Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:38 07.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Тема Защо жените се дразнят от упреците на мъжете, а...нови  
АвторLia (Нерегистриран)
Публикувано10.05.02 20:53



на мъжете не им пука какво говорят жените...
Имам предвид нещо, което ми хрумна по повод на един постинг тук на някой, който нарича себе си "пич" и критикува яростно разни мацки, че били егоистични, истерични и т.н. И се започва една градушка от упреци към него, че е изрод, идиот и т.н. Защо бе, момичета? Вие май виждате себе си като тези мацки, от които той се възмущава? Що просто тихо и кротко не му обясните, че отчасти е прав и отчасти не... и да забравите за случая? Ама такива сме си - не съм чула досега мъж да се обиди от някое общо заключение, направено от жена - имат се за уникални и неповторими и нямат проблеми със самочувствието А ние като се хванем да ги плюем... стой, та гледай. А, между другото да ви кажа, че аз съм член на една феминистка организация Сериозно е това - така че по принцип подкрепям женската гледна точка... Ама ще знаете, момичета, голяма злоба ви гони всички наистина... Айде... И... да не ми се разсърдите сега и да ми викате, че съм заспала идиотка и т.н. Моля ви се не!!! Че аз съм от онези ранимите души... няма да мога да ви отвърна подобаващо!!!



Тема Re: Защо жените се дразнят от упреците на мъжете, а...нови [re: Lia]  
Автор Evil Brother (лошо дупе)
Публикувано10.05.02 22:47



....абе аз така и не разбрах как се определят качествата на даден човек в нетъ.... .......ако той сам си ги споменава 100% ги надуВа или измисля.......

26.04.01 21:28 Една година Evil Brother в



Тема Re: Защо жените се дразнят от упреците на мъжете, а...нови [re: Lia]  
Автор Vse_edno_1™ (-=««»ФеН™«»»=-)
Публикувано11.05.02 09:24



Права си, но не като цяло. Нали знаеш , че никой не обича критика, никой не обича да го поставят с ония другите, никой не обича както се казва да говорят за неговото "АЗ". Всеки сам по себе си е различен, а това не е никак грешно, даже няма еднакви и това дава правото всеки да изрази своето мнение....... От всички мнения се вади поука.... дори и виртуална........... Но той тръгна с рогата напред, а това е грешка. Ако, беше постъпил "джентълменски" - да обясни с точни думи "кв'о го мъчи", защото ми звучеше на човек който преди малко го е зарязало гаджето, щеше да получи най малкото разбиране......

Пробвай да разбереш човека, а не да го обвиниш - Егоистки има, има всякакви боклуци, но те не трябва да се слагат под общ знаменател със всяка срешната жена. Аз, също търся перфектната, но това не ми дава право да говоря за всички какви били. Вярно е, че за мен всички жени гледат парите, но това е съвсем друга тема....

Човека е разочарован, но не съм съгласен как започна.............Защото ще му духат, ако е послушен, а не Оня пич, щот пичове бол - никоя не е умряла за неговия

Mumiite sa murtuvci, na koito sa izvadeni vutreshnostite, no te ne sa umreli ot tova.


Тема Re: Zashto li [re: Vse_edno_1™]  
АвторTedi (Нерегистриран)
Публикувано11.05.02 11:40



Drazneneto na niakoi tuk /bilo zheni ili muzhe - te sa poravno/ idva ot dve neshta:
1. Losho vuzpitanie
2. Mladost i lipsa na zhitejski opit

Purvite ne e imalo koj da gi nauchi da tseniat chuzhdoto mnenie i da kritikuvat konstruktivno /t.e. ne samo da kritikuvat, no i da dadat niakakvo predlozhenie - nali zatova e foruma, da si pomagame./
Vtorite niamat zhitejski opit i se opitvat da izpuknat s niakakvi prostotii, koito nadiavam se vremeto shte iztrie. Ne e losho da se pozamisliat nad tova, koeto pishe /nali nie taka sme stignali do interesni izvodi - s mislene/.



Тема Re:нови [re: Lia]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано13.05.02 01:59



На теб май ти се прииска къщичката в Несебър и кола да ти купят.
Безплатен съвет:
Бягай надалече щом някой започва с такива обещания.



Тема Това е смешнонови [re: Debora]  
АвторLia (Нерегистриран)
Публикувано13.05.02 12:55



Ако си говорехме на живо, нямаше и да ти хрумне.
Предпочитам Созопол.



Тема Re: Защо жените се дразнят от упреците на мъжете, а...нови [re: Lia]  
Автор Kapли (it's me!)
Публикувано13.05.02 17:51



Ама оня пич какво се чуди, ами още не ти е подарил на теб къщурата в Несебър и сърцето си бе??
Ей хора, да не се разминете сега:)

You don't fool me


Тема Re: Защо жените се дразнят от упреците на мъжете, а...нови [re: Kapли]  
АвторLia (Нерегистриран)
Публикувано13.05.02 18:15



Na kogo?




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.