Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:13 09.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Темата на Nedi...нови [re: Cherchez la Femme]  
Автор Cherniq (gangster)
Публикувано21.07.02 22:43



heh......v takuv sluchai nqma kakvo da napravq osven da se izvinq na chovecheca
naistina se izvinqvam!!!
Nedi, batka sorry......


P.S. moita ia na evila temite na koq stranica sa






Тема Re: До Модераторите тукнови [re: Spidercho]  
Автор Cherchez la Femme (тук и сега)
Публикувано21.07.02 23:24



Здрасти, Спайдърчо!:)
Знаеш ли... има един принцип: давай втори шанс, но никога трети.

Такива инциденти като случаят с Tikva е имал всеки модератор и ако се действаше по този линчуващ начин, досега да не са останали модератори в клубовете. Или още по-лошо: всички юзъри да са били модератори, след като при първата грешка следва порязване и нови избори. Личното ми мнение, с което изобщо не ангажирам никого, е че трябва да се даде шанс на Tikva и Nedi.

_______
Егоистът: персона по-интересна за себе си, отколкото за мен.


Тема Re: Темата на Nedi...нови [re: Cherniq]  
Автор Cherchez la Femme (тук и сега)
Публикувано21.07.02 23:25



:)))

Готина ирония!
Лека нощ...




_______
Егоистът: персона по-интересна за себе си, отколкото за мен.


Тема Re: До Модераторите тукнови [re: Cherniq]  
Автор Tear (кучка)
Публикувано21.07.02 23:56



Aз понеже точно по това време бях влязла в клубовете ще ти кажа какво стана.......
Та влизам си аз онзи /помня ли кой точно/ ден и гледам една тема на Ангел, че се отказва да бъде модератор и т.н. и предлага Nedi за свой заместник. Обаче никой от клуба не реагира въобще......та пуснах аз по този повод едно мнение в темата за изборите в стил "Защо на никой не му пука кой ще модерира, обикновенно се стига до бой по време на избори" и си млъкнах. Появиха се май 5 мнения от които май само едно беше "за", другите бяха празни приказки като моето. След 2ч. темата беше само с 2 мнения и след още 5мин изчезна , а след още 10мин цъфна новия модератор Nedi и т'ва беше Пък после се появи Tikva с 3-4 гласа "за" и се почна чистката
Не че ме интересува кой ще е модератор тук.........все ми е едно стига да не стават ей такива тъпотии като сегашната. Ама да ти задоволя любопитството как е станала хавата

"Единствената разлика между светеца и грешника,е че първият има минало, а вторият-бъдеще"


Тема Re: До Модераторите тукнови [re: Tikva]  
Автор Desire (Last)
Публикувано22.07.02 00:11



Ха, Тикво, как си посмяла да триеш теми, които са пуснати от модератори и в които дори Администратори са се изказвали? Това наистина е непростимо за един модератор, да не са сложени модераторите за това, я?? Могат да се трият само теми на обикновени юзъри, нищо че и те си сигурно си мислят, че няма никакво основание за това. Ама те могат ли да те махнат от модератор? Не могат. Сега и да обясняваш и да не обясняваш, късно е вече. Всичките ти аргументи щяха да бъдат приети с овации, ако потърпевшите бяха някои други. Но пък от друга страна, да те псуват модератори и администратори е голяма чест...



Тема Re: ей, черния...нови [re: Cherniq]  
Автор Бeлия вятъp (топъл)
Публикувано22.07.02 03:03



в скоро време аз го виждам форума на дира, като един огромен клуб Администрация, където влизат единствено модератори да спорят и да интригантстват.

ти как стана модератор по едно време тук? Ангелчо те викна на помощ, защото не беше подготвен за тази работа и ти дохвърча нали? някой да те е избирал? ха... :))

аз питам - теб някой да не те е вързал за тия клубове? да не си дал обет или нещо такова? пари знам че не получаваш, тогава къде ти е келепира? ще ти кажа къде - избиваш комплекси... черния (хулиган), снимчица на моторче, пфуууй, нещастник.

а за "спайдърчо" чак сега загрявам, че е админ, мислих че "А"-то е някаква картинка дето си я е прикачил на майтап... какво общо имате двамата с този клуб? изобщо не сте влизали тук преди да започнат какфониите с изборите. и сега темите ви нямат нищо общо с любовта - май първата работа на модератора в "любов" би трябвало да бъде да банне всички кибици от "администрация", които са толкова пристрастени към клубовете, че само дебнат да стане сеир някъде и да разнообразят досадното си ежедневие.


не виждам какъв е проблемът. пускате една тема за избор на модератор, слагате един срок от седмица за гласуване, една квота за гласуващи - само хората, които имат поне 30 мнения в активния клуб /без архива/ и готово! който иска да гласува, който не иска после да не се оплаква :)
ако искат да гласувайт да няма модератор. проста работа. гледам на повечето не им пука...

ама не, спайдърчо трябва да се направи на голем мъж тука "вижте ме, аз съм нинджа". пфу.

спайдърчо, на колко години си бе драги? втори пуберитет ли те тресе, какво ли?

яямммммм


Тема Re: не ми звучишнови [re: Tikva]  
Автор Cormoran (piercing)
Публикувано22.07.02 04:22



Moeto mnenie e, 4e se izkazva6 dosta slojno i to po dosta prosti vyprosi.
Mislq sy6to taka, 4e ti samata ne razbira6 kakvo kazva6, ta kakvo ostava za drugite.Ot tam idvat i problemite ti.Az iskam da ti kaja samo edno - inteligentnite hora se izkazvat maksimalno prosto kogato e vyzmojno i ne izpolzuvat 4ujdici kogato ne se nalaga.Kakto i da e...

The good things come to those who can wait...


Тема Re: До Модераторите тукнови [re: Cherchez la Femme]  
Автор Cormoran (piercing)
Публикувано22.07.02 04:38



Hey,... ti si glupavata Grafinq nali?Az te poznavam...
Ti be6e naistina nai-dobriq moderator na tozi klub.Za6to ne se vyrne6 pak?

The good things come to those who can wait...

Редактирано от Cormoran на 22.07.02 04:39.



Тема Re: Темата на Nedi...нови [re: Cherchez la Femme]  
Автор Cherniq (gangster)
Публикувано22.07.02 07:56





leka i na teb






Тема Re: До Модераторите тукнови [re: Tear]  
Автор Cherniq (gangster)
Публикувано22.07.02 07:57



hehe.....mersi che nakraq nqkoi me svetna kak stanala taq chudesiq







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.