Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:27 18.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Parviqt pat s lubimiq chovek...нови [re: Sunny]  
Автор Xapви (мизантроп)
Публикувано06.06.02 23:20



Вземете си презерватив, задължително, слага се след като влезе, че...

А иначе, походете така още няколко месеца и той ще потърси другаде ключа от банята...

Прелъстих ли се в дълбините на сърцето си, и целувах ли с уста ръката си? Йов 31:27


Тема Re: Parviqt pat s lubimiq chovek...нови [re: Sunny]  
Автор !!Asen_X (Случаен минувач)
Публикувано06.06.02 23:30



Незнам дали съм най-подходящия човек, който може да те посъветва но все пак ще опитам да изразя най-малкото - личното си мнение.
Най-добрия вариант е първия ти път да бъде с човек който обичаш, който обича теб .и на когото имаш доверие, че ще бъде внимателен и нежен с теб.
Първия ви път в никакъв случай не трябва да е планиран! Не можеш просто да го поканиш у вас с ясната цел че ще го правите за пръв път. Ако стане така - нищо няма да направите и двамата, защото ще се притеснявате и ще бъдете напрегнати. Всичко трябва да се получи импулсилно ...по инстинкт ....а не по команда ...Слушай тялото си ...слушай сърцето си ....
Дали ще ви сближи? Определено мисля че да! Важно е, обаче да прецениш дали се чувстваш психически готова. Важно е да си сигурна в човека до теб. Принципно ....ще почувстваш известна болка .....и е възможно първия път да не усетиш удоволствие. Първия секс и за двама ви ...надали може да бъде причина да се разделяте .....освен ако разбира се има някакъв друг проблем ...

Дано съм ти помогнал някак....

Успех .....и спокойно ..всичко ще бъда ок.



Едно сърце, една душа, един живот, една съдба, една любов, една борба.


Тема А ятака ти на колко години е бря???нови [re: Sunny]  
Автор Vinnie Jones ($#@)
Публикувано06.06.02 23:53



....да не е на 28



Тема Re: Parviqt pat s lubimiq chovek...нови [re: Sunny]  
АвторEsmeralda (Нерегистриран)
Публикувано07.06.02 04:46



Всеки път, мило момиче, е първи. Щом е от сърцето към тялото, а не обратно. Затова и на постинга ти точно в този клуб му е мястото.

П.П. А иначе - ами той ще се случи сам. Първият път. Когато хората се обичат, има моменти, в които искат да избягат от света и да останат най-достатъчни си в своя свят за двама. Там ги чакат техните първи пъти. Всеки от тях - различен от предишните. И никой от тях - неуспешен. Защото не може да е неуспех вашият живот във вашия свят за двама. Колкото и дилетански да е, всеки ваш първи път е несравним с нищо друго. Затова ми се струва, че не трябва да му придаваш прекалено голяма важност. На първия път, де. Той нито ще ви сближи, нито ще ви отдалечи. Само ще ви открие още един много красив начин да изразявате любовта си един към друг. Не го ли чувстваш като един от начините да обичаш, всеки първи път ще имаш само пореден път. Не го предприемай на 15, недей и на 75. Пътуването по обратния път, де. Избери пътя на любовта. Към света за двама.

Според мен.



Тема Re: Parviqt pat s lubimiq chovek... [re: Xapви]  
АвторEsmeralda (Нерегистриран)
Публикувано07.06.02 04:57



Ами щом го потърси другаде, а не там, където иска, значи не е поискал точно този ключ.

П.П. Което е ще е добре както за ключотърсача, понеже няма да му се отнеме свободата на ключотърсене, така и за ключа, понеже ще му спести амортизация от нехаен ключопотребител.

Според мен.



Тема Re: Parviqt pat s lubimiq chovek...нови [re: Sunny]  
Автор sdfs ()
Публикувано07.06.02 10:01



Mi vij sega neiskam da te otchaivam am purviaj put e proval vinagi-no puk njama kak da se nauchish inaches,tui ili shte se sblijite ili otdrupnete nikoi neznai shoto e strogo specifichno zavisi ot harakterite vi ma shtom e hodil s teb 9meseca(male basi izroda e toz dano da ne chaka oshte 9)znachi siugurno te obicha-ti si znaesh sledovatelno akt nestane purvija put shi probvate posle pak i pak ddokato nakraja vi stane hobi.Az lichno ne te suvetvam oshte da pochvash shoto si na 15-cjal jivot shi se mushkash povjarvai mi ne si struva ot amlka oshte ne si anjasno s mnogo raboti-po dobre izchakai oshte 2-3godini togava.Sega sichki shi mi skochat ama za sebe si sum

Jivotut e film-budi glavnijat aktjor


Тема Re: Parviqt pat s lubimiq chovek...нови [re: Sunny]  
АвторTedi (Нерегистриран)
Публикувано07.06.02 11:21



Ne e rano, ako se chuvstvash psihicheski podgotvena za tova. I ako reshish da go napravish, ne misli za posleditsite /osven prezervativ/, zashtoto nikoga niama da go napravish. Prosto se otdaj na udovolstvieto, a ako go niama ot purviiat put , ne se plashi - shte dojde po-kusno. Vazhnoto e da obichash choveka.
A za razdelite - kakvo li ne gi provokira. Seksa ne e prichina, prosto ste mladi i vse oshte tursite tova,koeto vi pravi shastlivi.



Тема Re:shte vidish..нови [re: Tia-ta]  
АвторSunny (Нерегистриран)
Публикувано07.06.02 14:38



Lele,ne znam naistina...
Ami ako nashte razberat?Ne znam kak shte gi pogledna posle.Obarkana sam.Znam sas sigurnost che go iskam no prokletiq fakt che sam na 15 ... niakak si....
Na vas na kolko godini vi e bil parviqt pat??



Тема Oshte neshto...нови [re: Tedi]  
АвторSunny (Нерегистриран)
Публикувано07.06.02 14:46



Zabravih da popitam dali e dostatachno toi da e s prezervativ.Ili puk triabva az da piq nqkakvi hapcheta ili neshto takova.
????



Тема Re:shte vidish..нови [re: Sunny]  
АвторEsmeralda (Нерегистриран)
Публикувано07.06.02 14:37



На мен - на 0.

П.П. При всички циганки е така. И го намирам за изключително справедливо спрямо циганите.

Според акушерката в катуна.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.