Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:41 08.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Да те обичат...  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано14.05.02 20:09



Успявате ли да се държите добре с хората, които ви обичат, но на които не можете да отвърнете?
Чувствате ли се виновни, че не можете да отвърнете на човек, който заслужава да бъде обичан?

Изкушавам се да флиртувам с човек, който има чувства към мен...




Тема Re: Да те обичат...нови [re: дъждoвнa]  
Автор Absolutna (ядосан)
Публикувано14.05.02 22:58



успявам 50/50...........
ДА - чувсвам се кофти често заради това........
И аз се икушавам..........не го прави!!! Така си мисля......
Това е-просто и ясно въпреки многоточията - не задълбавай!



Тема Re: Да те обичат...нови [re: дъждoвнa]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано14.05.02 23:25



кажи 'нямам никви чуства към теб но ми се флиртува'
и след това флиртувай, ако не каже 'не става':)

_____________________________
Do not disturb! Already disturbed..



Тема Re: Да те обичат...нови [re: дъждoвнa]  
Автор Alanon Druid (магьосник)
Публикувано14.05.02 23:37



Определено успявам, макар че ми е много трудно... няма рецепта....
важното е да не даваш лъжливи надежди на човека...
Трябва да се държиш истински добре, но финно дистанцирано...
Ако не можеш по-добре недей.

Флирта би бил адски болезнен и не на място.

Никаква вина не е допустима тук.

Така поне е моята лична философия.

Любовта е мистика, а сексът магия!


Тема Re: Да те обичат...нови [re: дъждoвнa]  
Автор Kleopatra (древна)
Публикувано14.05.02 23:54



Лек флирт може!
Но не се насилвай да го харесваш или обикваш само защото е добър човек...и защото си поласкана от това,че си желана и обичана!
Може би ще успееш да си повярваш,че си го обикнала.Всичко е ОК...и изведнъж те спохожда голямата любов!Взаимна!Но с друг...
И тогава?!?

Това не е хипотетична ситуация!
Става кошмарно!Можеш да ми вярваш!

____________________________

Не се отчайвай,всичко е загубено!


Тема Re: Да те обичат...нови [re: дъждoвнa]  
Автор Dido123 (Монах)
Публикувано15.05.02 00:25



Ами ако може и аз да кажа
То след гореказаните неща едва ли може много да се добави и все пак и аз да си кажа мнението
Мисля че ако някой те харесва трябва да бъдеш коректен към него - да не се възползваш от това, и да бъдеш честен.
Не може да си виновен, за това което чувстваш - но си отговорен за това какво ще направиш в дадената ситуация - независимо дали се отдадеш на чувствата или ги филтрираш.
В общи линии с малки изключения се придържам към тези, които се изказаха преди мен
Дано сме ти от полза.

А бе к`во значение има- така и така ще се мре!

Редактирано от Dido123 на 15.05.02 00:27.



Тема Re: Да те обичат...нови [re: Alanon Druid]  
Автор Dido123 (Монах)
Публикувано15.05.02 00:32



Завиждам ти , ако успяваш да се справяш винаги в такива ситуации.
Аз си мисля че успявам , но все ми се струва че не е дошъл случая, в който да се разбере колко струвам

А бе к`во значение има- така и така ще се мре!


Тема Re: Да те обичат...нови [re: дъждoвнa]  
АвторEsmeralda (Нерегистриран)
Публикувано15.05.02 03:54



Не че трябва да има правила, но хигиената и в т.нар. влюбвания или както там се оправдават моментните плътски незадръжки е желателна като навсякъде другаде. Лъжа е, че е приятно да употребиш някого, който изпитва чувства към теб. Неприятно е. Заради виновността, която пречи на преживяването. А в тези неща не участват ли двама по еднакъв начин, наречи ги отбиване на номер. Или убиване на чувства. Или на настроения за забавлителност. Няма нищо по-ужасно от желанието да се опиташ да се влюбиш в някой, който е всеотдайно влюбен в теб. И да смучиш от пръстите си стихчета и разказчета или постингчета в клуб Любов, в които всяка капка емоция е изнасилена от решението ти, че той те заслужава. Погледни клуба на какво е заприличал по време на пролетното хормонално нашествие.

П.П. Единственото морално правило в контактите с хората е да не вземаш от тях повече, отколкото можеш да предложиш. Ако ги уважаваш като хора, де. Ама пък иначе ще е доста съмнително дали ги харесваш като хора или като нещо друго.

Е, в любовта това с вземането и даването не е точно така. Но ти не питаше за нея. Според мен.



Тема Re: Да те обичат...нови [re: дъждoвнa]  
Автор Darvo (unvisible)
Публикувано15.05.02 06:33



Ako trqbva da sym 4esten, mislq 4e ne uspqvam.Takiva situacii sa dosta delikatni,
a diplomaciqta ne e nai silnata mi strana.Edno ne6to sym razbral sys sigurnost
- ne izqsni6 li otno6eniqta si navreme,ne6tata se uslojnqvat i nakraq stavat naistina lo6i...togava ve4e moje da se po4ustva6 vinoven.Spomnqm si kogato go napravih za pyrvi pyt. Kazah na momi4eto - ne te obi4am.Tq plaka dva dni,postoqnno se obajda6e po telefona, bore6e se do posledno...Az se 4ustvah stra6no vinoven - uj bqh postypil pravilno, kyde bqh sbyrkal...Posle i mina i stanahme mnogo dobri priqteli...Sega se 4udq, ako se bqh poddal togava kakvo li 6te6e da stane...

One of these days ...I'm gonna change my evil ways

Редактирано от Darvo на 15.05.02 06:35.



Тема Re: Да те обичат...нови [re: дъждoвнa]  
Автор Пeдя чoвek (педя брада)
Публикувано15.05.02 07:33



Udowolstwieto ot ljubowta go polu4awa onzi,kojto obi4a ,w naj-golqma stepen.A ne onzi kojto e predmet na tazi obi4,mislq.

Зъб за з... усмивка,
око за обич


Тема Re: Да те обичат...нови [re: Absolutna]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано15.05.02 09:09



А как преодоляваш това чувство?
И аз така си мисля...че не трябва да се прави...и въпреки това...и ако те предизвикват?



Тема Re: Да те обичат...нови [re: koroviev]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано15.05.02 09:12



Така и правя...и въпреки това имам притеснения...
Това, че си предупредил и изяснил всичко оправдава ли?



Тема Re: Да те обичат...нови [re: Alanon Druid]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано15.05.02 09:19



Ако повечето време успяваш да се държиш "финно дистанцирано", но има моменти, в които искаш да бъдеш по-близо с този човек...просто защото ти е приятел и е до теб...дали трябва да се контролираш?



Тема Re: Да те обичат...нови [re: Kleopatra]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано15.05.02 09:27



Ох, каза нещо, което ме успокои :)
Не, не става въпрос за насилване да обиквам някого...не го и искам...но наистина си го харесвам :)



Тема Re: Да те обичат...нови [re: Dido123]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано15.05.02 09:30



И ако въпреки това, че си честен и казваш всичко направо, това че се държиш добре носи надежди?



Тема Re: Да те обичат...нови [re: Esmeralda]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано15.05.02 09:58



Именно, настроения за забавлителност. Когато знаеш, че човекът насреща ще откликне на настроението ти...може би не точно за забавление..по-скоро има моменти, в които си тъжен, слаб...имаш нужда от човек, който да те обича там, на момента...и тогава..поддаваш...
Според мен не е да не вземаш повече, отколкото можеш да предложиш, а да не искаш повече.



Тема Re: защонови [re: дъждoвнa]  
Автор виxpa (неопозната)
Публикувано15.05.02 10:12



защо не можеш да му отвърнеш? чета те и си мисля, че по-скоро не искаш

преди време една приятелка беше в същата ситуация - всичко при тях си вървеше по най-лекия и красив начин, обаче тя "не и не - не мога да го обичам, защото е такъв и не е такъв и ..." - не й пасвал на представите, обаче й отговарял на изискванията, обаче то трябвало да стане от раз ..., каза му и настояваше и повтаряше удебелено, че нищо не може да се получи между тях, че няма чувства; той прие това, но остана до нея и с времето нейното харесване се превърна в повече, просто защото в началото можеше, но не искаше да има чувства към този човек, а после го прие и преоткри

е, това е просто един случай - при теб може да е различно, но все пак дай си по-ясна преценка на това, което чувстваш и което те спира да чувстваш повече /май виждам пламъче, което криеш /



Тема Re: Да те обичат...нови [re: Darvo]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано15.05.02 10:16



А, виждаш ли? Сега се чудиш :-))
А ако се беше поддал и пак всичко беше наред? :-)
Ами изясняваш, казваш, че нямаш чувства, че ако си малко по-интимен с човека, това е някакво моментно настроение и че на следващия ден за теб няма да означава нищо, ако се случи нещо...приема се...дали е само на думи приемането?



Тема Re: защонови [re: виxpa]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано15.05.02 10:21



Как ме разкри
Ако в момента съм с друг човек, на когото държа много, към когото имам чувства..това достатъчна причина ли е да се спирам?
И дали нямам "афинитет" към този човек, просто защото знам, че ще бъде взаимно?



Тема Re: защонови [re: дъждoвнa]  
Автор виxpa (неопозната)
Публикувано15.05.02 10:42



мдаа ... това е доста достатъчна причина поне засега ... щом си тръгнала от-към, "от" не е това, което е абсолютното достатъчно, но това е друга тема

може и така да е - ако с "от" не е толкова взаимно или толкова съответстващо вълнуващо, естествено е да си привлечена от "към" заради взаимността





Тема Re: защонови [re: виxpa]  
Авторвлюбeнa (Нерегистриран)
Публикувано15.05.02 10:53



Според мен човек няма право да си играе с чувствата на другите.Ако самата ти не си наясно със себе си дали истински обичаш един човек и дали искаш да бъдеш с него,не трябва да флиртуваш и да му даваш напразни надежди! Човек когато прави нещо,би трябвало първо да помисли как би се чувствал той ако с него постъпят така!Постави се на негово място и си отговори дали ТИ би се чувствала добре,ако някой,когото обичаш и към когото имаш сериозни намерения,само флиртува с теб,а иначе е с друга!Не случайно хората казват:"Не прави на другите това,което не искаш на теб да ти правят!"



Тема Re: защонови [re: виxpa]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано15.05.02 11:15



Всъщност и "от" е доста взаимно...но за съжаление има други обстоятелства, които се явяват пречка...



Тема Re: защонови [re: влюбeнa]  
Автор Ambrozia (непознат)
Публикувано15.05.02 11:18



Не разбирам, какво означава това - ако истински обичаш един човек да флиртуваш с него и да му даваш напразни надежди?!
Нещо не ми се връзват понятията, понеже





Тема Re: Да те обичат...нови [re: дъждoвнa]  
Автор karasko (вагарец)
Публикувано15.05.02 11:18



Нищо лично, но именно това е достойно запрезрение!

Недей!

Моля те

Forever kissing frogs that think they're princes
Oh Lady Nina, where did all the romance go?


Тема Re: Да те обичат...нови [re: karasko]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано15.05.02 11:32



Всеки си има слабости
Опитвам се...



Тема Re: защонови [re: дъждoвнa]  
Автор виxpa (неопозната)
Публикувано15.05.02 11:38



знаеш ли преди време мислех, че ако една връзка е поставена кажи речи постоянно в трудности и препятствия, то това са изпитания и тя си заслужава, но с времето разбрах, че просто не трябва да я бъде
това, което си заслужава става от само себе и колкото и да се опитваме да го контролираме то си има своя ход
в тази връзка "от" е може би такова, "към" се не знае още, но може да срещнеш трето - истинското ... пожелавам ти го





Тема Re: Да те обичат...нови [re: дъждoвнa]  
АвторTedi (Нерегистриран)
Публикувано15.05.02 11:42



Az se durzha dobre s vsichki. Ako tozi, kojto me obicha e inteligienten, to se opitvam da si go zapazia kato priatel. Ne, che mnogo im haresva, no se opitvam vse pak i dosta puti uspiavam. Imam mnogo priateli, koito purvonachalno sa me obichali suvsem ne priatelski. A takava polu-luibov, polu-priatelstvo poniakoga e dosta osvezhavasshto.



Тема Re: Да те обичат...нови [re: дъждoвнa]  
Автор Absolutna (ядосан)
Публикувано15.05.02 12:58



Ами най-често успявам да успея, когато съм с човек, с който аз искам и тогава при мен няма мн място за флирт с други:))))
Но когато ми е мъничко тъжно мн лесно се поддавам........но винаги съм поставяла нещата мн точно и в крайна сметка човекът срещу мен, когато е наясно каква е ситуацията би трябвало да е достатъчно умен, за да избира сам какво иска. И след такива флиртове и удоволсвия не ми се е случвало да съжалявам.
Но ако човекът отсреща е лабилен или прекалено силно емоционален се дистанцирам!
..............абе ...за това и ти писах - защото ме вълнува тая тема, а ме вълнува, защото и аз нямям отговори:)))))))



Тема Re: Да те обичат...нови [re: Dido123]  
Автор Alanon Druid (магьосник)
Публикувано15.05.02 13:06



В смърта е началото на живота....
... нищо не умира само сменя ссъстоянието си

Любовта е мистика, а сексът магия!


Тема Re: Да те обичат...нови [re: дъждoвнa]  
Автор Alanon Druid (магьосник)
Публикувано15.05.02 13:07



В този момент попитай сърцето си!
То знае

Любовта е мистика, а сексът магия!


Тема Re: Да те обичат...нови [re: Kleopatra]  
Автор Alanon Druid (магьосник)
Публикувано15.05.02 13:11



Друго си е опита
Но си права, това повярване аз го наричам емоционална автохипноза.
Може да се оправиш ако само за ден, два се откъснеш от въпросния човек

Любовта е мистика, а сексът магия!


Тема Re: Да те обичат...нови [re: дъждoвнa]  
Автор karasko (вагарец)
Публикувано15.05.02 13:12



Знам
Само че и аз се бях заигравал така, пък после видях от другата страна какво е..

Моля те, недей. Това е падане - в собствените очи...за мен

Forever kissing frogs that think they're princes
Oh Lady Nina, where did all the romance go?


Тема Re: Да те обичат...нови [re: дъждoвнa]  
АвторEsmeralda (Нерегистриран)
Публикувано15.05.02 13:15



Поддаваш? На който и да е? И не искаш повече от това да имаш до себе си който и да е? Така де, стига да е някой, който те забавлява?

П.П. Сигурно може. Но в такъв случай е по-почтено да се плаща за всеки спектакъл поотделно. За да знае забавлителят, че ти си в салона, а той - на сцената и да не очаква от теб повече от цвете след спектакъла и аплодисменти по време на. Само че се сещаш, че така рядко можеш да получиш това, което би получила, създавайки илюзията за партньорство на сцената, например. Понеже даже и професионално деформираните актьори са емоционални същества. Така че обикновено се налага да лъжеш. Което винаги е по-дискомфортно за лъжещия, отколкото за лъгания. Вторият може и да не разбере, а първият винаги ще си го знае тъй като. Така че май забавлителната цел на забавлението между лъжещ и лъган се свежда до единство и борба на дискомфортности. Ако се абстрахираме напълно от лъжите спрямо околните. Понеже всяка лъжа се движи в групичка с много подобни.

"Да не искаш повече означава да не искаш изобщо." (Циганска поговорка)



Тема Re: Да те обичат...нови [re: karasko]  
АвторЛopa (Нерегистриран)
Публикувано15.05.02 13:20



И за мен.



Тема Re: Да те обичат...нови [re: дъждoвнa]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано15.05.02 13:33



da - drugiq moje da si izbira. toest - po tozi nachin izboryt stava na drugiq, a ne tvoi.

_____________________________
Do not disturb! Already disturbed..



Тема Re: Да те обичат...нови [re: koroviev]  
АвторEsmeralda (Нерегистриран)
Публикувано15.05.02 13:38



"Миенето на ръце е по-ефикасно с водица и сапунче." (Циганска поговорка)



Тема :)))нови [re: Esmeralda]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано15.05.02 16:17



"да решаваш какво е добро за други, вместо тях - е проблем който не е само у хитлер и потърпевшата германска нация" (нео-нео-нацистка поговорка :)

_____________________________
Do not disturb! Already disturbed..



Тема Re: Да те обичат...нови [re: Лopa]  
Автор karasko (вагарец)
Публикувано15.05.02 18:53





А това защото си се опарвала, или ..?

Forever kissing frogs that think they're princes
Oh Lady Nina, where did all the romance go?


Тема Re: Да те обичат...нови [re: karasko]  
АвторЛopa (Нерегистриран)
Публикувано15.05.02 19:47



Късно разбрах какво е -Мачо





Тема Re: Да те обичат...нови [re: Лopa]  
Автор karasko (вагарец)
Публикувано15.05.02 20:05



Нищо
Животът учи

И аз късно разбрах някой неща, ама сега не съжелявам

Forever kissing frogs that think they're princes
Oh Lady Nina, where did all the romance go?


Тема Re: Да те обичат...нови [re: Tedi]  
Автор Darvo (unvisible)
Публикувано16.05.02 01:36



Hahaha...Zna4i sa te obi4ali nepriqtelski, obi4ali sa te vrajeski ....hahaha,
izvinqvai ama mi stana naistina sme6no...

One of these days ...I'm gonna change my evil ways


Тема Re: Да те обичат...нови [re: Darvo]  
АвторTedi (Нерегистриран)
Публикувано16.05.02 12:44



Da te obicha durvo!
Ne sa me obichali vrazheski, a seksualno raziareni. No vse oshte se spraviam kato zveroukrotitelka na burni OVNI.



Тема Re: Да те обичат...нови [re: дъждoвнa]  
Автор SABERTOTH (UGLY)
Публикувано16.05.02 13:33



От думите ти ме лъха мисълта че ти нямаш чувства към него... греша ли?Ако това е така все пак не го наранявай,моля те.



Тема Re: Да те обичат...нови [re: Dido123]  
Автор SABERTOTH (UGLY)
Публикувано16.05.02 13:38



някога един будистки монах е написал следното предсмъртно стихотворение...


стара мъдрост аз открих
и със стих и без стих
пак ще рипна в гроба тих



Тема Re: Да те обичат...нови [re: Kleopatra]  
Автор SABERTOTH (UGLY)
Публикувано16.05.02 13:41



За кошмара ти вярвам кралице...но повярвай ми и ти че това далеч не е единствената глупост която едно човешко същество може да извърши...



Тема Re: Да те обичат...нови [re: дъждoвнa]  
АвторEsmeralda (Нерегистриран)
Публикувано16.05.02 13:46



На твое място бих поразширила въпроса. До отвръщането на хора, които може и да ни обичат, но не заслужават да бъдат обичани точно от нас.

П.П. Балансът между заслугите и обичанията е трудна работа, както разбираш. Затова обикновено хората избират едното. Някои - отвръщането на заслуги, други - отвръщането от заслуги. И едните, и другите, обаче, се чувстват като в небрано лозе, споходи ли ги любовта. Понеже на челото й никога не пише заслужила ли е или не. А като не си пише, не знаеш в кое чекмедже да я подредиш. А като не знаеш в кое чекмедже да я подредиш, нямаш повече от два варианта - или да си я носиш в джобчето на ризката и да си я преместваш преди всяко пране в следващата ризка, или да я пъхнеш в пералнята заедно с ризката.

Според мен.



Тема Re: защонови [re: виxpa]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано16.05.02 15:35



Аз мисля, че трудностите и изпитанията заздравяват до един момент...след това започват да изтощават връзката и хората...Докато двамата се опитват да преодолеят някаква пречка, забравят да се обичат, ако мога да пресиля малко нещата. Да,моментите са сладки...и въпреки това..изтощава...Именно сега се чудя дали трябва да поддържам една такава връзка, пред която има множество пречки или е по-добре да бъда приятел с този човек, за да не загубя и приятелството...



Тема Re: Да те обичат...нови [re: Tedi]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано16.05.02 15:39



Ако се приема и от двамата си е освежаващо :) В подобни ситуации обаче винаги има опасност някой от двамата да "задълбае" повече...
Аз самата се опитвам и всяко мое гадже да ми остане приятел и след връзката..или пък ако е имало чувства само от моя или от другата страна...засега май винаги съм успявала :-)



Тема Re: Да те обичат...нови [re: Absolutna]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано16.05.02 15:42



А как можеш да прецениш доколко човекът е стабилен..или пък лабилен...
Ти сама казваш, че поддаваш понякога...в такива мом енти, ако те уверяват, че всичко е наред и че разбират състоянието ти и не си правят други изводи..ще повярваш, нали? Дори да се съмняваш, че те лъжат...



Тема Re: Да те обичат...нови [re: Alanon Druid]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано16.05.02 15:45



Сърцето ми е доста подвластно на една-две бири ..и си мени мнението всеки ден



Тема Re: Да те обичат...нови [re: Esmeralda]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано16.05.02 15:51



Не поддавам на който и да е
И не лъжа...в моментите, когато искам да съм с някого..наистина искам...на следващия ден може да не искам да съм със същия човек и наистина не искам..не играя...И казвам, когато знам, че с определен човек се чувствам по този начин. Казвам го на него, ако не съм успяла да се сдържа, за да не давам надежди...Тук се замислям...ако той приема подобно поведение, трябва ли аз да се сдържам? И малкото съвест, която имам:) ми шепне "Дали той наистина приема..или приема заради малкото, което може да има по този начин...защото иначе няма да има нищо...?"



Тема Re: :)))нови [re: koroviev]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано16.05.02 15:53



Да, именно, защо трябва да разсъждавам лъжат ли ме или не, добре ли е за този човек или не. Щом някой ми казва, че за него определено нещо е добро, би трябвало наистина да е добро..или поне по-добро от другия вариант...



Тема Re: Да те обичат...нови [re: SABERTOTH]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано16.05.02 15:57



Нямам любовни чувства...Иначе ми е приятно, хубаво и т.н. с този човек...Обичам да съм близо до него. Хм...възможно е в определен момент да пожелаеш да целунеш някого и без да си влюбен в него, нали? :)



Тема Re: Да те обичат...нови [re: Esmeralda]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано16.05.02 16:32



Как преценяваме дали някой заслужава да бъде обичан от нас или не заслужава? Пък и както и ти самата казваш любовта не пита, или обичаш , или - не...Всъщност ако преценяваме разумно, че даден човек не заслужава да бъде обичан ( по принцип или от нас?)..което вече е и друг въпрос...дали у всеки човек няма нещо, заради което да бъде обичан...има ли въоще такъв човек, който да не заслужава да бъде обичан?..та ако преценим, че даден човек не заслужава да бъде обичан от нас, но все пак го обичаме...трябва ли да спираме чувството, да го ограничим , да се откажем от него...или е по-добре да си го изживеем, като забравим малко за "разумните решения"...



Тема Re: Да те обичат...нови [re: дъждoвнa]  
Автор Alanon Druid (магьосник)
Публикувано16.05.02 16:38



Значи си като лодка без платна, която където я духне вятъра натам отива...
Леле не завиждам на мъжете край теб....

Любовта е мистика, а сексът магия!


Тема Re: Да те обичат...нови [re: Kleopatra]  
Автор Mouline Rouge (Аз)
Публикувано16.05.02 17:57



Moite pozdravlenija:)))))))) No i kogato ja sreshtnesh goljamata ljubov pak mojesh da se zabavlavash sys stranichni neshta. Koe prechi da sa dvete zaedno, ili trite ako iskash. Jivei, no ne se pravi na Maika Tereza. Ako ti e do blagotvoritelnost i po drug nachin ne mojesh, se izjavjavai na drugo poprishte.

Който може да разбере плътта, може да разбере и себе си, а може би някога ще разбере и останалото.


Тема Re: Да те обичат...нови [re: Mouline Rouge]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано16.05.02 19:43



pishe se "moulin" bre, bez 'e' nakraq ;)

ne e e mulin ruj, a mulen, s nosovka bes tvudo 'n' nakraq (tva za izgovora - nali )

_____________________________
Do not disturb! Already disturbed..



Тема Re: Да те обичат...нови [re: дъждoвнa]  
Авторвлюбeнa (Нерегистриран)
Публикувано17.05.02 12:54



Тогава рискуваме да бъдем още повече наранени.Защо би трябвало,ако разберем че даден човек не ни обича,а пък ние го обичаме,защо трябва да продължаваме да го обичаме?Той значи не заслужава нашата любов,не заслужава нашите мъки и терзания.И ако ние продължим да го обичаме/макар че знам колко е трудно да накараш сърцето си /,това вече граничи с мазохизъм.Защо трябва да си причиняваме сами още по-голяма болка,а не да се помъчим някак раната ни да зарастне.
Иначе по принцип съм съгласна,че всеки човек заслужава да бъде обичан.И че любовта не пита!



Тема Re: Да те обичат...нови [re: koroviev]  
Автор Mouline Rouge (Аз)
Публикувано17.05.02 15:27



Na men taka mi haresva:)))))))))))) I ne e nujno da e melnica, pone njamam tova predvid. A i frenskijat v pismenata mu forma mnogo ot davna sym go zabravila

Който може да разбере плътта, може да разбере себе си, а може би някога ще разбере и останалото


Тема Re: Да те обичат...нови [re: дъждoвнa]  
Автор Nedi (Другото му АЗ!)
Публикувано17.05.02 18:45



хихи,
значи когато флиртуваш трябва да имаш определени,
да не би да искаш нещо повече от това да флиртуваш само,
или се плашиш че вече знаеш какво би се случило ако...
Флирта според мен е затова човек да види какво има пред себе си...,
а и какво значи да имаш чувства към някого, мисля че човек може да има много чувства към друг човек, не е задължително да са само две възможностите - има "любов" и няма "любов" ...


NA


Тема Re: Да те обичат...нови [re: дъждoвнa]  
Автор Dido123 (Монах)
Публикувано18.05.02 01:26



Ами тогава човека срещу теб ако не е разбрал или просто приел че нищо няма да се получи , то трябва да претърпи разочарованието , че няма да му бъде откликнато на мераците.
По- добре сега да се научи че ако не овладява мераците си ще си изпати , отколкото да го разбере след 5 години брак.
Но ти според мен трябва да не помръдваш от позицията си , защото и най-малкото ти колебание или слабост ще удължи и усложни агонията на човека който те харесва ... пък може и да не те харесва чак толкова , но да не си дава сметка за това все още.

А бе к`во значение има- така и така ще се мре!


Тема Re: Да обичаш...нови [re: дъждoвнa]  
АвторEsmeralda (Нерегистриран)
Публикувано18.05.02 02:40



Всички са така, когато не обичат. И в това няма нито лошо, нито добро. Просто е равно. Някои биха го нарекли спокойноравновесно. Аз го наричам нищо. Без което може, с което също може - все едно. Така че замислянето е вредно.

П.П. Полезно е само, ако усетиш, че се поддаваш на нечие обичане, докато обичаш. Замислянето, де. Тогава става дума за интервенция към твоето право да обичаш когото обичаш тъй като. А без него не си ти, а лъжкиня с твоето име. Която вероятно ще е много харесвана от много хора. Но мразена от теб. Което няма начин да не се екстаполира върху другите. Не непременно като омраза. Не и задължително като безразличие. Може само като емоционален вампиризъм.

Според мен.



Тема Re: Да те обичат...нови [re: дъждoвнa]  
АвторEsmeralda (Нерегистриран)
Публикувано18.05.02 08:28



Не ме разбра или не поиска? Казах, че заслугите имат общо с пералнята, не със съдържанието на джобчето на ризката.

П.П. А що се отнася до решенията - първото условие, за да имаш своята любов, е да умееш да вземаш решения, свързани с недопускането до нея на мерки за заслуги. Сред тях - и на чужда любов или обич. Ама всеки за себе си, не в пакет. Понеже всеки има право да бъде обичан, но никой няма право да изисква от някого еквивалента на чувствата или усилията, които е вложил. Още по-малко - да слага ръка на неговата любов, в която не участва, но много би му се искало и много, ама много заслужава да е съпричастен. Човек, който си позволи такова нещо, независимо от мотивите и заслугите, не заслужава да бъде обичан. По все правилата на покупко-продажбата на заслуги. То и няма как да бъде обичан - поради нерегламентираността на чувствата. Единственото, което му остава, е да бъде почтен. Да се оттегли с все заслугите си, давайки път на нещо по-ценно. На любовта на другия не към него. Ако цени любовта и ако обича другия. Не усещането, че е обичан и не мястото си до него.

Според мен.



Тема Re: Да те обичат...нови [re: влюбeнa]  
АвторEsmeralda (Нерегистриран)
Публикувано18.05.02 08:34



Ами защото ампутирана жива любов води до инвалидност. Прави те не съвсем цял човек, който не изпитва болка, но много често, макар и неволно, причинява болка. Понеже и на него, като на всички цели, му се иска да живее и го прави, докато може. На инвалида, де. Та май само затова.



Тема Re: Да те обичат...нови [re: Alanon Druid]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано18.05.02 08:50



Това е моментно състояние ..може би...
Затова предпочитам друга такава лодка...за компания
А иначе...ако сама се вържа...е яко...
Ако друг се опитва да ме върже...има буря



Тема Re: Да те обичат...нови [re: влюбeнa]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано18.05.02 08:56



Ех, ако можеше да се контролира всичко..особено любовта..
Тогава щяхме да се влюбваме само в подходящия и всички любови щяха да бъдат щастливи...Но именно там е разковничето...обичаме без да ни обичат...обичаме дори човек, който ни мрази или унижава...и колкото и сме разумни и да отричаме..пак продължаваме да си обичаме напук на всичко...
Да, с разума си мога да реша, че край, нямам повече надежди за някого, че щом този човек е преценил, че всичко трябва да свърши, то е свършило...да не показвам, че все още чувствам нещо, да отричам и дори да наранявам...за съжаление все още мисля и сънувам...и осъзнавам, че се самозалъгвам и колкото повече се опитвам да забравя и да бъда разумна, толкова по-трудно забравям и всичко се връща...
Но съм си оптимистка де - ще отмине :)



Тема Re: Да те обичат...нови [re: SABERTOTH]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано18.05.02 09:00



Да продължа ли аз? :)

Но защо ли предпочитам да е със стих?
и при това красив :)



Тема Re: Да те обичат...нови [re: дъждoвнa]  
АвторEsmeralda (Нерегистриран)
Публикувано18.05.02 09:11



На любовта ти подходящият не й подхожда. Тя си има единствения тъй като.

П.П. А Той - Той се познава по взаимността. На исканията, де. Не по оптимизма или песимизма на обстоятелствата.

Според мен.



Тема Re: защонови [re: дъждoвнa]  
Автор виxpa (неопозната)
Публикувано18.05.02 12:26



мисля, че втория вариант е по-удачен и приятен ... поне моя опит е такъв



Тема Re: Да те обичат...нови [re: дъждoвнa]  
Автор Alanon Druid (магьосник)
Публикувано18.05.02 14:24



Kъсмет с лодките и пожелания да станеш и винаги бъдеш Слънчева!

Любовта е мистика, а сексът магия!


Тема Re: Да те обичат...нови [re: дъждoвнa]  
Автор KAHEЛA (HEAT!!)
Публикувано18.05.02 15:44



Сакън, недей!!
и аз така правех и после се чудех, как да се оттърва.... особено от Интернет- такива...
Понякога се държа отвратително с хора,които не заслужават. Но това е защитна реакция..иначе изневерявам на себе си. Пък и повечето не разбират от мили думи. Спомням си, имаше един, дето само не ме изнасили...то не бе натискане, не бе чудо...Казвам му - мой човек, не става работата, аз чувства към теб нямам и за единия секс нема се дам. Пък той - още по-настоятелен става. Накрая се принудих да се крия непрекъснато, и на Кю-то ме откриваше даже...ужас!! Ма той чувства към мен нямаше, освен похотливи такива...
И все пак внимавай!!

So goes the..love...


Тема Re: Да те обичат...нови [re: дъждoвнa]  
Автор Absolutna (ядосан)
Публикувано18.05.02 16:48



Ама то си личи - значи - това за, което говорим не е флирт с полунепознат...нали си говорим за когато стова дума за близък човек. Тогаз аз не "преценявам", ами си знам с какъв човек имам работа и какво му е отношението към подобни изяви.
Ми ще повярвам - мн рядко ми се случва приятел да ме лъже (или го прави мн умело)



Тема Re: Да те обичат...нови [re: дъждoвнa]  
Автор Absolutna (ядосан)
Публикувано18.05.02 16:53



Ама много добре те разбирам:))))))
Като те чета - правилно постъпваш
(или поне постъпваш като мен, което значи, че е правилно:)



Тема Re: Да те обичат...нови [re: Dido123]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано19.05.02 01:44



Shte is izpati, ako ne ovladiava meracite si? i kakvo obshto ima braka s meracite? Osvem ako ot merak ne se e ojenil niakoi i kato mu e otminalo da si skube kosite...:-)...Ama vseki gi pravi tezi neshta...Znaesh li kakvo kazva moiat shef, koito e goliam pich :)...che tova, che si semeen, ne triabva da vliiae na ostanaloto...vliubvash se..izjiviavash lubovta...kryshkash si s dve dumi ;)..a semeistvoto si e semeistvo :)
A da ne bi moiata zadacha e na nakaram choveka da si dade smetka, che ne me haresva chak tolkova?..Neee...gydelichka si me i imenno tam e problema, ako moje da e nareche problem...che se izkushavam da poddyrjam mislite mu, che me haresva



Тема Re: Да обичаш...нови [re: Esmeralda]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано19.05.02 01:54



Ne razbrah..da se mrazia? Zatova che se chuvstvam lyjkinia?
A ako ne se chuvstvam lyjkinia...zashtoto vinagi kazvam kakvo chuvstvam i kak go chuvstvam...e, kogato stava vypros za nalichieto ili lipsata na chuvstva i otklikvaneto na nechii chuvstva samo otkym seksualnata strana...
Pyk i tova da te haresvat mnogo hora ne e li priatno? ;-) Ne se chuvstvam vinovna, che mnogo hora me haresvat...s poveche ili po-malko chuvstva...i ako otklikna...ako se poddam na nechie obichane...ne se chuvstvam lyjkinia...imam vse oshte malko syvest po tozi vypros, no mi se struva, che triabva da ia zalicha...:)



Тема Re: Да те обичат...нови [re: Esmeralda]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано19.05.02 02:05



Opitvam se da razbera vinagi...poniakoga uspiavam...dori poveche otkolkoto triabva...razbiram s niakolko misli napred...i togava predpochitam da ne sym razbrala...zashtoto tozi nasreshta oshte ne go e razbral...
Niama zaslugi v lubovta...niama 'zaslujavam da me obicha..ili toi zaslujava da go obicham..."...vyobshte tova za zaslugite e typa rabota...vinagi se syobraziavam s jelanieto na drugia...boria se..do vreme...kogato priema neshto...go priemam i tolkova...poveche ne pitam...i ne iskam...ako shte i da umiram ot myka i da vijdam, che neshtata sa po drug nachin...



Тема Re: Да те обичат...нови [re: Esmeralda]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано19.05.02 02:17



I vse pak si predpochitam optimizma na obstoiatelstvata...:)
Obache chovek e ustroen taka, che vinagi iska poveche otkolkoto ima...sega se opitvam da se radvam na tova, koeto imam i da iskam syvsem malko poveche...vsyshnost zadavam si vyprosa dali tova e pravilno..nishto, che e malko po-spokoino...:)



Тема Re: Да те обичат...нови [re: Absolutna]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано19.05.02 02:29



I az taka...viarvam i ne se zamisliam mnogo...pyk ako niakoi lyje..to si e za negova smetka..ne mojesh da mislish za vsichki, nali? :)



Тема Re: Да те обичат...нови [re: дъждoвнa]  
Автор KAHEЛA (HEAT!!)
Публикувано19.05.02 12:21



Не си ме разбрала. Интернет също е реалност, не забравяй. Виртуална, но реалност. А хората там са по-арогантни понякога, отколкото навън. Много рядко ми се е случвало да вървя по улицата и някой да ми каже - хайде да седнем на кафе. Докато в нета е точно обратното - втората дума е за виждане. Не, че имам нещо против. Но ме дразни друго - повечето мъже очакват нещо повече от среща, явно. Пък аз не. В тази връзка ги деля, да.
И по-често свързвам чувствата със секса. Ми такава съм.

So goes the..love...


Тема Re: Да те обичат...нови [re: дъждoвнa]  
Автор SABERTOTH (UGLY)
Публикувано21.05.02 14:07



no e mnogo vajno kak ste go vazprieme toj nali?



Тема Re: Да те обичат...нови [re: дъждoвнa]  
Автор SABERTOTH (UGLY)
Публикувано21.05.02 14:28



moi stihove njama da pusna v mrejata a 4ujdi njama da citiram...ina4e obi4am poezijata no sum se zarekul da ne prehvarljam opredelena stepen na doverie bez da poznavam 4oveka li4no.



Тема Re: Да те обичат...нови [re: дъждoвнa]  
Автор Dido123 (Монах)
Публикувано21.05.02 23:48



Само искам да кажа по въпроса за кръшкането... това е унизително нещо и за двамата в една връзка каквато и да е тя (според мен) и човек трябва да се опитва да го избягва с всички сили!!!
Друго е ако и двамата имат уговорка да си кръшкат или просто единия да съобщи на другия, че вече не го обича или, че го обича , но не желае секс с него. Така може , но няма нищо по- унизително да се лъже партньора

А бе к`во значение има- така и така ще се мре!

Редактирано от Dido123 на 21.05.02 23:50.



Тема Re: Да те обичат...нови [re: SABERTOTH]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано23.05.02 11:29



Важно е как ще го възприеме щом държа на човека.



Тема Re: Да те обичат...нови [re: SABERTOTH]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано23.05.02 11:31



Аз под стих имах предвид леко преносен смисъл...:)
Смяташ, че трябва да познаваш даден човек лично, за да му пуснеш някое хубаво стихотворение? Не разбирам...
Аз обичам да споделям неща, които ми харесват с други хора, дори и виртуални (не)познати :)



Тема Re: Да те обичат...нови [re: дъждoвнa]  
Автор Дoбpe, дe! (познат)
Публикувано23.05.02 11:36



Ми че то ако човек не се чувства виновен, как ще почувства нещата? Флиртувай спокойно. Тя, вината, ще се появи, когато й дойде времето.



Тема Re: Да те обичат...нови [re: Dido123]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано23.05.02 11:37



По въпроса за кръшкането съм опитала всички варианти и честно казано не знам кой е най-добър...
Когато си с някого и нямаш никакво желание да се заглеждаш даже по други, това е идеалния случай и е ясно.
Но ако си с някого, обичаш го и въпреки това и някой друг те впечатлява и привлича, тогава?
Възможно е да те привлича повече от един човек, повярвай ми :)
Та значи съм пробвала варианта, в който си казвам, че докато съм с това гадже...каквото и да става, да не изневерявам...и съм била доволна :)
Пробвала съм и варианта, когато се оставям на привличането и кръшкам...но все още държа на човека, с когото съм в момента...и не се чувствам виновна, че съм кръшнала...:)
За мен всичко много зависи от отношението на партньора по този въпрос...но мисля, че и двата варианта могат да съществуват :)



Тема Re: Да те обичат...нови [re: Дoбpe, дe!]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано23.05.02 11:40



А защо трябва да се появява вината?
Ама много е гадно да се появи по-късно и да съжаляваш за нещо, което си направил...не е ли по-добре предварително човек да заеме някаква позиция..или го прави и не се чувства виновен ( или пък се чувства виновен :) или не го прави.



Тема Re: Да те обичат...нови [re: дъждoвнa]  
Автор Дoбpe, дe! (познат)
Публикувано23.05.02 11:47



Стига пък и ти! Тъпо е да мислиш за всички последици и да се мъчиш да предотвратиш "лошите". Първо, защото е много трудно да го направиш, и второ, защото се стерилизираш. Така или иначе лошото ще се случи, защото трябва да има равновесие между добро и лошо. Тогава защо да се пънеш? А чувството за вина показва само едно - че ти пука.

Народът го е рекъл: Като те е страх от мечки - не ходи в гората. Ама пък е тъпо заради едни мечки да тепаш само по паветата, нали?



Тема Re: Да те обичат...нови [re: дъждoвнa]  
Автор malkia (char *argv[])
Публикувано23.05.02 11:57



Sujalenieto e forma na slabost. Ocenjawaneto na greshkata i izbjagwaneto i w budeshti sluchai e za predpochitane.... Obache e trudno - az mnogo suzhaljawam ponjakoga - obache ne sujaljawam za samoto sujaljavane - prosto wseki sledwasht put se opitwam da ne sujaljawam za kakvo i da bilo. Pone izbjagwam metasujaljawaneto.



Тема Re: Да те обичат...нови [re: malkia]  
Автор Дoбpe, дe! (познат)
Публикувано23.05.02 12:02



Че кво й е лошо на слабостта? Не говоря за лигнята, въпреки, че и тя отвреме-навреме си има своят прелест, според мен. Виж - истински коравите хора са страшни.



Тема Re: Да те обичат...нови [re: Дoбpe, дe!]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано23.05.02 12:11



И да мисля, и да не мисля, все се оказва така, че предварително знам как ще се развият някои неща, особено когато става въпрос за отрицателни. Това обаче никак не ми помага, защото пак си правя това, което искам в момента..а не се съобразявам със знанието си :)
Пък и защо трябва да пропуска хубавите неща човек, само защото след тях ще има и лоши? :-)
На едно мнение сме май :)



Тема Re: Да те обичат...нови [re: дъждoвнa]  
Автор Дoбpe, дe! (познат)
Публикувано23.05.02 12:15



Баси, що се мъчих тогава да те убеждавам?

Голяма гадина си щом накара хората да пишат 90 и кусор мнения, след като ти си имаш твое и си го следваш!:)))

За наказание ще ти откажа да пием кафе заедно! Понасяй си последствията на лошите постъпки!



Тема Re: Да те обичат...нови [re: malkia]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано23.05.02 12:15



Как обичам да допускам едни и същи грешки понякога...
Случвало ли ти се е да осъзнаваш, че правиш грешка и въпреки това да я правиш, защото е толкова сладка....:-)
Не, не съжалявам за нищо досега, странно ми е чак...може би съжалявам само за моментите, когато съм си отказала нещо от страх да не съжалявам после :-)



Тема Re: Да те обичат...нови [re: Дoбpe, дe!]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано23.05.02 12:19



Ама друго си е да убедиш още няколко души в твоето мнение или да разбереш, че не си само ти толкова безсъвестен ;-)

Ех, не уцели, ако беше ми отказал да пием мляко с какао заедно, щях да се поболея, ама като не пия кафе...



Тема Re: Да те обичат...нови [re: дъждoвнa]  
Автор Дoбpe, дe! (познат)
Публикувано23.05.02 12:22



Е, и за, дето съм аз, понякога бъркам. Сигурно е късно да откажа мляко с какао, нали? Жалко!

Освен това аз не съм безсъвестен. Имам си съвест, ама съм я оставил да прави каквото си ще и не й обръщам внимание.:)))



Тема Re: Да те обичат...нови [re: Дoбpe, дe!]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано23.05.02 12:29



Ама ти и как ги извъртя нещата..."късно да откажа мляко с какао"...аз си мислех, че ще кажеш, че веднъж като си отказал и ти е неудобно да отказваш втори път, та ще ходим ;-))
Абе тая съвест много нахална, не й обръщам внимание, а тя все ми се навира в очите



Тема Re: Да те обичат...нови [re: дъждoвнa]  
Автор Дoбpe, дe! (познат)
Публикувано23.05.02 12:39



Ми че аз съм мъж с характер и като откажа веднъж, нищо не ми пречи да се съглася втория път. Аз неудобство не изпитвам - твърд съм докрай. Ама само с лъжите. Никога не си признавам. Та каниш ли ме?

Само имай предвид, че ако започна да изпитвам някакви чувства към теб няма да остана пасивен. Непрекъснато ще ръчкам съвестта ти и накрая тя ще ти каже: Глей кво ....... (истинското ти ими) - няма да те оставя на мира и ще те тормозя и насън, докато не пуснеш на ...... (моето истинско име)! Само предупреждавам, та да не кажеш, после, че съм се възползвал от съвестта ти. всъщност не разбрах защо да не го кажеш и като ми пуснеш?



Тема Re: Да те обичат...нови [re: Дoбpe, дe!]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано23.05.02 12:54



Гледай сега...:)..това ще е висша форма на нахалство..след като съм се обяснявала как харесвам и дори обичам един..и в същото време ме привлича и друг..и накрая да поканя на среща теб. Съвестта ми със сигурност ще трябва да я пратя на почивка за дълъг период от време :-)

Ама то си е тъпо да имаш чувства и да си траеш...особено ако обекта не се дърпа чак толкова ;-))
Може ли едно сериозно въпросче?
Ако имаш чувства към някого и го желаеш, но знаеш, че той няма и те използва сексуално, би ли преспал с него (нея по-скоро:)?



Тема Re: Да те обичат...нови [re: дъждoвнa]  
Автор Дoбpe, дe! (познат)
Публикувано23.05.02 13:08



Леле мале! Демек - уаууу! Баси въпроса. Не знам какво да ти отговоря. Теоретически - да. На практика, обаче, мисля, че няма да посмея. Мисълта, че корема ми се свива на топка от докосването до нея, а тя просто замества ръката си с мен ще ми е много затормозяваща. Пък аз съм като кокиче и тази мисъл ще ме смарангяса. Или казано по друг начин - по всяка вероятност няма да ми стане. Ми много съм чувствителен, бе! Ама и това е теория. Не ми се е случвало или поне не съм знаел, че ме използва тъй, нейната мама! Но пък от друга страна, ако е мила и търпелива - що пък не?

Е, че като излезеш с мен кво ще накърни това твоята любов към някого и чувствата на трети към теб? Това, че не си с тях, а си с мен? А съвестта ти по-спокойна ли ще е ако си излязла и с тримата и ние се сбием и осакатим? Апропо - другите двама яки ли са, че да знам да приема ли поканата за четворна среща?



Тема Re: Да те обичат...нови [re: Дoбpe, дe!]  
Автор Meчo зacпaл (пол - female)
Публикувано23.05.02 13:13



Е, айде сега, ти нали си як! Пък и все с охрана ходиш. Какво ти дреме за другите.
Не се измъквай, не ти е присъщо :))


Не можах да се сдържа, нали ме знаеш?



Тема Re: Да те обичат...нови [re: Meчo зacпaл]  
Автор Дoбpe, дe! (познат)
Публикувано23.05.02 13:17



Ти нали щеше да се съсредоточаваш и да работиш?!!!

Бе може и да съм яка, ама ако те са двама яки и се съюзят ще се получи неловко, почти като със шумкарите.



Тема Re: Да те обичат...нови [re: Дoбpe, дe!]  
Автор Meчo зacпaл (пол - female)
Публикувано23.05.02 13:21



Махам се, само за една цигара време съм тук.

Ама защо я няма Графинята?! Нещо ми домъчня за нея...

:-))



Тема Re: Да те обичат...нови [re: Meчo зacпaл]  
Автор Дoбpe, дe! (познат)
Публикувано23.05.02 13:26



Що питаш мен? Таз светла личност, досущ като дъждовната, упорито отказваше да се видим. Абе, я ми кажи, ти нали си специалистка по тия дет си сменят никовете - да не би даждовната да е всъщност Графинята, баси?



Тема Re: Да те обичат...нови [re: Дoбpe, дe!]  
Автор Meчo зacпaл (пол - female)
Публикувано23.05.02 13:33



Ами знам ли, мина ми през ума нещо подобно. Като гледам как уж не ще да пие кафе с теб, пък после... ако било мляко с незнам си какво - можело, ама .... И Графи такваз е, прав си :)) Тъй и не пих АЗ кафе с нея, жалко :))

Вместо да те поканят на водка, правят се на света вода ненапита. Ми, тъй де :))

Ама ти си действай по стария начин, може пък някоя и да се смили над теб, иначе не мога да те мисля, ще си останеш без кофеин.



Тема Re: Да те обичат...нови [re: Meчo зacпaл]  
Автор Дoбpe, дe! (познат)
Публикувано23.05.02 13:37



Ми добре. Взех решение - ще сменя тактиката с дъждовната. Ще се опитам да предизвикам у нея майчински чувства. Ето така:

Дъждовнааа! Агуууу.... Гладен съм, дай цица!

Дали ще ми върже така? Ама кви лафчета съм научил покрай сина ми, а?



Тема Re: Да те обичат...нови [re: Дoбpe, дe!]  
Автор Meчo зacпaл (пол - female)
Публикувано23.05.02 13:45



Стига де, уплаши девойката!

Кой син?!
Оня косматия ли? :)))

Уф, чао пак, успех!



Тема Да обичаш.нови [re: дъждoвнa]  
АвторEsmeralda (Нерегистриран)
Публикувано23.05.02 13:49



Предпочиташ оптимизма или се подчиняваш на обстоятелствата?

П.П. Прочетох писанията ти за млякото с какао и за събирането на парченцата позитивна оценка от другите. Много е безметежен този подход. Ако ти е смачкано и дъждовно. И в безлюбовни периоди. И в периоди на първоначално натрупване на емоционални критерии за разлика между любов и нелюбов. Или в случай на избор на нелюбов. Но е и много песимистичен. Подходът, де. И слънчева да се наречеш, все ще ти е дъждовно с него. При все обстоятелствената ти усмихнатост. И все ще се налага да обясняваш на другите колко си добре и как си имаш всичко, с надеждата да ти ръкопляскат. Защото непрекъснато ще имаш нужда от оценката им за това, колко на теб ти е недъждовно, та дано да си повярваш и ти. Човек по природа е социален, но социален субект, не социален обект. Затова и цяла вселена парченца от позитивни обстоятелства не може да замени дребничкото цяло на оптимизма му. Онова, важното. Да е субект.

Според мен.



Тема Re: Да те обичат...нови [re: дъждoвнa]  
Автор hani (жадна)
Публикувано23.05.02 14:07



успявам, но те погрешно го тълкуват/е някои де/
Държа се добре-което означава, че уважавам чвствата и!
Държа се добре и с тези., които не ме обичат..:)) но това е друга тема..:)
Не се чувствам виновна, че не мога да отвърна на човека, който заслужава, защото аз пак го обичам, по един свой начин...може и да не му е достатъно..но.





Тема Какво линови [re: дъждoвнa]  
Автор AнreлМодератор ()
Публикувано23.05.02 18:54



още те изкушава?

За всяка радост плащам с много болка


Тема Re: Да те обичат...нови [re: дъждoвнa]  
Автор malkia (char *argv[])
Публикувано23.05.02 20:35



postojanno si povtarjam starite greshki - naprimer wsjaka godini si kazwam che shte si subiram belezhkite ot magazinite kogato sum kupuwal neshto i taka shte dokaram po-malko danutzi w kraja na godinata - i wse ne go pravja... Kato che li njama goljamo znachenie kolko pari shte ti wurnat wse pak INS-a...



Тема Re: Да те обичат...нови [re: Meчo зacпaл]  
Автор malkia (char *argv[])
Публикувано23.05.02 20:41



muhahahahahahaha - pulna TRAGEDIA :) :) :) - ja zemete sformirajte amatjorski teatur kum klub Lubovta, a?



Тема Re: Да си фукльо по природа..нови [re: malkia]  
Авторedno momiche (Нерегистриран)
Публикувано24.05.02 00:29



"aiiiyeee fuk-fuk-fuk-puk-az-bachkam-v-hamerikata - ei-me-na-vijte-me-kakav sum vash goshko hubaveca vechnia ergen - na balkanski poluostrov niama kato men ludi sa po mene fsichki i momichki i jenichki..."

osuznai se sladur4e...

Ум царува, Ум робува, Ум Белия делфин



Тема Re: Да си фукльо по природа..нови [re: malkia]  
Авторedno momiche (Нерегистриран)
Публикувано24.05.02 01:17



ne samo che si operiran ot chuvstvo za humor v krehka detska vuzrast, poradi i koeto moje bi taka i ne si uspial da se nauchish diskretnost, takt, fines i niakoi drugi tunki /*ne boini*/ izkustva, ami na vsichkoto otgore si ujasno srudliv. i nai-veche imash iskrenna hronichna neponosimost kum istini kazani v ochite?

kakvo sega - revesh che ne umiram ot vazhishtenie ili moje bi ti razbih nejnoto krehko surchice?

uutuutaturilurit



Тема Re: Да си фукльо по природа..нови [re: edno momiche]  
Автор malkia (char *argv[])
Публикувано24.05.02 01:52



izwinete, oburkah se - tova ne beshe za was a za edno momiche...



Тема Re: Да те обичат...нови [re: Дoбpe, дe!]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано24.05.02 09:56



Ммм..като каза "излязла с тримата", случвало ли ти се е да си заобиколен с гаджета - 2-3 ( а може и повече, според възможностите;)...с които си имал нещо повече от усмивки ;-))...На мен ми хареса усещането ...Гъделичкащо е...



Тема Re: Да те обичат...нови [re: Meчo зacпaл]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано24.05.02 10:08



Сега не знам да ми се стопля ли сърцето, че ме поставяте близо до Графинята и да благодаря или да се ядосвам :-) Малко далечна ми е тази личност , но и аз съм се докосвала от време на време до нейните "обожатели" :-))
Абе знаех, че мъжете харесвали агресивните жени, ама чак пък толкова...



Тема Re: Да те обичат...нови [re: Дoбpe, дe!]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано24.05.02 10:20



Ех, мина ми майчинския период с подаването на цицата...
Според зависи де...



Тема Re: Да обичаш.нови [re: Esmeralda]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано24.05.02 10:47



Ако се хвана за някои твои думи, бих казала, че човек има повече нужда да разкаже колко зле се чувства с надеждата да му посъчувстват...
Ако на мен ми е дъждовно...не се опитвам да внушавам на другите, че ми е слънчево :-) Ако ми е слънчево, то си ми е слънчево заради или въпреки другите :-))



Тема Re: Да обичаш.нови [re: дъждoвнa]  
Автор malkia (char *argv[])
Публикувано24.05.02 10:50



wuobshte prosto da padladeesh



Тема Re: Какво линови [re: Aнreл]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано24.05.02 10:55



Тихо...това ще си призная в друга тема
Хм...аа...целувките може ли да се броят към флирта?



Тема Re: Да те обичат...нови [re: дъждoвнa]  
АвторKaтчинckи (Нерегистриран)
Публикувано24.05.02 12:11



Когато не можеш да задържиш нещо, не посягай. Любовта не е за всеки. Не е нужно да се изхабява.



Тема Re: Да те обичат...нови [re: Kaтчинckи]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано24.05.02 14:31



Хе, а как можеш да знаеш дали можеш да задържиш нещо или не?
Защо да не се порадвам на птичката, а след това да я пусна да отлети?
И защо да не е за всеки?
Какво разбираш ти под изхабяване?Честите влюбвания или?



Тема Re: Да обичаш.нови [re: malkia]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано24.05.02 14:32



Да подлудееш?
може и така да се каже, ама е гот



Тема Re: Да те обичат...нови [re: дъждoвнa]  
АвторKaтчинckи (Нерегистриран)
Публикувано24.05.02 15:07



Ако някой е готов да ти даде любов, можеш да посегнеш към нея само ако си влюбен в този някой.
Флиртът може да е безобиден, но другият да е наистина хлътнал.
Когато пуснеш птичката да отлети, той се чувства излъган.
Дали ще бъде толкова "наивен" следващия път?

Любовта е за чувствителните.
Останалите, обикновенно, се задоволяват с по-малко.



Тема Re: Да те обичат...нови [re: дъждoвнa]  
Автор SABERTOTH (UGLY)
Публикувано24.05.02 22:51



tova zna4i 4e ne sa te naranjavali dosega



Тема Re: Да те обичат...нови [re: дъждoвнa]  
Авторhm (Нерегистриран)
Публикувано25.05.02 02:48



Durja se dobre s vlubenite v men, no gi reja ot samoto na4alo v izpulnenieto i dori v misulta im za neshto intimno. Ne gi ostavqm da hranqt nikakvi nadejdi, i s nqkoi ot tqh se vijdame na priqtelski na4ala, koeto e mnogo hubavo, zashtoto vsi4ko e izqsneno i sreshtite sa na suvsem druga osnova.
Ne se 4uvstvam izobshto vinovna zatova 4e ne moga da otvurna na 4uvstvata im - otkroven i priam 4ovek sum, ne obi4am intrigite . Obi4am istinata.
Ne moga i da si pomislq da flirtuvam s 4ovek koito ima 4uvstva kum men i az nqmam - tova e sadizum.Dori mi e nepriqtno. Po-skoro bih flirtuvala s nqkoi za koito znam 4e ne me haresva - prosto si struva prejivqvaneto... i rezultatite./kato 4e li e po-interesen na4in za zabablenie./



Тема Re: Да те обичат...нови [re: hm]  
Автор malkia (char *argv[])
Публикувано25.05.02 02:59



znachi flirtuwash samo s tozi kojto ne bi te hareswal - tova ako znachi che w momenta kojto pochne da te haresa - ti shte spresh da flitrutwash - napomnja mi malko kato za otkriwaneto na Amerika.... Javno tajno podsuznatelno iskash wsichki da te hareswat... taka de...



Тема Re: Да те обичат...нови [re: hani]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано25.05.02 08:36



И след като го изтълкуват погрешно, правиш ли си труда да обясняваш или се ядосваш и теглиш една майна? :-)
Хм...знаеш ли , че понякога е по-лесно да се държиш добре с тези, които не те обичат, отколкото с тези, които те обичат?



Тема Re: Да те обичат...нови [re: malkia]  
Автор =:o) (Rabbit)
Публикувано25.05.02 09:37



Не мисля, че иска всички да я харесват, ами така й се струва безопасно и необвързващо... Чист флирт - така, за спорта



Тема Re: Да те обичат...нови [re: дъждoвнa]  
Автор =:o) (Rabbit)
Публикувано25.05.02 09:47



За да флиртуваш с някого има две възможни причини:
- изпитваш нещо към него (съзнателно или подсъзнателно)
- храниш егото си с флирта (забавляваш се)
Извод: Ако флиртуваш с някого, всъщност признаваш или чувствата си, или комплексарската си натура... Според мен!

Е, кое си избираш?



Тема Re: Да те обичат...нови [re: Kaтчинckи]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано25.05.02 10:21



Да, в един момент започнах да се усещам, че съм прекалила...или че другия май в хлътнал повече отколкото трябва, въпреки предупрежденията ми...сега обмислям отбой :-)...Ще кажеш, че е късно, нали? По-рано е трябвало да мисля за това и да го предотвратя...
Дали ще бъде толкова наивен следващия път? В момента не се чувствам виновна..защото съм си казала всичко от самото начало...няколко пъти..и въпреки това са ме приели по начина, по който съм казала нещата...аз съм се спирала, а са ме предизвиквали...не знам...явно не е вярвал в това, което съм казвала и се е надявал, че е първото от двете неща, които написаха малко по-нататък...че имам чувства, а не че съм комплексарка...



Тема Re: Да те обичат...нови [re: malkia]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано25.05.02 10:25



Или обича предизвикателствата...да промениш отношението на някого, който е бил уж твърд...си е интересно :-)
Има тръпка..но там флиртът е друг...там може леко да излъжеш..да измениш някои неща, да промениш светлината към малко по-розово...докато когато флиртувам с човек, който ме харесва съм истинска...



Тема Re: Да те обичат...нови [re: SABERTOTH]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано25.05.02 10:29



Мислиш ли, че за 29 години никой не е успял да ме нарани?




Тема Re: Да те обичат...нови [re: =:o)]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано25.05.02 10:31



Избирам второто
Нямам комплекс, че имам комплекси и да отричам , че ги имам :-)
Да, наистина обичам да флиртувам, когато ми е кеф и го правя за забавление



Тема Re: Да те обичат...нови [re: дъждoвнa]  
Автор Dido123 (Монах)
Публикувано25.05.02 22:48



Отново ще повторя моето мнение , че е нормално да чувстваш привличане кам други хора - това не те прави лош , това е нормално , но е вожно какво ще направиш с тези чувства, а още по - важното ,а може би най - важнато е ДАЛИ ЩЕ ИЗЛЪЖЕШ НЯКОГО , когато решиш какво да правиш с чувствата си.
Според мен всички до един се чувстваме много слаби за да можем да отстоим на искушението и ... често се случва да не успеем и това е нормално , нали сме слаби , но въпреки това не трябва да се опитваме да се излъжем, че да лъжеш гаджето си или както там го наричаш не е лошо.
Въпреки че сме слаби и понякога не успяваме да издържим на изкушението , то никога не трябва да спираме да му се противопоставяме.
ЛЪЖАТА Е НЕЩО КОЕТО ТРЯБВА ДА СЕ ИЗБЯГВА НЕЗАВИСИМО ДАЛИ СТАВА ДУМА ЗА ГАДЖЕТА ИЛИ ПРИЯТЕЛИ, ТЯ НЕ Е ЦЕННОСТ ,ТЯ Е АНТИЦЕННОСТ. НЕ ИЗГРАЖДАЙ СВОЕТО ЩАСТИЕ ВЪРХУ НЕЩАСТИЕТО НА ХОРАТА КОИТО СЕ ОПИТВАТ ДА ТИ СЕ ДОВЕРЯТ!!!!!!!!
С огромно уважение към теб .... Dido123

А бе к`во значение има- така и така ще се мре!


Тема Re: Да те обичат...нови [re: дъждoвнa]  
АвторSkywalker (Нерегистриран)
Публикувано26.05.02 22:23



Струва ми се че просто го правиш защото няма никой който да те обича и се чувстваш самотна.
Обикновенно флирта е реакция на желанието да си доказваш че можеш да бъдеш харесван и желан.
Малко е тъпо да флиртуваш заради самия флирт и да си мислиш че си щастлив.



Тема Re: Да те обичат...нови [re: Skywalker]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано27.05.02 08:13



Точно в момента има достатъчно хора, които ме обичат, даже са ми малко в повече отколкото ми се иска...Имам любовта и на човек, когото аз самата обичам...
Може би не е толкова желание да се доказваш, че можеш да бъдеш харесван и желан, отколкото желание да докажеш, че можеш да накараш някого да те харесва или да се влюби в теб. Интересно усещане е...след като ми се е случи някой да се влюби в мен виртуално, без да го искам, започнах да бягам и да внимавам във всяка моя приказка, за да не се случи отново..просто защото се случи на човек, на когото държах като на виртуален приятел...след това разбрах, че по този начин осакатявам общуването си и вече оставям на нещата да се развиват както дойде..когато ми се флиртува и шегува, го правя, когато не ми се говори, не говоря със седмици с никого...



Тема Re: Да те обичат...нови [re: дъждoвнa]  
АвторSkywalker (Нерегистриран)
Публикувано27.05.02 08:24



...:) Hubawo e che si vqrvash:)



Тема Re: Да те обичат...нови [re: дъждoвнa]  
Автор SABERTOTH (UGLY)
Публикувано01.06.02 22:47



imah predvid virtualnite-edno drugo moe az (drug nik) be6e naraneno ot virtualnite hora a edno treto moe az vode6e vojna na njakolko fronta...



Тема Re: Да те обичат...нови [re: SABERTOTH]  
АвторEsmeralda (Нерегистриран)
Публикувано02.06.02 01:48



Виртуалните наранявания са вид психологическата агресия. Разтоварване с думи за сметка на други думи. От нея боли само, ако не е чисто виртуална. Ако се пренесе в реалността. Или ако се превърне в площадна виртуалност невиртуална и важна за някого реалност. Колкото и позитивен и възторжен да е той. Погледът, де. Понеже - то хора разни. Има и такива, които ги боли само от чуждия поглед към много важни за тях лични неща. Толкова ги боли, че не могат да се контролират и изпадат в състояние на словоблуден цинизъм. Нещо като самозащитна реакция. Която непременно причинява болка, но не целеположено. Само заради психологическа безизходица. Това с никове, които се познават само като никове е невъзможно. Та боли не от виртуалното, а от виртуализирането на реалното. Ама я стига с тези болки, де. Мондиал е тъй като. Реален.

П.П. Виж, виртуалните кражби на хора с лични имена от обозначени с лични имена персонални зони на виртуалност са въпрос на морал. Понеже законово все още са недорегламентирани тъй като. А при морала нещата са цигански алтернативни - има го-няма го. Извинения от психологически характер там не са уместни. И да се намерят, това няма да превърне нямането в имане. Само ще накара простилия нещо непростимо да се почувства по-добре за себе си. За евентуалния друг - ами не бих искала да съм му в кожата. Няма да ми е чисто там тъй като.

Според мен.



Тема Re: Да те обичат...нови [re: дъждoвнa]  
Автор =:o) (Rabbit)
Публикувано02.06.02 12:03



Каква зодия си мацка?

Везни или близнаци?





Тема Re: Да те обичат...нови [re: SABERTOTH]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано02.06.02 12:21



Чакай, че съвсем се обърках...успях да изброя три "твои аз"..ама само толкова ли са? ;)
Как са те наранили виртуално?
И каква война може да се води тук в нета?



Тема Re: Да те обичат...нови [re: =:o)]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано02.06.02 12:32



Не позна, нито едното, нито другото...:-)
Аз съм си теленце..здраво стъпило на земята...
Какво ще кажеш по въпроса?



Тема Re: Да те обичат...нови [re: Meчo зacпaл]  
Автор Cherchez la Femme (тук и сега)
Публикувано03.06.02 14:00



Липсвам на жена. Ето това вече си е признание:))


Здрасти, мече. Как я караш?:)

__________
Брах шипки. А после паднах по стълбите.


Тема Re: Да те обичат...нови [re: Дoбpe, дe!]  
Автор Cherchez la Femme (тук и сега)
Публикувано03.06.02 14:05



О, радост за моите очи, как е положението?:)
А така! Винаги трябва да е под контрол!


Влязох само на бързо да видя кой къде ме е споменал, кой къде е ревал за мен.. Как можеш да си помислиш първо, че ще си сложа толкова дъждовно негативен ник и второ, че няма да започва поне с главна буква - нали знаеш колко необятно е Егото ми:))

__________
Брах шипки. А после паднах по стълбите.


Тема Re: Да те обичат...нови [re: дъждoвнa]  
Автор Cherchez la Femme (тук и сега)
Публикувано03.06.02 14:08



Та какво казваш за тази светла личност - Графинята:))

__________
Брах шипки. А после паднах по стълбите.


Тема Здрасти!нови [re: Cherchez la Femme]  
Автор AнreлМодератор ()
Публикувано03.06.02 15:27



И добре дошла Грефиньо! Радост е за окото да чете твоите постинги!

Успех


...................................................................................
...............................................................................................
................................................................................................
......................o.................o.................................
............o.........o......o.......o..................................
...............o........o....o......o....................................
........o........o......o...o....o......o..................................
.............o......o...o..o..o......o........................
....................o.o.OO.oo..o..........................................
....o.o.o...o...o.OO..OO.o...o.o.o.o.o..o...............................
..................o.o.OOOO.oo.......................................
........o.....o.....o.o..o.o.o...o.........................................
............o.......o.....o......o.......o................................
.........o........o.......o.........o.......o..........................
.................o.........o...........o..........o.......................
...............o..........................o...........o....................
.............o..............................o............................
...................................................................................
...............................................................................................
................................................................................................


За всяка радост плащам с много болка


Тема Re: Да те обичат...нови [re: Cherchez la Femme]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано03.06.02 15:31



Нямала съм честта да бъда близо до нея
Имам спомени от тълпи "обожатели";) подвизаващи се и в "женски клуб" и оттам пожелах да я познавам :-))..но останах само до там....
Но може би сега?...



Тема Re: Да те обичат...нови [re: Esmeralda]  
Автор SABERTOTH (UGLY)
Публикувано08.06.02 19:48



това за цинизма за мен е въпрос на самоконтрол,но не схванах напълно всичко което искаш да кажеш.
за сметка на това това за войните и непредизвикания цинизъм е жива реалност а ако не ми вярваш прочети в 30-40 темата на поредния незадоволен простак подписал се с m24 и имащ се за господ ха-ха...
не зная аз ли съм агресивен или има прекалено много простотии в нета но пак започвам поредната война



Тема Re: Да те обичат...нови [re: дъждoвнa]  
Автор SABERTOTH (UGLY)
Публикувано08.06.02 19:51



война наричам целенасоченото бълване на простотии,цинизми и всякакви други обидни текстове без уважителна причина-както казваше някога Графинята-има си клуб попържни,отидете там,изпразнете се и след това се върнете да кажете нещо умно.
а що се отнася до моите аз-ове това беше... просто беше и вече го няма макар че нямаш основание да ми вярваш.

Редактирано от SABERTOTH на 08.06.02 19:54.



Тема Pomogni mi i tiнови [re: дъждoвнa]  
АвторVasko (Нерегистриран)
Публикувано08.06.02 20:17



Zdravejte,

Pishe vi Vasil ot Burgas i iskam da vi pomolia da mi pomognete da si vyrna naj-goliamata
liubov v jivota mi - Plamena. Tova e momicheto, kym koeto izpitah neshto koeto ne sym
izpitval do sega i ne mislia che shte ima drugo takova momiche koeto da specheli taka
syrceto mi. Vsichko vyrveshe mnogo dobre, dokato zaradi niakoi vynshni faktori nie
zapochnahme da se otdalechavame bavno edin ot drug. Poslednia mesec ot nashata vryzka moeto
otnoshenie kym neja ne beshe takova, kakvoto triabva da ima edin chovek, kojto obicha
tolkova mnogo, poradi koeto tia si pomisli che liubovta mi kym neja e namaliala. Dokato
predi dve sedmici tia ne izdyrja tova i poiska da se razdelim.

Az nikoga ne sym spiral da ja obicham. Obicham sym ia prez cialoto vreme kogato sme bili
zaedno, obicham ia i sega i viarvam che shte ia obicham oshte dylgo vreme. Kakvo li ne bih
napravil za da vyrna vremeto s edin mesec nazad, za da moga da promenia stanaloto, no znam
che ne moga i sega se opitvam da napravia vsichko vyzmojno za da i se izvinia i da ia
nakaram otnovo da poviarva v moite chustva kym neja. Sega tyrsia pomosht i ot vseki kojto
moje da mi predloji.

Iskam da mi pomognete kato i pishete na e-maila (ZELKA@abv.bg). Kajete i che oshte ia
obicham strashno mnogo, che mnogo mi lipsva i che iskam da se vyrne pri men. Iskam da
poluchi kolkoto se moje poveche pisma, koito da i napomniat za men i za nachina po kojto me
obichashe. Pomolete ia ot moe ime da se vyrne pri men. Blagodaria vi predvaritelno.

Ako mojete da mi dadete niakoj syvet mi pishete na vasko_niakoj@yahoo.com



Тема Re: Грешен подход!нови [re: Vasko]  
Автор Div_na (light blue)
Публикувано09.06.02 12:55



Мисля, че единствено и само ТИ си в състояние да я убедиш във всичко, което си написал тук. Любовта иска дела, а не думи.



Тема Re: Pomogni mi i tiнови [re: Vasko]  
Авторлъч (Нерегистриран)
Публикувано09.06.02 13:20



След като и имаш телефона защо не и го кажеш лично, може би това иска да чуе, от теб, а не от другите и не чрез пощите и не чрез позвъняване само, за да и покажеш че те има.

п.п. всъщност както искаш.колкото и големи да са мъжете играчките им остават едни и същи.





Тема Re: Да те обичат...нови [re: дъждoвнa]  
Автор Tikva (***)
Публикувано09.06.02 13:26



Разбирам те...Уважавам чувствата на тези, на които не мога да отговоря с чувства и това ме кара да се държа добре с тях, защото наистина го заслужават, което не ми пречи понякога да флиртувам- безопасно с тях, слагайки граници и по-този начин въвеждайки реалността...И това не ме кара да се чувствам виновна, а искрена пред тях и прид себе си!

Животът е прекрасен, когато не е ужасен!


Тема Re: Да те обичат...нови [re: Tikva]  
Авторлъч (Нерегистриран)
Публикувано09.06.02 13:56



Не бих определила това като искреност.
Но, това си е мое мнение. не споря.



Тема Re: Да те обичат...нови [re: SABERTOTH]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано09.06.02 19:18



не разбирам...и защо водиш войни тук? за да се разтовариш? Ами верно отиди е клуб за попържни и се разтовари, ако това наистина те разтоварва...признавам, и аз съм изпитвала нужда да се подразня с някого, но без грубости, цинизми и обиди...правя го с финес ;-))..И не разбирам хората, които използват грубости..дори ако са насочени към мен, предизвикват усмивка...или най-много една препратка до майка му наум, но пак с усмивка... :)

А относно многото аз-ове...и аз ги имам...налага ми се...тук сигурно ще се усмихнат някои...ама е така..може би защото понякога споделям твърде лични неща, а имам много познати, които четат тук...От известно време и аз експериментирам да използвам само един ник...възможно е...наистина е възможно, но трябва..(лично на мен...:)...никой от реалните ми познати да не го знае...



Тема Re: Pomogni mi i tiнови [re: Vasko]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано09.06.02 19:21



Оригинално си го измислил, поздравления :)
Само да не те бие по главата, задето си й препълнил пощата :-))..Всъщност ако погледне от лошата страна и се разсърди, значи няма смисъл да се бориш за нея, тя просто не може да разбере...Ако склони да се върне...може би ще е хубаво...но...хм..ще й пусна едно писъмце..обещавам



Тема Re: Грешен подход!нови [re: Div_na]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано09.06.02 19:26



Напротив, това е точно дело, а не думи...:-) Не разбираш ли? Това за мен е оригинално, интересно и показва, че човекът се е замислил какво да направи , за да си я върне...а щом си е дал зор да мисли, значи наистина го иска...и не само че мисли, а прави нещо...нещо, което би впечатлило жена, която може да го оцени. Разбира се, че това, за което моли нас, трябва да бъде съпътствано с думи и от негова страна..отправени към нея...И дано има успех...макар да не знам причината за раздялата...пък нататък...от тях зависи...



Тема Re: Да те обичат...нови [re: Tikva]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано09.06.02 19:34



Да, да, именно...границите..трябва да се определят границите, които да не бъдат преминавани...нито веднъж...сам да си ги определиш и да ги показваш, ако е нужно...ако другия пожелае да ги премине...
Само че...това може да подейства като изкуственото зайче, което дърпат пред хрътките по състезанията...другия може да си въобрази, че има начин да се преминат границите и вместо да се примири...и приеме...да "хлътне" повече...Знам кое е правилното...правилното е рязкото разграничаване и никакъв флирт...докато му мине на човека...но съжалявам...не мога чак дотам да се отдръпна и да бъда толкова примерна...



Тема Re: Да те обичат...нови [re: лъч]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано09.06.02 19:36



А като какво?
Обясни, моля...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.