Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:32 09.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: защонови [re: виxpa]  
Авторвлюбeнa (Нерегистриран)
Публикувано15.05.02 10:53



Според мен човек няма право да си играе с чувствата на другите.Ако самата ти не си наясно със себе си дали истински обичаш един човек и дали искаш да бъдеш с него,не трябва да флиртуваш и да му даваш напразни надежди! Човек когато прави нещо,би трябвало първо да помисли как би се чувствал той ако с него постъпят така!Постави се на негово място и си отговори дали ТИ би се чувствала добре,ако някой,когото обичаш и към когото имаш сериозни намерения,само флиртува с теб,а иначе е с друга!Не случайно хората казват:"Не прави на другите това,което не искаш на теб да ти правят!"



Тема Re: защонови [re: виxpa]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано15.05.02 11:15



Всъщност и "от" е доста взаимно...но за съжаление има други обстоятелства, които се явяват пречка...



Тема Re: защонови [re: влюбeнa]  
Автор Ambrozia (непознат)
Публикувано15.05.02 11:18



Не разбирам, какво означава това - ако истински обичаш един човек да флиртуваш с него и да му даваш напразни надежди?!
Нещо не ми се връзват понятията, понеже





Тема Re: Да те обичат...нови [re: дъждoвнa]  
Автор karasko (вагарец)
Публикувано15.05.02 11:18



Нищо лично, но именно това е достойно запрезрение!

Недей!

Моля те

Forever kissing frogs that think they're princes
Oh Lady Nina, where did all the romance go?


Тема Re: Да те обичат...нови [re: karasko]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано15.05.02 11:32



Всеки си има слабости
Опитвам се...



Тема Re: защонови [re: дъждoвнa]  
Автор виxpa (неопозната)
Публикувано15.05.02 11:38



знаеш ли преди време мислех, че ако една връзка е поставена кажи речи постоянно в трудности и препятствия, то това са изпитания и тя си заслужава, но с времето разбрах, че просто не трябва да я бъде
това, което си заслужава става от само себе и колкото и да се опитваме да го контролираме то си има своя ход
в тази връзка "от" е може би такова, "към" се не знае още, но може да срещнеш трето - истинското ... пожелавам ти го





Тема Re: Да те обичат...нови [re: дъждoвнa]  
АвторTedi (Нерегистриран)
Публикувано15.05.02 11:42



Az se durzha dobre s vsichki. Ako tozi, kojto me obicha e inteligienten, to se opitvam da si go zapazia kato priatel. Ne, che mnogo im haresva, no se opitvam vse pak i dosta puti uspiavam. Imam mnogo priateli, koito purvonachalno sa me obichali suvsem ne priatelski. A takava polu-luibov, polu-priatelstvo poniakoga e dosta osvezhavasshto.



Тема Re: Да те обичат...нови [re: дъждoвнa]  
Автор Absolutna (ядосан)
Публикувано15.05.02 12:58



Ами най-често успявам да успея, когато съм с човек, с който аз искам и тогава при мен няма мн място за флирт с други:))))
Но когато ми е мъничко тъжно мн лесно се поддавам........но винаги съм поставяла нещата мн точно и в крайна сметка човекът срещу мен, когато е наясно каква е ситуацията би трябвало да е достатъчно умен, за да избира сам какво иска. И след такива флиртове и удоволсвия не ми се е случвало да съжалявам.
Но ако човекът отсреща е лабилен или прекалено силно емоционален се дистанцирам!
..............абе ...за това и ти писах - защото ме вълнува тая тема, а ме вълнува, защото и аз нямям отговори:)))))))



Тема Re: Да те обичат...нови [re: Dido123]  
Автор Alanon Druid (магьосник)
Публикувано15.05.02 13:06



В смърта е началото на живота....
... нищо не умира само сменя ссъстоянието си

Любовта е мистика, а сексът магия!


Тема Re: Да те обичат...нови [re: дъждoвнa]  
Автор Alanon Druid (магьосник)
Публикувано15.05.02 13:07



В този момент попитай сърцето си!
То знае

Любовта е мистика, а сексът магия!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.