Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:12 08.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: ей, черния...нови [re: Бeлия вятъp]  
Автор Lessy (7:7)
Публикувано23.07.02 09:27



Едно разумно предложение сред всичките обиди, заяждания и т.н.
какъв е смисълът да се обсъжда всичко и да се мисли толкова?
Чрез гласуването всеки ще изрази мнението си - дали трябва да се даде нов шанс на модераторите или ще има нови. Момичето май се пообъркало, ако въпреки грубата грешка смята, че си е взела бележка и може да се справя, нека опита.


Понякога съм бяла и добра...
понякога съм си е***а майката...


Тема Ей Паляк............нови [re: Meдapko]  
Автор Vinnie Jones (простакъ)
Публикувано23.07.02 10:31



....взе да си избиВаш комплексчетата ли бе душо........хехе......достатъчНо беше малко да ти позасегНа крехката психика и да почнеш да кВакаш,като девстВена патица ...нима такиВа са модераторите в диръ?
....И палячо хайде праВи разлика между клубоВете...все пак тоВа е клуб Любов..а не дир.бг ...и ти еДинствено знаеш за този клубъ.....че трябВа да дойдеш и да плямпаш наизустени без никакВа стойност неща......

П.П. Панемаеш?



Тема Re: Ей...........нови [re: God lnc]  
Автор Vinnie Jones (простакъ)
Публикувано23.07.02 10:46



...хехе абе аз нали за тоВа давам пимеръ с Биберонъ ....за да се види как някои бяха избраНи тукъ.....как дойдоха някакВи лумпели неизВестни като Медарко-Лайнарко от не знам си и къде и решиха да гласуВат нагласено.......

П.П. Ех толкоВа съ ми познати комплексарските им игри



Тема Смешник!нови [re: Meдapko]  
Автор God lnc (непознат )
Публикувано23.07.02 11:31



Нека си направим изводите какъв е Медарко и какъв е Евил от следния факт:

Вини - въпреки че понякога се позаяжда и преиграва е поствал в този клуб десетки готини теми! Говоря за топ - теми, теми които са интересно написани, по тематиката на клуба и са събирали по няколко хиляди посещения и стотина отговора. Спомням си дори имаше и номинирани негови теми!

Медарко - нито един постинг няма в този клуб / до датата на изборите за модератор/! Медарко се домъква в клуба когато започват интриги и може да участва само в тема като тази!

С кви очи имаш наглостта да даваш оценки и съвети на Евила - не знам? Това е смешна работа! Може да обясняваш че еди какво си си влизал в клубовете още преди да са ги създали, да се изтъкваш че ще се пенсионираш скоро, да ни разясняваш непостижимият си интелект, но истината всъщност е една - клуба е интересен заради хора като Евила които пускат провокативни теми и са интересни за четене, хора като него създават облика на клуба, а такива като теб се домъкват само когато се заплете поредната интрига да изсерат едно лайно!!!



Тема Re: Смешник!нови [re: God lnc]  
Автор sdfs (gamen)
Публикувано23.07.02 11:33



aha

Jivotut e film-budi glavnijat aktjor


Тема Верно!Всеки клубарнови [re: KlD]  
АвторMЪЖжжж (Нерегистриран)
Публикувано23.07.02 14:05



си заслужава модераторите!


Що трябва да очакваме, че ще са по различни от нас?!




Тема MЪЖжжж,нови [re: MЪЖжжж]  
Автор nbb (весела)
Публикувано23.07.02 15:09



а не сме ли заслужили да се справяме без модератори ?

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Еми в момента няматенови [re: nbb]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано23.07.02 15:54



какво се жалвате тогава?



Тема Не се жалвам,нови [re: Чepнorлaв]  
Автор nbb (весела)
Публикувано23.07.02 16:11



а се радвам, иначе нямаше да пиша тук.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: До Модераторите тукнови [re: Desire]  
Автор Tikva (***)
Публикувано24.07.02 00:25




Животът е така устроен, че събитието не отговаря и не може да отговори на очакванията на Някого/който често е Никой/
Това, което се случва тук вече развеселява времето в мен-неразбрано от никого...Толкова първично и смешно елементарно неочаквано -очаквах Никой -Някой да реагира...

Животът е прекрасен, когато не е ужасен!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.