Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:50 07.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: КакВо трябва да стане за да ме излъже някоя жена?нови [re: Vinnie Jones]  
АвторTedi (Нерегистриран)
Публикувано17.06.02 10:56



Normalno e da razbirash luzhite. No ne vizhdam problem - radvaj se ili, che ne te luzhat ili che ne mogat da te izluzhat.
Ako e mnogo vazhno - poruchaj si aktrisa - te luzhat mnogo ubeditelno.



Тема Re: КакВо трябва да стане за да ме излъже някоя жена?нови [re: Tedi]  
Автор sdfs ()
Публикувано17.06.02 11:00



aide az da kaja na jeniet da znaiat-iam hora akto emn koito mogat da napravjat taka che njakuv napuklno izmisleh fakt da e pulna relanost-do takakava stepen se vladeia v lujata-moag sam da si vjarvam na lujite i taka en me hvashtate-pravete go i vie

Jivotut e film-budi glavnijat aktjor


Тема Re: КакВо трябва да стане за да ме излъже някоя жена?нови [re: Vinnie Jones]  
Автор ФЮT (Опасна болест)
Публикувано17.06.02 11:54



Възможностите са две: или те лъжат както си искат и ти не можеш да се усетиш или толкова си зле, че никоя не иска да се хаби



Тема Re: КакВо трябва да стане за да ме излъже някоя жена?нови [re: Tedi]  
Автор Vinnie Jones ($#@)
Публикувано17.06.02 11:59



ами то аз съм си актьор по принцип и знам...кога нещо е истинско и нещо част от театър



Тема Re: КакВо трябва да стане за да ме излъже някоя жена?нови [re: ФЮT]  
Автор Vinnie Jones ($#@)
Публикувано17.06.02 12:04



- или те лъжат както си искат и ти не можеш да се усетиш

- не аз винаги разбирам,кога една жена лъже,но ми праВи кеф след тоВа да е оплета в собстВените и лъжи......просто обичам така да си играя...и забележи винаги накрая жената остаВа излъгана,а не аз

- никоя не иска да се хаби

- Не искат да се хабят понеже предчуВстват как могат да загазят ако се оплетат в лъжите си .....а аз съм безкомпромисен в тоВа отношение......



Тема Re: КакВо трябва да стане за да ме излъже някоя жена?нови [re: Vinnie Jones]  
Автор sdfs ()
Публикувано17.06.02 12:11



mene me kefi da gi ostavia da si luajt ama dotam che veche napravo da stignat maksimuma i v edin moemnt da im kaja istianta v ochite i te da me zjapnat kato devstvenica hui,ilid a pochnat da lujat kato za svetovno i da stane pletenicata a az samo da si mulcha i da gledam seir

Jivotut e film-budi glavnijat aktjor


Тема Re: КакВо трябва да стане за да ме излъже някоя жена?нови [re: Vinnie Jones]  
Автор ФЮT (Опасна болест)
Публикувано17.06.02 12:13



Сигурен ли си, че се срещаш с достатъчно жени или контактите ти се ограничават само с горните класове на Техникума по облекло?



Тема Re: КакВо трябва да стане за да ме излъже някоя жена?нови [re: ФЮT]  
Автор sdfs ()
Публикувано17.06.02 12:21



muahahhahjhah

Jivotut e film-budi glavnijat aktjor


Тема Re: КакВо трябва да стане за да ме излъже някоя жена?нови [re: ФЮT]  
Автор Vinnie Jones ($#@)
Публикувано17.06.02 12:24



До такаВа степен вече ми е позната женската психика,че знам в какъв момент как ще реагира дадена жена.......и освен тоВа мога да манипулирам вашата психика стига да го искам............така,че колкото и смешно да ти звучи вие жените сте едни и същи и с нищо не можете да ме изненадате.....така добре ви знам игрите,че понякога дори и аз ви ги създаВам за да влезете в тях и да се забавляВам с интригантската ви психика



Тема Re: КакВо трябва да стане за да ме излъже някоя жена?нови [re: sdfs]  
Автор Vinnie Jones ($#@)
Публикувано17.06.02 12:26



...е сега да се остаВиш да те лъже и после да и го кажеш праВо в очите е очакван и познат сценарии...........друго си казВа да започнеш да е манипулираш или да и създадеш предпостаВки да влезе в някоя игра и вътре да се забавляваш на глупостта и




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.