Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:20 09.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Джейн,нови [re: nbb]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано24.07.02 16:01



смятам, че обиди към членове на клуба трябва да се трият. трябва да се трият и нецензурни изрази. трябва да се трие и лична информация.

спам като отмъщение към модератор съм виждала. но липсата на модератор не е гаранция за липсата на спам.

IMAGINE...


Тема Re: Минови [re: KlD]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано24.07.02 16:10



не развалят ли тези хора настроението на другите? клубът все пак не е просто за бла-бла (има си клуб "Лаф да става", пък и други такива за общи приказки), а клуб за любов.

ти лично не би ли трил простотии тук?

IMAGINE...


Тема Re: На фона на изчетеното до тук,нови [re: Tikva]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано24.07.02 16:22



Не съм сигурен, че разбирам напълно тази мисъл, но знам едно - любовта не ходи, тя се появява и изчезва, тя е чувство и всеки я разбира по различен начин. Например аз я разбирам като нежност, ти я разбираш по твой си начин, а Злото(тъпото)братче я разбира, като си отпуска езика и "Обича" всички момичета, а понякога и момчета...



Тема Re: Минови [re: Джeйн]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано24.07.02 16:24



Определено бих трил простотии, но мен не биха ме избрали



Тема абе КоркоВа Тапо.................нови [re: KlD]  
Автор Vinnie Jones (простакъ)
Публикувано24.07.02 16:49



...то тука няма и 5 чоВекъ..а ти ми изреди 10 и то дето ръсели простотиЯ....плюс еДин дето не му се нраВи тоВа



Тема Джейн,нови [re: Джeйн]  
Автор nbb (весела)
Публикувано24.07.02 16:53



аз пък смятам, че трябва да се научим да не обиждаме, защото модераторът не може да стои тук по 24 часа, за да следи кога ще се появи поредната обида, за да я изтрие. А след като я види този, към когото е насочена, каква полза, че ще бъде изтрита.
За нецензурните изрази също съм казвала мнението си, но тъй като ти не си го чела, ще се повторя. Значи преди 2 години ми се случи да ме напсува мой колега. За мене това беше голям шок, защото до този момент почти не ми се беше случвало да псуват в мое присъствие, какво остава самата мене. Изпаднах в такава депресия, че изобщо не исках да ходя на работа. Помогнаха ми доста хора да осъзная, че това не е било насочено лично към мене, а човекът просто си има проблеми и аз съм се изпречила в този момент пред погледа му и затова съм го отнесла. Не искам да кажа, че одобрявам грубостите, но и пазенето в стерилна среда не е от голяма полза.
За личната информация нищо не мога да кажа,лично мене това не ме притеснява, няма какво да крия.
Чета и пиша основно в клубове, които не се модерират, защото не мога да търпя някой да се прави на по-умен от мене. Та мога да ти кажа, че в тези клубове спам не е имало, но няма да ти кажа кои са, за да не ни пратите спамъри.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Ама наистиНа си депресиран ГЛИСТ.................нови [re: Джeйн]  
Автор Vinnie Jones (простакъ)
Публикувано24.07.02 16:54



..господ опазил този клуб от модератори с диагноза депресиВна неВроза



Тема Джейн,нови [re: Джeйн]  
Автор nbb (весела)
Публикувано24.07.02 17:02



ще ти кажа как постъпвам. Отварям темата, ако ме заинтригува заглавието или авторът й, поглеждам кои са писали в нея и тези, които не ми харесват, изобщо не ги удостоявам с времето и вниманието си. Идвам тук да науча нещо и да се забавлявам, а не да търся с какво да си разваля настроението. Нали имаме право на свободен избор ?

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Ти се научи данови [re: Vinnie Jones]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано24.07.02 17:11



броиш първо... че засега го правиш така : 1, 2, 3, много, много-много, много-много-много... и т.н. НЕ ме карай да правя списъци, че не ми се занимава с глупости



Тема Re: Джейн,нови [re: nbb]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано24.07.02 17:14



обиждам се от "да не ни пратите спамъри". говоря дотук за себе си, не говоря от ничие име, за да ми говориш в множествено число. лично аз спамъри не съм пращала никъде, така че думите ти ме обиждат.

IMAGINE...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.