Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:01 09.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Да те обичат...нови [re: Esmeralda]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано16.05.02 15:51



Не поддавам на който и да е
И не лъжа...в моментите, когато искам да съм с някого..наистина искам...на следващия ден може да не искам да съм със същия човек и наистина не искам..не играя...И казвам, когато знам, че с определен човек се чувствам по този начин. Казвам го на него, ако не съм успяла да се сдържа, за да не давам надежди...Тук се замислям...ако той приема подобно поведение, трябва ли аз да се сдържам? И малкото съвест, която имам:) ми шепне "Дали той наистина приема..или приема заради малкото, което може да има по този начин...защото иначе няма да има нищо...?"



Тема Re: :)))нови [re: koroviev]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано16.05.02 15:53



Да, именно, защо трябва да разсъждавам лъжат ли ме или не, добре ли е за този човек или не. Щом някой ми казва, че за него определено нещо е добро, би трябвало наистина да е добро..или поне по-добро от другия вариант...



Тема Re: Да те обичат...нови [re: SABERTOTH]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано16.05.02 15:57



Нямам любовни чувства...Иначе ми е приятно, хубаво и т.н. с този човек...Обичам да съм близо до него. Хм...възможно е в определен момент да пожелаеш да целунеш някого и без да си влюбен в него, нали? :)



Тема Re: Да те обичат...нови [re: Esmeralda]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано16.05.02 16:32



Как преценяваме дали някой заслужава да бъде обичан от нас или не заслужава? Пък и както и ти самата казваш любовта не пита, или обичаш , или - не...Всъщност ако преценяваме разумно, че даден човек не заслужава да бъде обичан ( по принцип или от нас?)..което вече е и друг въпрос...дали у всеки човек няма нещо, заради което да бъде обичан...има ли въоще такъв човек, който да не заслужава да бъде обичан?..та ако преценим, че даден човек не заслужава да бъде обичан от нас, но все пак го обичаме...трябва ли да спираме чувството, да го ограничим , да се откажем от него...или е по-добре да си го изживеем, като забравим малко за "разумните решения"...



Тема Re: Да те обичат...нови [re: дъждoвнa]  
Автор Alanon Druid (магьосник)
Публикувано16.05.02 16:38



Значи си като лодка без платна, която където я духне вятъра натам отива...
Леле не завиждам на мъжете край теб....

Любовта е мистика, а сексът магия!


Тема Re: Да те обичат...нови [re: Kleopatra]  
Автор Mouline Rouge (Аз)
Публикувано16.05.02 17:57



Moite pozdravlenija:)))))))) No i kogato ja sreshtnesh goljamata ljubov pak mojesh da se zabavlavash sys stranichni neshta. Koe prechi da sa dvete zaedno, ili trite ako iskash. Jivei, no ne se pravi na Maika Tereza. Ako ti e do blagotvoritelnost i po drug nachin ne mojesh, se izjavjavai na drugo poprishte.

Който може да разбере плътта, може да разбере и себе си, а може би някога ще разбере и останалото.


Тема Re: Да те обичат...нови [re: Mouline Rouge]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано16.05.02 19:43



pishe se "moulin" bre, bez 'e' nakraq ;)

ne e e mulin ruj, a mulen, s nosovka bes tvudo 'n' nakraq (tva za izgovora - nali )

_____________________________
Do not disturb! Already disturbed..



Тема Re: Да те обичат...нови [re: дъждoвнa]  
Авторвлюбeнa (Нерегистриран)
Публикувано17.05.02 12:54



Тогава рискуваме да бъдем още повече наранени.Защо би трябвало,ако разберем че даден човек не ни обича,а пък ние го обичаме,защо трябва да продължаваме да го обичаме?Той значи не заслужава нашата любов,не заслужава нашите мъки и терзания.И ако ние продължим да го обичаме/макар че знам колко е трудно да накараш сърцето си /,това вече граничи с мазохизъм.Защо трябва да си причиняваме сами още по-голяма болка,а не да се помъчим някак раната ни да зарастне.
Иначе по принцип съм съгласна,че всеки човек заслужава да бъде обичан.И че любовта не пита!



Тема Re: Да те обичат...нови [re: koroviev]  
Автор Mouline Rouge (Аз)
Публикувано17.05.02 15:27



Na men taka mi haresva:)))))))))))) I ne e nujno da e melnica, pone njamam tova predvid. A i frenskijat v pismenata mu forma mnogo ot davna sym go zabravila

Който може да разбере плътта, може да разбере себе си, а може би някога ще разбере и останалото


Тема Re: Да те обичат...нови [re: дъждoвнa]  
Автор Nedi (Другото му АЗ!)
Публикувано17.05.02 18:45



хихи,
значи когато флиртуваш трябва да имаш определени,
да не би да искаш нещо повече от това да флиртуваш само,
или се плашиш че вече знаеш какво би се случило ако...
Флирта според мен е затова човек да види какво има пред себе си...,
а и какво значи да имаш чувства към някого, мисля че човек може да има много чувства към друг човек, не е задължително да са само две възможностите - има "любов" и няма "любов" ...


NA



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.