Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:00 17.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: До Модераторите тукнови [re: Cherniq]  
Автор Tikva (***)
Публикувано24.07.02 00:36



Шума ти не може да наруши моята хармония...
Макар ти Драги, вече да го чешиш в ефир с което искрено ме забавляваш.../езика ти имам предвид/;)))))))))))))))))))))
Кое е по-важно да се ИЗВИНИШ или да ПРОСТИШ в едни отношения? И можеш ли да го оцениш?-някога задавал ли си си подобни въпроси
Лесно е да се люлее човек в "няма нищо по-хубаво от любовтта и нищо по-тъпо от жената"- но освен нискосъдържателни умозаключения има и въпроси и отношения, които градим, мисля че на лични бележки се уморих да се хабя да ти отговарям на арогантността с вродената си изисканост, която ти не можеш да оцениш...
П.С.Моля те да ми отговориш на горе поставеният въпрос, той съвсем не е риторичен


Животът е прекрасен, когато не е ужасен!


Тема Re: Тиквенови [re: God lnc]  
Автор Tikva (***)
Публикувано24.07.02 00:42



Приятелю, тогава те изслушах и те чух и го направих!
Но нали всеки е себе си заради усещанията, които нещата предизвикват - променящо в него - не мисля, че изтрих гигантски интересни теми вместо да ги правтя в трета глуха, което щеше да бъде същото...

Животът е прекрасен, когато не е ужасен!


Тема Re: Тука от модератори няма нужда................нови [re: Nedi]  
Автор Tikva (***)
Публикувано24.07.02 00:45



Единственият човек, на който мисля, че дължа специално Извинение/с главно И/ си ти Неди...

Животът е прекрасен, когато не е ужасен!


Тема Re: Да,нови [re: nbb]  
Автор Tikva (***)
Публикувано24.07.02 00:49



Приятелю/ко/, тук повечето говорят без да знаят какво точно се е случило, не е ли важно съдържанието на едно събитие и посланията, които носи в опит да баде направено...
Не искам да ме разбират всички, освен тези които имат потенциала да го направят


Животът е прекрасен, когато не е ужасен!


Тема Re: ей, черния...нови [re: Cherniq]  
Автор Tikva (***)
Публикувано24.07.02 01:00



доста немотивиран отговор..
А когато даваш оценка на някой вместо да му отоговориш на въпроса е нискоинформативно,Приятелю-Недоброжелателю - но това е твоя стил -няма любов няма отношение има оценки и вменяване на чувство за вина поради слаба, но търсеща себе си интегративност.Само за това съжалявам, че ти изтрих темата защото сега щях да имам нагледни примери, но ти си ги знаеш...

Животът е прекрасен, когато не е ужасен!


Тема Re: ей, черния...нови [re: Lessy]  
Автор Tikva (***)
Публикувано24.07.02 01:02




П.С.
Бях искрена във всичко, което правих до тук, дори и в невежеството си-признавам си

Животът е прекрасен, когато не е ужасен!


Тема Re: Батков пикльо сладък!нови [re: Meдapko]  
Автор Tikva (***)
Публикувано24.07.02 01:14



Мисля, че това с ваденето на кирливи ризи от всеки за всеки е по-ужасно от моето принципно проявено невежество...

Животът е прекрасен, когато не е ужасен!


Тема Re: Не се жалвам,нови [re: nbb]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано24.07.02 01:16



а ако се появят спам и простотии, пак ли ще се радваш?

IMAGINE...


Тема ХеХе Виж си ЛеоСъ до ГДЕ стигНа..............нови [re: Meдapko]  
Автор Vinnie Jones (простакъ)
Публикувано24.07.02 01:19





Скоро те виждам и аз ТАМ



Тема Re: На фона на изчетеното до тук,нови [re: KlD]  
Автор Tikva (***)
Публикувано24.07.02 01:25



Благодаря ти...
Толкова много е нежното неблагочестие в светия човешки живот, че може би по инстинкт, а не по замисъл се разубеждаваме в него и може би тогава срещащо се приемаме...Казано метафорично :Скъпи Приятелю, Любовтта ми писа, че не може да ходи, но не че ще умре...Сигурна съм, че ти знаеш...Кажи сега, че не е вярно?!

Животът е прекрасен, когато не е ужасен!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.