Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:19 17.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема КакВо трябва да стане за да ме излъже някоя жена?нови  
Автор Vinnie Jones ($#@)
Публикувано16.06.02 23:42



.........Ами те годинките ми отминават бе......ама все още тоВа нещо наречено женска лъжа не съм го изпитал на гърбъ си......чета ту у форумите ту ми разпраВят за тоВа как еди кой си бил излъган от аВерката си...........ама нещо при мене не се получаВа ......и що така започнах да се питам аз....дали е нормално тоВа една жена да е разбирам винаги,когато започне да си измисля лъжи...........



Тема Re: КакВо трябва да стане за да ме излъже някоя жена?нови [re: Vinnie Jones]  
АвторEsmeralda (Нерегистриран)
Публикувано17.06.02 05:09



Да срещнеш дърта циганка. Със зелени очи.

П.П. А за допълнителните обстоятелства - ами потоп няма да е ефикасно, понеже вероятно можеш да плуваш. Сам или със спомагателни надуваеми куклички. Пардон, лодки исках да кажа. Монитори не избухвам напоследък. Скучни са ми тъй като. С чупения от доста време не се занимавам. Даже и с домакински избухвания на крачета. Преквалифицирах се понеже. Дребните шарки са ми вече много дребни. Войните напоследък ги позиционирам доста далеч от теб. А земетресенията - за тях пък още не съм дорасла, та ги предизвиквам все от 3-4 степен. Не ми стига силата на мисълта от Факултето чак до Уелския принц защото.

П.П.П. Опитай сам да направиш нещо, ще ме улесниш тъй като. Вземи се насериозно, например, връзвайки се на екстаза на футболните си фенове. Та стани петдесеторазрядно актьорче в гангстерски филмчета. Тогава всички жени ще те лъжат, а ти все няма да ги хващаш. Няма да е по сценарий тъй като. Така вълкът ще е сит, а агнето му - окльощавяло.

Дяволчо.



Тема Re: КакВо трябва да стане за да ме излъже някоя жена?нови [re: Vinnie Jones]  
Автор Darvo (unvisible)
Публикувано17.06.02 05:38



Nqkoi be6e kazal, 4e jenata e bezsramno jivotno...Taka 4e kogato q sre6tene6 i kato ti stane speky, zabravi 4e 6e razbere6 koga te lyje...6e te vyrti na malkiq si pryst i ti se misli6, 4e e luda po tebe...Dano pone e syvestna i da e vliubena v tebe, 6toto ina4e ne mi se misli...

The world is a beautiful place and worth fighting for...


Тема Re: КакВо трябва да стане за да ме излъже някоя жена?нови [re: Vinnie Jones]  
Авторнekвa (Нерегистриран)
Публикувано17.06.02 09:02



Трябва просто да реши, че си струваш да го направи. След това не бери грижа...



Тема Re: хехехе ама ти си и вярваш .....нови [re: Vinnie Jones]  
Автор V-Пpинцeca нa мpaka (НейноВисочество)
Публикувано17.06.02 10:24



една жена винаги може да те излъже и ти никога няма и да разбереш дарлинг особенно въжи за хора с такова самочувствие за безпогрешност кат теб
кой знае колко пъти са те лъгали лъгааааааали точно подходящият тип си за това да не говорим, че винаги истината звучи много по нелепо от лъжата и обикновенно на нея не вярвате

Only I can make the brightness dark @-`--,--


Тема Re: КакВо трябва да стане за да ме излъже някоя жена?нови [re: Darvo]  
Автор sdfs ()
Публикувано17.06.02 10:26



Hei ti an kolko godinki si be darvo che taka razsujdavash?Ti ne siu li chuval alfa ''na jena ne vjarvai''-shte te vurti ako i davash,raboatat e 6ti da iavurtish-chak li si-ako iskash prui kat mene-pravi se che i vjarvash no v sustoto vreme vinagi si imai edno anum,az sum taska i voda da mi akej che otiva da pii-znam li kvo shi prai-nikoga enm sum siguren v jkena,dori koagto obicham,zashtoto sums e ubedil che po lujlivi sustestva njama na planetata-najam jena koito da ne luje-top sie v kruvta im prosto,i zatva triabvad a ne vjarvash i an dumichka ottova keoto kazva,ama ne da i go poakzvash,shtoto shi sa skarate,a da si go znaish i taka da ne moej da te izluje.ai s dobro

Jivotut e film-budi glavnijat aktjor


Тема Re: КакВо трябва да стане за да ме излъже някоя жена?нови [re: Esmeralda]  
Автор Vinnie Jones ($#@)
Публикувано17.06.02 10:32



- Как може да надхитриш хитрец?
- Как можеш да излъжеш лъжец?

П.П. Никоя не може да ме излъже...понеже не ги вземам на сериозно..



Тема Re: КакВо трябва да стане за да ме излъже някоя жена?нови [re: Darvo]  
Автор Vinnie Jones ($#@)
Публикувано17.06.02 10:33



........абе според мене се получаВа обратното ама карай да фърфи......

П.П. До сега само аз съм наделяВал с моите си лъжи



Тема Re: КакВо трябва да стане за да ме излъже някоя жена?нови [re: нekвa]  
Автор Vinnie Jones ($#@)
Публикувано17.06.02 10:35



...ама аз все тоВа и праВя......преструВам се че вярвам.........ама не мога да се почустВам преибан?



Тема Re: хехехе ама ти си и вярваш .....нови [re: V-Пpинцeca нa мpaka]  
Автор Vinnie Jones ($#@)
Публикувано17.06.02 10:40



....до сега жена не ме е лъгала.......и няма и за напреде.........

П.П. Аз не съм перфектен....ама така добре е познаВам женската психика,че дори съм е копирал и е използВам с цел объркване на жената и пораждане на любопитстВо

П.П.П. А сега познай кой поВече лъже?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.