Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:28 27.04.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Дразня се на отношенията на хоратанови  
Автор Vse_1_EdnO™ (MaFiaBoyz™)
Публикувано11.07.02 15:59



Абе, маааааму стара, как може до преди 2 дни да си говорил на някой, че бил много пич, че бил страшен, че бил красив, че бил с супер характер (цитати), а в следващият момент - късат и започва боя с думи, че е бил баси тъпака, голямо лайно (извинете ме просто цитирам), че бил мазник, че се възползвал само от някой и т.н.

Странни животни са хората бе ейййййй, нямам думи, ама като е бил тъпак, защо си се занимавала с него бе, интелект, не мога да разбера това, наистина ми е адски сложно.
То добре, яд я е на него, че той е казал стига, това че като отвръщаш с добро дразни, това че е изкрен, това че знае за какво става дума, ама пък почти при всяка разделила се двойка се случва, ми се струва ненормално.

Аз, съм странно притеснен и огорчен от случили се събития

Защо се получва този тъп уж хепи енд, незнам, но при мен досега е станало веднъж, а девойката си го заслужи и буквално не искма да я виждам, но това си го заслужи.

Винаги се разделям като приятел и си оставаме такива, дори чат пат повтаряме, може и да тръгне , но при вас как стоят нещата, толкова ли ви е лесно да напсувате някой, а вчера сте му се отдали напълно, това се отнася предимно към жените

Ще ви помоля да ми кажете защо правите нещата толкова сложни и загадъчни, дразни ли ви това, че ви зарязват, тогава се спуквате от ревност, че бившия ви излиза в момента с друга. Даже съм чувал реплика ..............Тая новата, не помня кво и беше името е много грозна, аз бях по хубава - това ако не е ревност, епа на.

MaFiaBoyz.INC.ruLz!:A bitch is a bitch


Тема Re: Дразня се на отношенията на хоратанови [re: Vse_1_EdnO™]  
Автор sdfs ()
Публикувано11.07.02 16:06



az puk za sebe si sum chuval-taia puk vij ia kva e praznoglava kukla,ostai men,za neia,tupak.I psole akkd a govorish s takava,samo moje da ia namrazish.Povecheto sa takaProsto tva e istinata izlugvame gi stava rabotata no nakraia te izkarvat poslednija kaval zashtoto prosto gi e iad che te gubiat,a te iskat,zatui go praviat,patkite revnuvat prosto mnogo.

Jivotut e film-budi glavnijat aktjor


Тема Re: Дразня се на отношенията на хоратанови [re: Vse_1_EdnO™]  
Автортъмнooka (Нерегистриран)
Публикувано11.07.02 16:19



Дразниш се отношението на Една жена струва ми се...
Какви ти тук хора...



Тема Re: Дразня се на отношенията на хоратанови [re: тъмнooka]  
Автор Vse_1_EdnO™ (MaFiaBoyz™)
Публикувано11.07.02 16:21



Дразня се на цикъла, който както се досещаш се върти, но лошото е това, защо да са приятели, като може да си плюя по него???!!!????
Какво удоволствие изпитва?
Как може нещата да се обърнат за един ден, или поредното зарязване, не мисля, че начина е това

MaFiaBoyz.INC.ruLz!:A bitch is a bitch


Тема Re: Дразня се на отношенията на хоратанови [re: Vse_1_EdnO™]  
Автор Йoaннa (зверче)
Публикувано11.07.02 16:25



Всичко, което те разтоварва след скапването на една връзка е позволено. (Без естествено да натоварва бившата половинка).
Според мен.



Тема Re: Дразня се на отношенията на хоратанови [re: Йoaннa]  
Автор Vse_1_EdnO™ (MaFiaBoyz™)
Публикувано11.07.02 16:30



Ясно, но защо се прави - парченцето от моя въпрос е в твоя отговор, но не ме задоволява напълно : (Без естествено да натоварва бившата половинка), а го прави толкова явно, че ми идва от вътре да я направя за две стотинки, така или иначе не ме кефеше още от самото начало, но заради него си мълча и разсъждавам

MaFiaBoyz.INC.ruLz!:A bitch is a bitch


Тема Re: Дразня се на отношенията на хоратанови [re: Vse_1_EdnO™]  
Автор Йoaннa (зверче)
Публикувано11.07.02 16:34



Защо ли? Ми щото я е яд, мъчно й е, ревнува, мрази го, иска да е с него.....
Бе въобще причини колкото щеш!



Тема Re: Дразня се на отношенията на хоратанови [re: Йoaннa]  
Автор Vse_1_EdnO™ (MaFiaBoyz™)
Публикувано11.07.02 16:44



Има веротност да го спечели пак, а по този начин става обратното, отблъсква я, а той още иска да е с нея, но стават доста объркани нещата.

Мога да му дам съвет, както бих постъпил аз в случея, но незнам дали това ще го накара да се почувства по добре, макар, че тя доста се постара да го откаже от какво й да било.

MaFiaBoyz.INC.ruLz!:A bitch is a bitch


Тема Re: Дразня се на отношенията на хоратанови [re: Vse_1_EdnO™]  
Авторнaивнa (Нерегистриран)
Публикувано11.07.02 16:51



Моето виждане е следното ако обичаш някой не може след прекратяване на връзката да останеш с приятелски чувства към него. Изоставен си, излъгани са чувствата ти, наранен си. Нима в тези вътрешни терзания които изпитваш има място за приятелство към човек който те е излъгал. Питаш как може да ме нарича така и така цитати даваш. Замисли се как си постъпил как се чувства тя. Ако наричаш болката ревност добре ама не е това а просто разочорование от теб. И въпреки всичко понякога то не е достатъчно за да спреш да обичаш. Който ми говори за приятелство след ЛЮБОВ той не знае какво е ЛЮБОВ. За добро или зло винаги единия е разочарован много често и двамата. За кво по дяволите говорите ква е тази ЛЮБОВ и ще се прайте на приятели след това. МЪЖЕ ;))))))))
АРЕ ТУЙ БЕШЕ



Тема Трябваше да прочетеш преди да пишешнови [re: нaивнa]  
Автор Vse_1_EdnO™ (MaFiaBoyz™)
Публикувано11.07.02 16:56



Казах, че момчето се е държало възможно най, най-мило (което не винаги е добре), но тя буквално му се качи на главата, след което той малко по малко се отдръпна, нещата се балансираха, чувствата поне отстрани бяха взаимни, след което всичко се повтори, но тя беше по нагла от когато и да е било, а той просто не издържа и й каза не мога повече, стига.....дори е било с много по мили думи, ....................айде сега ти го разфасовах още повече, кажи ми ти какво става?

MaFiaBoyz.INC.ruLz!:A bitch is a bitch



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.