прекрасен, когато не е ужасен!


Тема точно защото има мозък...нови [re: Vinnie Jones]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано24.07.02 02:19



...съм свикнала да го използвам, за да си правя собствена оценка на нещата, а не да се водя сляпо по чужди. естествено, че бъркам понякога - всеки човек прави това - но е по-добре, отколкото да не мисля със собствената си глава.

мнението си го казах, защото видях, че и други, непостващи в този клуб, си го казаха. и специално добавих, че спокойно може да не се взима под внимание.

IMAGINE...


Тема Re: ей, черния...нови [re: Бeлия вятъp]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано24.07.02 02:27



не мисля, че имаш основание да нападаш модераторите. както виждам, тук има мнения по случая и на други юзъри (немодератори), които не постват в този клуб, но явно четат. напомням, че модераторите е първо юзъри и после модератори. така че и те могат да си кажат мнението.

а за идването им, когато ставали интриги и спорове - както казваш - мисля, че бъркаш. когато стават такива неща, идват пасивни юзъри - такива, които четат, но не пишат. нормално е сред тях да има и модератори.

за протокола:
1. и аз съм модератор
2. мисля, че Тиква трябва да остане (ако смята, че може да се справя)
3. мисля, че тези модератори, които са против Тиква, също имат право да си кажат мнението

IMAGINE...


Тема И аз да кажа...нови [re: Spidercho]  
Автор jj (offline)
Публикувано24.07.02 02:31



... че темата е доста време вече активна в Администрация и се зачетох достатъчно, че да придобия представа.

Моето лично мнение, е че обяснението на Тиква за причината за триене на няколко теми е глупаво. Но това не означава, че трябва да бъде третирана по този начин. Смятам, че нещо в клубовете се е изкривило и тук се вижда много добре - някога, когато станеше подобен проблем имаше нещо като допитване на новия модератор към всички останали в служебния клуб или просто "вземане на акъл" от познат модератор. Та значи вместо някой да се захване и да обясни, че място в клубовете има достатъчно, че темите имат жизнен цикъл от два месеца след датата на последното постнато в тях мнение или просто да намекне, че метафората е неудачна, директно се действа по най-първосигналния начин.

Също така наличието на закована администраторска тема вече май се натрапва.

Успех!

Елементарно, Уотсън!



Тема Мислиш ли че не е казанонови [re: jj]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано24.07.02 09:35



и обяснено относно темите?? Плюс това не мислиш ли, че модератора трябва да знае какво представляват клубовете?
Мен ми е интересно Тиквата прочела ли е двете заковани теми в Администрация? Докато беше модератор? Втората по случайност е на предшественичката й и е написана от сърце - от опита, който Графинята натрупа за времето си докато беше модератор. Това ми се струва хииич не малко. Я да си признае сега Тиквата, че нещо все бяга по фланга с разни отвлечени историики, а пък на мен чудно защо не ми е отговорила??? сигурно щото съм с най-пряки въпроси.. Ще го пусна като запитване директно до нея.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.