Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:49 09.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Че ти си самаТа глупост на прироДата..........нови [re: KlD]  
Автор Vinnie Jones (простакъ)
Публикувано24.07.02 17:17



...какВи ти списъци какВи ти 5 леВа?



Тема повтарям, че ти си невъзпитаннови [re: Vinnie Jones]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано24.07.02 17:18



нямам депресивна невроза. очевидно е, че четеш в други клубове какво съм писала, но очевидно е също, че не можеш да запомниш израз от две думи. има огромна разлика между "периодична депресия" и "депресивна невроза", но на теб е безсмислено да обяснявам, защото няма да разбереш.

Господ може би трябва да пази този клуб от бивши модератори като тебе, които освен липсата на възпитание имат и затаена злоба затова, че са били разжалвани като модератори.

IMAGINE...

Редактирано от Джeйн на 24.07.02 17:19.



Тема Джейн,нови [re: Джeйн]  
Автор nbb (весела)
Публикувано24.07.02 17:19



недей да се обиждаш, но за да го кажа, значи имам нещо предвид - вече съм била свидетел на това. Спамърите не се появиха от нищото, някой ги прати, за да докаже, че има нужда от модератори. Не казвам, че това си била ти, но тъй като си модератор, възприех, че защитаваш тази позиция. Вече ще те приемам като обикновен юзер.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Хей, заядливец,нови [re: Vinnie Jones]  
Автор nbb (весела)
Публикувано24.07.02 17:24



остави хлапето на спокойствие, че ако те започна...

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Че ти си самаТа глупост на прироДата..........нови [re: Vinnie Jones]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано24.07.02 17:28



Незнам какви 5 лева, само болният ти мозък може да знае...



Тема Re: повтарям, че ти си невъзпитаннови [re: Джeйн]  
Автор Vinnie Jones (простакъ)
Публикувано24.07.02 17:30



....господ трябВа да пази от комплексирано-депресираНи полуЧовеци..като тебе......все пак ти..къде се слагаш сред нормалните хора...недей да забраВяш,че не си нормалНа...тоест лесбиика...или на прост език казаНо ненужна измет за общестВото ...за какВо са ни такиВа тука?.....да си прокарВат неадекВатноТо мислеНе и да създаВат все проблеми?

....колкото до тоВа,че съм бил модератор......да аз БЯХ...ама си останах аз......не ближех гъзъ на умопобъркания Ви ЛеоСъ......или да се мазня на админите,като долнопробНо мекотело

Панемаеш ли за какВо стаВа дума?



Тема Re: Приветнови [re: nbb]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано24.07.02 17:31



и на теб Но нямам нужда от помощ да се справя с едно кретенче



Тема Здрасти, Лапе !нови [re: KlD]  
Автор nbb (весела)
Публикувано24.07.02 17:32



Със заядливеца може да се разговаря и човешки, опитай.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Хи-хи,нови [re: KlD]  
Автор nbb (весела)
Публикувано24.07.02 17:45



той не е кретенче, а само се прави на такъв. Поне аз съм останала с такива впечатления.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема ти си бил и необразованнови [re: Vinnie Jones]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано24.07.02 17:53



ти не понимаешь, драги.

доказваш за сетен път, че не разбираш много неща и смесваш понятия. т.е., освен липсата на възпитание, имаш и липса на образование.

има огромна разлика между лесбийка и бисексуална. не получавам пари, за да те ограмотявам, така че ако искаш да се образоваш, мога да ти посоча къде можеш да прочетеш.

мнението ти за сексуалната ориентация е наистина връх на тъпотата. сексуалната ориентация има толкова отношение към интелекта и душевното здраве на човек, колкото и цветът на косата му. няма да обременявам крехкия ти девствен мозък с обяснения, само ще попитам - Чайковски, Оскар Уайлд, Леонардо да Винчи нима са били ненормални? ако въобще си чувал тези имена.

с по-голямо основание бих могла да запитам "за какво са ни полуобразовани простаци като тебе тук?", но не го правя, защото ти имаш право да си казваш мнението.

IMAGINE...

Редактирано от Джeйн на 24.07.02 17:57.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.