Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:05 08.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Да те обичат...нови [re: Absolutna]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано15.05.02 09:09



А как преодоляваш това чувство?
И аз така си мисля...че не трябва да се прави...и въпреки това...и ако те предизвикват?



Тема Re: Да те обичат...нови [re: koroviev]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано15.05.02 09:12



Така и правя...и въпреки това имам притеснения...
Това, че си предупредил и изяснил всичко оправдава ли?



Тема Re: Да те обичат...нови [re: Alanon Druid]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано15.05.02 09:19



Ако повечето време успяваш да се държиш "финно дистанцирано", но има моменти, в които искаш да бъдеш по-близо с този човек...просто защото ти е приятел и е до теб...дали трябва да се контролираш?



Тема Re: Да те обичат...нови [re: Kleopatra]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано15.05.02 09:27



Ох, каза нещо, което ме успокои :)
Не, не става въпрос за насилване да обиквам някого...не го и искам...но наистина си го харесвам :)



Тема Re: Да те обичат...нови [re: Dido123]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано15.05.02 09:30



И ако въпреки това, че си честен и казваш всичко направо, това че се държиш добре носи надежди?



Тема Re: Да те обичат...нови [re: Esmeralda]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано15.05.02 09:58



Именно, настроения за забавлителност. Когато знаеш, че човекът насреща ще откликне на настроението ти...може би не точно за забавление..по-скоро има моменти, в които си тъжен, слаб...имаш нужда от човек, който да те обича там, на момента...и тогава..поддаваш...
Според мен не е да не вземаш повече, отколкото можеш да предложиш, а да не искаш повече.



Тема Re: защонови [re: дъждoвнa]  
Автор виxpa (неопозната)
Публикувано15.05.02 10:12



защо не можеш да му отвърнеш? чета те и си мисля, че по-скоро не искаш

преди време една приятелка беше в същата ситуация - всичко при тях си вървеше по най-лекия и красив начин, обаче тя "не и не - не мога да го обичам, защото е такъв и не е такъв и ..." - не й пасвал на представите, обаче й отговарял на изискванията, обаче то трябвало да стане от раз ..., каза му и настояваше и повтаряше удебелено, че нищо не може да се получи между тях, че няма чувства; той прие това, но остана до нея и с времето нейното харесване се превърна в повече, просто защото в началото можеше, но не искаше да има чувства към този човек, а после го прие и преоткри

е, това е просто един случай - при теб може да е различно, но все пак дай си по-ясна преценка на това, което чувстваш и което те спира да чувстваш повече /май виждам пламъче, което криеш /



Тема Re: Да те обичат...нови [re: Darvo]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано15.05.02 10:16



А, виждаш ли? Сега се чудиш :-))
А ако се беше поддал и пак всичко беше наред? :-)
Ами изясняваш, казваш, че нямаш чувства, че ако си малко по-интимен с човека, това е някакво моментно настроение и че на следващия ден за теб няма да означава нищо, ако се случи нещо...приема се...дали е само на думи приемането?



Тема Re: защонови [re: виxpa]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано15.05.02 10:21



Как ме разкри
Ако в момента съм с друг човек, на когото държа много, към когото имам чувства..това достатъчна причина ли е да се спирам?
И дали нямам "афинитет" към този човек, просто защото знам, че ще бъде взаимно?



Тема Re: защонови [re: дъждoвнa]  
Автор виxpa (неопозната)
Публикувано15.05.02 10:42



мдаа ... това е доста достатъчна причина поне засега ... щом си тръгнала от-към, "от" не е това, което е абсолютното достатъчно, но това е друга тема

може и така да е - ако с "от" не е толкова взаимно или толкова съответстващо вълнуващо, естествено е да си привлечена от "към" заради взаимността






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.