Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:52 14.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Какво трябванови [re: ani]  
Автор Vinnie Jones ($#@)
Публикувано18.06.02 17:11



....а я ми кажи как стаВа така,че почти винаги съм влюбен в две..а не в една саМо?



Тема Re: КакВо трябва да стане за да ме излъже някоя жена?нови [re: Vinnie Jones]  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано19.06.02 02:50



S tova negativno otnoshenie shte privli4ash samo falshivi hora - zashtoto 4estnite nqma da namirat tova koeto tursqt v teb. Horata sa kato ogledalo promeni se i te shte se promeniat!



Тема Re: КакВо трябва да стане за да ме излъже някоя жена?нови [re: ani]  
АвторEsmeralda (Нерегистриран)
Публикувано19.06.02 03:27



Верно си умница.

П.П. На коя от шестте си снимки му препоръчваш да заприлича? Или ще му пратиш някоя по-вълнуваща?

Според мен.



Тема Re: КакВо трябва да стане за да ме излъже някоя жена?нови [re: Vinnie Jones]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано19.06.02 07:37



Да ти изгори модема, или пък ти гръмне захпанването или .....
само да излезеш на улицата все някоя ще те излъже .... то не че тука не те лъжат де.
Пък и защо си мислиш, че винаги усещаш лъжата?
Много от жените знаят какво се очаква от тях да кажат, или постъпят и тчно това правят.
И мен не ме лъжеха докато не минах 18, ама как да хванеш риба ако не ходиш на реката - та и ти така.
Млад си още, има да те лъжат ....



Тема Re: Какво трябванови [re: Vinnie Jones]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано19.06.02 07:43



На това май му викат незрялост - един вид още не знаеш какво искаш от човека до тебе.
Ако знаеше определено нямаше да се хабиш на две места.
Болшинството от мъжете в Бг са минали по този път на млади години.
Пък и с две наведнъж значително увеличаваше "бройките" отколкото само с една.
Да предположа ли, че си около 21-23 год? Или по-млад?



Тема Re: КакВо трябва да стане за да ме излъже някоя жена?нови [re: Vinnie Jones]  
Автор17O7 (Нерегистриран)
Публикувано19.06.02 07:58



Ама,че го каза- По лъжлив и от жена..............Това много ме развесели.По принцип има ли значение дали е мъж или жена- ............след като е лъжлив човек.Това важи еднакво и за двата пола.А колкото до "актьорското майсторство" то в днешно време много хора го владеят- на тях им казват "дипломатични натури".



Тема Re: Какво трябванови [re: Debora]  
Автор Vinnie Jones ($#@)
Публикувано19.06.02 10:05



....тоВа моето едВа ли е хабене.......а начин на жиВот,който ме задоВоляВа максималНо..............не знаМ кои мъже са минали по този път....а и не ме интерисуВа...понеже един човек трябВа да си живее животеца така...както си го харесВа,а не да имитира чуждо поведение и начин на жиВот...

П.П. Далеч съм от идеята да стаВам нечие копие...а за годините си познала...



Тема едВа ли..................нови [re: ani]  
Автор Vinnie Jones ($#@)
Публикувано19.06.02 10:09



....фалшиВите хора така както ти ги наричаш са по склонни да разбират,...кога ги лъжат и кога не...от колкото честните .....тоВа се дължи на познания и опит граден на базата на всякакВи лъжи и изиграни роли в жиВота

П.П. Най лесно можеш да излъжеш честен чоВек...............



Тема Re: КакВо трябва да стане за да ме излъже някоя жена?нови [re: 17O7]  
Автор Vinnie Jones ($#@)
Публикувано19.06.02 10:13



...на мене поне за сега тоВа актьорско майсторстВо ми помага......а и като лъжа толоВа добре го праВя,че после като им кажа..че е лъжа не ми вярВат



Тема Re: КакВо трябва да стане за да ме излъже някоя жена?нови [re: Debora]  
Автор Vinnie Jones ($#@)
Публикувано19.06.02 10:21



........виж сега при мене се получаВа следното......почти винаги в началото се праВя на кухар отВсякъде и вярВам симулатиВно.......след което започВам да деийстВам,като актьор......измислям някакВа интрига за лъжкинята...вкарВам е в нея и винаги се получаВа така,че в последстВие при задълбочаване на лъжите от моя страна се стига до манипулиране на жертВата.......но по тоВа отношение съм си благороден и не се занимаВам с манипулиране...а просто е зарязВам

П.П. Повярвай има и такиВа хора,които могат да отгатнат кога ги лъжат......поне при мене е така още от малък......много неща ги разбирам и то глаВно от маниерите и движението на очите по време на разгоВор




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.