Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:39 04.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Що е флирт? Има ли почва той у нас?  
Автор Vse_edno_1™ (-=««»ФеН™«»»=-)
Публикувано11.05.02 10:04



Добре, чета си тука няква тема за флирта и си мисля - какво точно е флирта и как го разбираме.....Прониквам дълбоко (в темата) и ми изплуват няколко детаила - да бе верно, еги пред мен :))))
Първо и много важно - трябва да има двама - то кат със секса, от един не става
Второ и не по-малко важно - Срамежливите не стават за флирт - защото
Пътя на логиката - ако флиртуваш значи:
1 - ти харесва
2 - ти е приятно
3 - знам те теб - какво целиш
4 - гадже
5 - просто си правиш кефа
6 - настроението е на високо ниво и ................... играта да стане
7 - отдаваш се на чувства - зрителна измама - блцове, силна музика, готина водка, потни , но възбуждащи тела - отклонявам се - после ще доизясня какво съм имал впредвид.
8 - просто отпускане
9 - забвление, за доказване на какво си способен -
10 - бас - съвсем възможно - не се смейте - случва се - за една водка човек може и с жена да преспи - знаете ли кви работи се случват на тоз свят - тръпки ме побиват

Според мен чистата водка е като флирта - вечерта се наслаждаваш, а на сутринта се будиш с мисълта, че вчера е било супер яко....Ок, но не може всяка вечер да се пие, защото ще станеш, алкохолик, а ако всяка вечер флиртуваш - може да те боли главата, но от онова приятното главоболие - Дали не греша?

Допълнете ме ......................започнах да ръся глупости



Mumiite sa murtuvci, na koito sa izvadeni vutreshnostite, no te ne sa umreli ot tova.


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Vse_edno_1™]  
Автор karasko (вагарец)
Публикувано11.05.02 10:12



не са глупостти

Прав си, приятно е отвреме-навреме - само не трябва да се прекалява, защото почваш да си мислиш че синай-великия и става дооооста хлъзгаво Не в този смисъл за който си мислиш обаче

Forever kissing frogs that think they're princes
Oh Lady Nina, where did all the romance go?


Тема Flirt rulesнови [re: karasko]  
Автор ™Vse_eDnO_1™ (-=««»ФеН™«»»=-)
Публикувано11.05.02 10:22



Дали да не включа изкривеното мислене на хората.

Той ме сваля - начи иска да ме чука - аз не спя на първата среща :)))

Аз си имам приятел - не мога да му изневеря - Евалата пиле - обичам такива като теб - Сериозност - това викам - да откажеш на изкушението :))))))

Ми, ако сладураната се Влюби - опази боже - ама лошо няма

Скифай го тоя, баси женкара - Къф женкар бе - просто ми се купонясва

Тоя луд ли е - аз с "кфи пичове излизам" - ОК - пий водка, а наздраве. А, извинявай - що си сама? Мълчание - Продължаваме купона


и т.н

п.С. А, това е само флирт

Ei vnimavai v kartinkata - posle 6te karam da q risuvash


Тема Флирта...нови [re: Vse_edno_1™]  
Автор Alanon Druid (магьосник)
Публикувано11.05.02 10:23



е пиперче, подправчица, ароматче, ама още от Филмите с Чарли Чаплин си спомням, че само с аромата на парата не можа да се наяде(Хитър Петър беше успял, но имаше хляб, макар и сух), та мисълта ми е, че трябва и хапване иначе ще се получи световъртеж, халюцинации и гладна смърт...

Любовта е мистика, а сексът магия!


Тема Re: Флирта...нови [re: Alanon Druid]  
АвторEsmeralda (Нерегистриран)
Публикувано11.05.02 10:28



Сигурен ли си?

П.П. Тук си говорим практически проверени истини понеже.

Според мен.



Тема Re: Флирта...нови [re: Alanon Druid]  
Автор ™Vse_eDnO_1™ (-=««»ФеН™«»»=-)
Публикувано11.05.02 10:30



Мярка
Може и марка.
Ама, може и
доларче важното е,
купона да тече
иначе сме за .........къде?

Какво се казва, когато ти дават нещо? - Дай още едно - сладко е, но дали не се бърка понятието - флирт - свалка - според мен яко обърквация на действието - разочарован съм от теб котараче - аз таковата , просто си мислех, че.....ама и реввввввввввввв :)))), но понеже.................абе :))))))))
Stand By Me -

Ei vnimavai v kartinkata - posle 6te karam da q risuvash


Тема Re: Флирта...нови [re: Esmeralda]  
Автор Alanon Druid (магьосник)
Публикувано11.05.02 10:48



.... няма да ми стигне мястото да опиша практическия си опит, пък и живота на един магьосник е винаги обвит в тайна

Най-големия авторитет е опита, няма по-голям!

Любовта е мистика, а сексът магия!


Тема Re: Флирта...нови [re: ™Vse_eDnO_1™]  
Автор Alanon Druid (магьосник)
Публикувано11.05.02 10:53



На флирта готиното е ходенето по ръба - Living on the edge, щип щиби ди дип

Любовта е мистика, а сексът магия!


Тема Re: Флирта...нови [re: Alanon Druid]  
Автор Vse_eDnO_1™ (-=««»ФеН™«»»=-)
Публикувано11.05.02 10:57



Ходенето по ръба ме възбужда. Карам по спокойно иначе става :

Надупи я, здраво надупи я :))))

Хубави крака имаш, в колко часа отварят



Ei vnimavai v kartinkata - posle 6te karam da q risuvash


Тема Това е идеята...нови [re: Vse_eDnO_1™]  
Автор Alanon Druid (магьосник)
Публикувано11.05.02 11:06



да ходиш по ръба на възбудата

Любовта е мистика, а сексът магия!


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Vse_edno_1™]  
АвторTedi (Нерегистриран)
Публикувано11.05.02 11:29



Flirta e neshto kato teatralno predstavlenie, v koeto i dvamata znaiat, che niama da ima nikakvi posleditsi. Zatova mnogo zheneni i omuzheni flirtuvat.
Vuprosut e da razberesh dali e samo flirt ili neshto seriozno, zashtoto ot tova sa razhdat problemite.
Inache e priatno da flirtuvash i da se chuvstvash interesen/na/ v ochite na naikoi ot drugiia pol.



Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Tedi]  
Автор Vse_eDnO_1™ (-=««»ФеН™«»»=-)
Публикувано11.05.02 11:33



Но, границата винаги се престъпва - защо става така!

Става прекалено приятно и както всеки знае - разбиват напрежението със секс - а според мен не трябва - нека остане поредната яка вечер

Ei vnimavai v kartinkata - posle 6te karam da q risuvash


Тема Тръпката....нови [re: Tedi]  
Автор Alanon Druid (магьосник)
Публикувано11.05.02 11:33



във Флирта е другият в нито един момент да не е сигурен какво става, сериозно или несериозно е - Living on the edge!

Любовта е мистика, а сексът магия!


Тема Re: Тръпката....нови [re: Alanon Druid]  
АвторEsmeralda (Нерегистриран)
Публикувано11.05.02 11:40



Но само, ако и двамата са аматьори-флиртувачи, т.е. ако професионалната им реализация не е флиртът.

П.П. При професионалистите се налагат по-солидни аргументи за поддържане на тръпката тъй като.

Според както казват хората.



Тема Re: Тръпката....нови [re: Esmeralda]  
Автор Alanon Druid (магьосник)
Публикувано11.05.02 11:47



Izkustwo zaradi samoto izkustwo ne e li izkustwo?
Ostanaloto e golqma doza komers...

Любовта е мистика, а сексът магия!


Тема Re: Тръпката....нови [re: Esmeralda]  
Автор karasko (вагарец)
Публикувано11.05.02 12:00



твоя словоред запазена марка ли е?

Forever kissing frogs that think they're princes
Oh Lady Nina, where did all the romance go?


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Vse_edno_1™]  
Автор Kleopatra (древна)
Публикувано12.05.02 19:56



В главата ми се завъртя един въпрос:
Човек ражда ли се флиртаджия или от после става такъв?

____________________________

Не се отчайвай,всичко е загубено!


Тема ей братче??нови [re: Vse_eDnO_1™]  
Автор mushmorok (сърдечен)
Публикувано12.05.02 20:30



Секса ли е разбиване на напрежението??? Е , ако изпразниш бурето на 30 мин. верно е така , ама ......нали:)))) Не че трябва да потопиш всяка срещната пичка в собствен сос ,ама изядена манджа без десертта е по лошо от лечебно гладуване...!!

ИСТИНАТА е повече


Тема и мойта се завъртя...:)))нови [re: Kleopatra]  
Автор mushmorok (сърдечен)
Публикувано12.05.02 20:34



иначе ако ного искаш , ще та бъде: Искайте и ше ви се даде!

ИСТИНАТА е повече


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Kleopatra]  
Автор Vse_eDnO_1™ (-=««»ФеН™«»»=-)
Публикувано13.05.02 10:21



Не вярвам - това се гради с времето - първата стъпка е "ПЪРВАТА ЦЕЛУВКА" - от там тръгва всичко.

Ако, човек се роди научен, какво ще учи после - или само ще действа ?
Ако не се пробват нови и нови варинти на свалка (най-общо казано) няма да е интересно.....но наиситна има момент - на някой им се отдава повече и имат доста по голям шанс да си правят каквото искат - тактици и разбирачи - свързано с една дума "ИГРАЧИ", но не вярвам, че са се родили научени - поне мама не ми е казвала такова нещо - само чат пат казва да внимавам. ОК, нямаш проблеми

Ei vnimavai v kartinkata - posle 6te karam da q risuvash


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Vse_eDnO_1™]  
АвторTedi (Нерегистриран)
Публикувано13.05.02 10:23



A, ako damata e prekaleno sublaznitelna i goreshta i ima nuzhda ot seks - togava...
A ako gospodina e prekaleno nastoiatelen i nezhen - kak da mu ustoish ?
Ima i takiva momenti. No ne mozhe da se burkat sus seriozna vruzka ili brak, za tova e nuzhno i da si pasvat intlektualno i da sa priateli. Seksa ne e dostatuchen.
Dali shte se poddadesh na flirta ili ne, zavisi samo ot samiiat teb. Ako si reshil da ne zapochvash neshto novo, prosto si go povtariaj v suiblimniia moment i shte ti razmine.



Тема Re: Тръпката....нови [re: Esmeralda]  
АвторTedi (Нерегистриран)
Публикувано13.05.02 10:25



pri profesionalnite napravo niama trupka i tribva da zapochnat da dejstvat neprofesionalno.



Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Tedi]  
Автор Vse_eDnO_1™ (-=««»ФеН™«»»=-)
Публикувано13.05.02 10:32



Става въпрос само и само за един флирт - съблазнителна дама или класен кавалер няма никакво значение - всичко се опира до това - да кажеш това е флирт. Не е казано, че трябва да откажеш секс, но защо да го правиш. Все пак тогава си става чиста свалка с цел - опа - да не отклоняваме темата! А, ако си супер принципен - и както се казва да "ебеш с поглед" - какво става - дай да не отказвам на никоя дама, защото тя така иска. Аз просто искам да се забавлявам. Купон, пиене и тия две, повтарям тия две неща.............мисля, че ме разбираш - не става въпрос да го направиш, а как разбираш самия флирт - като завършек на вечерта секса не е задължителен............лично мнение!

Малко се обърка темата, но ще се разберем в крайна сметка.....

Ei vnimavai v kartinkata - posle 6te karam da q risuvash


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Vse_eDnO_1™]  
АвторБopoвинka (Нерегистриран)
Публикувано13.05.02 11:14



Майка ти ли ти дава уроци по флирт?

Щото моята май ме е забравила тогава в това обучение...



Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Бopoвинka]  
Автор Vse_eDnO_1™ (-=««»ФеН™«»»=-)
Публикувано14.05.02 08:20



Един ден се прибирам и мама ми казва:
Сине, трабва да си поговорим малко:
И тя, хъката, мъката, таковата, онаковата
за секса.
Аз и казах :
Маме, казвай какво те интересува, че трябва
да тръгвам

Ei vnimavai v kartinkata - posle 6te karam da q risuvash


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Vse_edno_1™]  
АвторAлeнa (Нерегистриран)
Публикувано14.05.02 18:34



Флирта - казват е изкуство и не всеки може да ти отговори....



п.п. Какво те тревожи..къде те боли..
срамежливо или не...има ли чувство.. или само прещипано пръстче?



Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Aлeнa]  
Автор Vse_eDnO_1™ (-=««»ФеН™«»»=-)
Публикувано14.05.02 18:44



Aз, (дано не ти прозвучи горделиво и надменно) го разбирам и не само, защото на теория всичко е толкова лесно.......отвори идин учебник по икономикА и с няколко размествания - си казваш "Баси, колко е лесно", но всъщност, както каза ти е цяло изкуство "което аз наричам"ОСМО-то"
Детаилите, подредени в точния ред -по точно определеното време - на точното място водят до успехи, но самите детаили са адски, ама адски много ........ Но- най важния е говора, как успяваш да го кажеш това което трябва и съответно мярката, която е адски важна за да не прозвучи ултра тъпо ил иизтъркано

По темата може да се говори много, но явно както каза - липсват участниците

Ei vnimavai v kartinkata - posle 6te karam da q risuvash


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Vse_eDnO_1™]  
АвторAлeнa (Нерегистриран)
Публикувано14.05.02 18:58



Нямаме много по това изкуство и се притеснявам, че ще ти бъда лош събеседник.., но с удоволствие ще те изслушвам


Бързо възприемам. Значи търсиме начин да уловим птичка, приготвили сме трошички, водичка, усмивчици, всичко..ама тя не кълве..само се усмихва
Е, продължавай нататък....



Тема Почва има, но не у всички....:-(((нови [re: Vse_edno_1™]  
АвторФФФФ (Нерегистриран)
Публикувано14.05.02 19:36



... и в това е най-голямата трагедия !!!
Преди време с приятел отидохме на купон, залепи му се една флиртаджийка, но пофлиртува с него не една вечер, ами доста време. От самолет се виждаше че тя просто си играе с него, но той горкият не виждаше, беше сляп от... любов. После тя каза "...О Ромео, това беше само шега". После се случи нещо което никои не заслужава, най-малкото пък той....
Та флирта наистина е за "играчи", но понеже не е игра, и понеже често не става въпрос само за секс....си е... гадно нещо!!! Според мен де...
Аз май говоря за друг вид флирт ?!



Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Aлeнa]  
Автор Vse_eDnO_1™ (-=««»ФеН™«»»=-)
Публикувано15.05.02 07:04



Няма подготвен вариант. Повтарям няма. Има заучени фрази, има както каза : трохичките, водичката, но усмивката се появява след първата крачка. Много важно е първото впечатление. А, ако е тип: Ела да те запозная с мама ..... (така наричам една тактика). Тя разбира се отказва, но този отказ е тип : Битката е загубухме, но войната едва ли :)))) Приятните разговори, минутите (не часове - по-голяма веротност да издъниш работата), темите, които нямат нищо свързано с двамата заедно! Разговорите се провеждат тип : Вълни - преливат една в друга - след, което трябва много бавно и внимателно да прецениш - човека срещу теб - (да не забравяме, че той/тя може да е абсолютно същия тип - Играч) тогава става сложно но не и невъзможно :)))))

Може флирта да прерастне и в нещо повече, но обикновенно не се случва
Телефоните се записват, а след това веднага се изтриват - не трябва да се поддава - иначе всичко е свършено

Всичко тръгна от тогава, когато бях малък. Бях влюбен, бях весел, бях тъжен, отчаян от жените . Тя ме отряза - и това го прави в продължение на 2 години - явно ми е станало цел - цел - която пожелая да е с мен - както се разбира - не летя в облаците, не си правя сметки без кръчмар, не лакомея, не избирам това, което не ми е по силите , но досега няма грешка - надявам се да продължи всичко, както досега.



Ei vnimavai v kartinkata - posle 6te karam da q risuvash


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Vse_eDnO_1™]  
АвторOx-Бoли (Нерегистриран)
Публикувано15.05.02 10:12



Да разбираме ли, че за теб всичко приключва в момента, в който вземеш телефона?
А как решаваш дали да бъде само флирт или искаш и втора среща?



Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Ox-Бoли]  
Автор Vse_eDnO_1™ (-=««»ФеН™«»»=-)
Публикувано15.05.02 12:55



Даде ли се телефон, особено, ако момичето го даде - Край -
Ако аз го дам - това в втората среща- аз не притеснявам хората, ако има желание звъни, ако ли пък не.............- Край -

Винаги има такава която искаш да я видиш - най - малкото да си поговорите, защото сте си допаднали по характер, а в това няма нищо лошо.

Вече ако има 3 -4 -5 -6 значи

Ei vnimavai v kartinkata - posle 6te karam da q risuvash


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Vse_eDnO_1™]  
АвторOx-Бoли (Нерегистриран)
Публикувано15.05.02 13:53



а как стигаш до първа среща?



Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Ox-Бoли]  
АвторOx-Бoли (Нерегистриран)
Публикувано15.05.02 13:59



Забравих да поясня - представи си, че имаш виртуален флирт с някого, ще отидеш ли на първа среща с него/нея offline? И как си представяш да протекат нещата по-нататък?
С този Интернет всеки вече е имал такива преживявания комай...



Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Ox-Бoли]  
Автор Vse_eDnO_1™ (-=««»ФеН™«»»=-)
Публикувано15.05.02 15:42



Не знам.... Първа среща - как - трябва ли да е по различна или просто обикновенна среща- каня на кафе и срещата е ОК. Или отиваш на кафе и просто сядаш на масата на примерно две момичета - при такава тактика винаги има флирт - няма изпуснато

Готино е когато ти харесват и двете и правиш така да се гледат на криво, ама всичко да ти кажа зависи от - как си настроен - има дни в които не мога да обеля дума на момиче - имам предвид - флиртаджийски думи
Има момичета, които не можеш да говориш така - те просто ти харесват от самото начало и не може да си позволиш да я изпуснеш - макар, че ако е писано става - а то май, ако нещо го искаш много то винаги става

Ei vnimavai v kartinkata - posle 6te karam da q risuvash


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Vse_eDnO_1™]  
Автортъмнooka (Нерегистриран)
Публикувано15.05.02 16:35



Пък аз веднъж участвах в такъв двоен флирт - бяхме аз, тогавашната ми най - добра приятелка и едно много... много сладко момче . Той наистина искаше да ни скара, но не много, а на нас ни беше интересно, но не прекалено - бяхме малки и се изкушавахме и упражнявахме да бъдем Фатални Хари и Мати и НеустУими изобщо.
Флиртът е страшно пикантна подправка и човек трябва да си я къта и пази, да и търси почва на слънце или под дъбовете по пълнолуние та да вирее и без почва... иначе ще загуби един от цветовете в живота си .



Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: тъмнooka]  
Автор Vse_eDnO_1™ (-=««»ФеН™«»»=-)
Публикувано15.05.02 17:04



Aз, определено не съм имал намерението да ги карам, просто да видя реакцията - с едната станахме гаджета, защото тя беше по смела - след това имах шанса да бъда и с другата - но това не мога даси го позволя - и отказах - бяха в крайна сметка приятелки, а не обичам интригите

Ei vnimavai v kartinkata - posle 6te karam da q risuvash


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Vse_eDnO_1™]  
Автортъмнooka (Нерегистриран)
Публикувано15.05.02 17:12



Излиза, че си един съвременен Казанова Изтървал Шанса да опише "двойното приключение в кафето" в мемоарите си след време . Затова пък си принципен !!!Жесто - о- о - око съчетание.
Пък мен тогава не ме харесаха накрая , харесаха моята приятелка та да ми е за урок да не подигравам хората ....



Тема няма Казанова, а Дали е Имало въобщенови [re: тъмнooka]  
Автор Vse_eDnO_1™ (-=««»ФеН™«»»=-)
Публикувано15.05.02 17:19



Не съм нито Казанова, ама добре де съвременен съм (поне се опитвам), но пък за сметка на това съм принципен, а това че си държа на принципите , аз лично съм си го оценил. Обаче най-вече гледам да съм истински, да не се преструвам, да не се прааа на тва което искам да бъда - само не ме питай на какво - защото още не съм го измислил :)))
Важно е да си човечен - и помага - мдам - то малко кат тактика стана, ама който както иска да ги разбира...... нали?

Ei vnimavai v kartinkata - posle 6te karam da q risuvash


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Vse_edno_1™]  
Автор Meggann (сладка)
Публикувано15.05.02 17:21



Ako vsyaka vecher se napivasj stavash alkoholik, a ako vsyaka vecher flituvash stavash flirtoholik :))

Правете любов непрекъснато!!


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Meggann]  
Автор Vse_eDnO_1™ (-=««»ФеН™«»»=-)
Публикувано15.05.02 17:25



женкар - а, мама не дава

Ei vnimavai v kartinkata - posle 6te karam da q risuvash


Тема Re: няма Казанова, а Дали е Имало въобщенови [re: Vse_eDnO_1™]  
Автортъмнooka (Нерегистриран)
Публикувано15.05.02 17:30



Награждавам те тогава: С медала НА ПРИНЦипния СЪвРеменен
Мъж който не Е Казанова ЗАщото не го Е имало.
Според мен обаче всяко момиче/жена/ и девица си мечтае за някой Казанова /нека да го е имало пък, много ми харесваше!!!/дори и да е по принцип щастлива с това което има в момента



Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Vse_eDnO_1™]  
АвторOx-Бoли (Нерегистриран)
Публикувано15.05.02 17:47



Имах предвид - познаваш някого виртуално, разбирате се да се видите - инициативата е в теб.

1) Ще поемеш ли тази инициатива да се видите - имаш само виртуални впечатления
2) Да кажем отиваш - как си представяш да протече срещата, ако човекът ти хареса?



Тема Изкренно ти благодаря - изчервих сенови [re: тъмнooka]  
Автор Vse_eDnO_1™ (-=««»ФеН™«»»=-)
Публикувано15.05.02 17:47



Благодаря ти за медала
Тогава нарушаваме световния ред и връщаме Казанова - специално за теб и за тези, които го желаят - нека да бъде - Ето го -

Специален поздрав за теб
Може да не слушаш такава музика, но.....

Delinquent Habits - Tress Delinquentes

Ei vnimavai v kartinkata - posle 6te karam da q risuvash


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Ox-Бoли]  
Автор Vse_eDnO_1™ (-=««»ФеН™«»»=-)
Публикувано15.05.02 17:53



Ще бъда супер честен - ходил съм на две и половина такива- за половинката не ме питай, защото беше буквално НЕт среща, а старо сближаване с едно момиче.

Не знам - не търся в нета жени - просто се забавлявам
интересното е : да видиш хората дали се държат така наистина, както описват - и ако не го правят - просто се отказваш - не казваш в очите - това е обида , но си правиш извода и дори да ти е харесала - казваш не, дори да съжаляваш после. Всичко е въпрос на разбиране и компромис.


КАк протича ? Нормално - извън нета ли е - всичко е релано и всичко ти е в главата - всичко се казва на момента , няма много време за мисъл - това са принципни неща -ако случайно си допаднете - ми три дни ядоха пиха и се веселиха :ПППППП

Ei vnimavai v kartinkata - posle 6te karam da q risuvash


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Vse_edno_1™]  
Автор Nedi (Другото му АЗ!)
Публикувано15.05.02 17:56



Почва ли, има мъже има ли - има, жени има ли - има.
Флирт ли, хихи, май само почва не трябва да има, трябва и друго, ъкъл, възпитание, знание,...
Няма, или има но много рядко, има надлъгване, словесни дуели, и прочие простотии...
А какво хубаво нещо е флирта..., та при добрия семеен живот, съм чувал от запознати, флирта не трябва да прекъсва...
Ние, понякога си мисля, че сме се изродили, виждам търгашество а не флирт,
дано да се лъжа!
...а сме толкова красиви...
Здраве да е!

Неди.

Нека направо да си...., хвърляме сутиените...


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Vse_edno_1™]  
Автор Йoaннa (зверче)
Публикувано15.05.02 18:42



Първо- за флирт може да се повече от двама. Даже така се изостря конкуренцията (по принципа на магаренцето и моркова).

Второ- срамежливите също флиртуват, може би малко по-неуверено.



Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Vse_eDnO_1™]  
АвторOx-Бoли (Нерегистриран)
Публикувано15.05.02 19:46



ОК. Не търсиш в нета жени. Но ако инициативата да се видиш с някоя виртуална жена е в теб, ще го направиш ли - дори от любопитство? Нали каза, че ако не си си дал ти телефона все едно да те отпишат, т.е. прехвърляш инициативата върху нея. А когато контрата е у теб????



Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Ox-Бoли]  
Автор Vse_eDnO_1™ (-=««»ФеН™«»»=-)
Публикувано16.05.02 09:26



Тук става въпрос за две различни неща! Важно е да се знае....Едното е нет среща, а другото реална.Ако се стига до среща трябва е ми е било доста любопитно, а наистина има такива моменти.
И в случея се бъркаш:
Телефона е просто - разменна монета, а това какво ще правиш е отделен въпрос - ако си чел някъде по нагоре съм казал, че няма еднаква среща, няма еднакви хора, няма точно определени начини за така наречената след флирта - свалката!
А задължително ли е според теб да има контра у някой - според мен не. Инициативата мога да я поема, но това става постепенно - няма с какво толкова да се впечатля за да искам веднагическа среща, при положение, че не си падам по тях.

И двете не трябва да се съпоставят - това са два различни начина за флирт, свалка или както искаш го наречи

Едно е да си говориш face to face , съвсем друго е да си контактуваш по кабела. мдам

Ei vnimavai v kartinkata - posle 6te karam da q risuvash


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Йoaннa]  
Автор Vse_eDnO_1™ (-=««»ФеН™«»»=-)
Публикувано16.05.02 09:39



За флирт - неоходимото условие е да са 2-ма, защото става каша.Флирта е игра на думички, знаци, усмивки, жестове със всичките техни начини за прилагане. Ако, са повече играта се превръща в пълен хаос, участниците са раздразнени, играта куца, а момичето се надува. ТУк ще ми кажеш "Ама, чакай сега, нали беше само игра" - ОК, само игра, ама тази игра НЕ Е тип не се сърди човече. E, все пак зависи от това -колко е продължителността на този флирт - може да се проточи, може да е с цел - тогава както се казва - някой отстъпва, защотъо някой може да има друго мислене - примерно да си хване момичето
=>, че може да прерастне в битка - тогава вече участниците стават повече и конкуренцията е по голяма- съответно шанса по -малък
И следователно - най-добрият печели, понеже както написах е по -добър :)))))))))))))) Най интересното в цялата тази работа- че флирта Не е СКУЧЕН - като една тактика за сваляне на момиче - което е пак тип флирт, но с по тъп завършек - щото се предполага, че са се АРЕСАЛИ :))))))))))) и всичко започва по обичайния начин

Може да се говори много , но не може да се каже всичко
Има неща които не могат да се опишат
Има неща които не могат да се разкажат
Нещата се казват на момента

А срамежливите - обикновенно стават за загрявка на ....................
Понеже

Ei vnimavai v kartinkata - posle 6te karam da q risuvash


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Vse_eDnO_1™]  
АвторOx-Бoли (Нерегистриран)
Публикувано16.05.02 10:03



Прав си - има разлика. Точно затова се питам - ако някай ти е допаднал докато си общувате по мрежата и се разбирате да се видите, дали ще го направиш? Тук пак идва притеснението - ами дали ще е така и наживо? Ами ако разруша илюзията? Риск си е - и ми е интересно дали ще се "престрашиш" така да се каже?
Щото лично аз се притеснявам, ама малко
Все пак мисля да рискувам - пък да става каквото ще...



Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Vse_eDnO_1™]  
Автор Йoaннa (зверче)
Публикувано16.05.02 10:14



Чакай сега- момиче, та момиче! Мъжете не флиртуват ли? Пък и си настоявам на своето- повече от двама пак може да флиртуват и няма никакво объркване- просто играта става по-интересна, със състезателен елемент тъй да се каже



Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Ox-Бoли]  
Автор Vse_eDnO_1™ (-=««»ФеН™«»»=-)
Публикувано16.05.02 10:15



притеснението - не трябва да го има, опитвам се да го избягвам, но наистина съществува въпроса "Ако, не е същата/същия в каквато светлина го искам". - а не виждам - защото в нета няма начин да не е различно - там е разликата
Винаги се казва нещо - с определен смисъл, а може да се разбера , както си поискаш или по-точно , както ти изнася

Затова - в релаността - каквото ти кажат - можеш да го премислиш веднага и да си направиш преценката, а ако вече си много заинтересуван от един човек, видиш се с него, а той - се изложи - губиш всякакво следващо развитие - обръщаш темата - винаги след това всичко приклюва ......... не може всичко да е на шест........ heaven must wait. Не знам дали си чел/а темата - за нет срещите - аз съм твърдо против тях -объркват - но винаги има едно но..............................което е за резервния случей на - защо да не го направя............

Ei vnimavai v kartinkata - posle 6te karam da q risuvash


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Йoaннa]  
Автор Vse_eDnO_1™ (-=««»ФеН™«»»=-)
Публикувано16.05.02 10:29



Тази игра не е - тип - прееби другарче, а направи купон - точно затова може да прерастне в свалка - защото единия се харесва на другия и е нормално, който и да участва да се отказва бързо от играта, да не го отнесе като премръзнало циганче ватенка :)))))))

Там се пристъпва границата и началния ми постинг - какво е флирт и как го разбираме?

Момичето (гледам тази страна защото съм момче) започва да се надува
Мразя надувките - тъпи са като задници - Достатъчно е че се надува -
и разваля играта - значи с иправи извода каква е - прибира се в черупката като дърта костенурка (не ми казвай, че и младите се прибират) :))))))) и се скрива в себе си - не издържа на напрежението

Колко човека са флиртувал ис теб едновременно?
И какво стана ?
Разкажи ми.......ако имаш желание разбира се




п.с. Флирта е флирт и това трбва да се знае, защото има ли малко сериозен поглед ан нещата всичко се обръща - в свалка

Мноооооое тъпо да сваляш
Аз, обичам да е взаимно

Ei vnimavai v kartinkata - posle 6te karam da q risuvash


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Vse_eDnO_1™]  
АвторOx-Бoли (Нерегистриран)
Публикувано16.05.02 10:29



Това се получава, защото отиваш на срещата с предварително изградени очаквания. И ако те не се покриват с реалността следва разочарование. Всъщност това се отнася за всяко нещо, към което подхождаме с предварителна нагласа. Явно разковничето е в това да си НЕПРЕДУБЕДЕН. Да бъдеш като чист лист хартия, който приема всичко ново и не го пречупва през призмата на очакванията си. В най-лошия случай може да не ти хареса, защото сте прекалено различни, но поне няма да си разочарован, защото си имал някакви ОЧАКВАНИЯ.
А понякога различното е интересно...



Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Ox-Бoли]  
Автор Vse_eDnO_1™ (-=««»ФеН™«»»=-)
Публикувано16.05.02 10:32



А, това
Говорите нещо - ти си очарован
Виждате се - съвсем различно

Няма начин според мен да не се разочароваш, понеже.....................

Ei vnimavai v kartinkata - posle 6te karam da q risuvash


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Vse_eDnO_1™]  
АвторOx-Бoли (Нерегистриран)
Публикувано16.05.02 10:43



Е, да.... понякога няма как да избегнем очакването....
колкото и да ни се иска....



Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Ox-Бoли]  
Автор Vse_eDnO_1™ (-=««»ФеН™«»»=-)
Публикувано16.05.02 10:49



За да се избегне това, аз предпочитам да не се прекалява.......

Защо трябва да ставам психолог? не виждам смисъл............
Не е лошо да вникнеш в проблемите на хората, но защо да сатват едно с мен, не желая, няма нужда и аз си имам същите, а не занимавам с тях никой - дори да е грешка

П.С.
Обичам всико което пипам, всичко което виждам..........
(истината е точно там, където я търсиш)
А, моята определено не е в нета

Ei vnimavai v kartinkata - posle 6te karam da q risuvash


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Vse_eDnO_1™]  
Автор Йoaннa (зверче)
Публикувано16.05.02 10:59



Ами случвало се е аз да флиртувам с двама.... е накрая все пак остава един, де...



Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Йoaннa]  
Автор Vse_eDnO_1™ (-=««»ФеН™«»»=-)
Публикувано16.05.02 11:13



първото: Позволили са ти
второто: е че си успяла
третото: че е останал единия
четвърто: били са слаби играчи - но има вариант - към шестото и оправдано
петото: което не знам, но предполагам, че са били приятели
шестото: е било, че единия те е харесвал - върви с четвъртото

Но се преминава границата почти винаги - флирт свеалка - дали флирта не е основата на свалката и следователно гадже

За мен не !
Или се почва играта
Или направо...................се действа, но това с действието е друга тема

Ei vnimavai v kartinkata - posle 6te karam da q risuvash


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Vse_eDnO_1™]  
Автор Йoaннa (зверче)
Публикувано16.05.02 11:35



Първото- не искам позволение
Второто- какво значи "успяла"? Успявам да взема изпит, например
Третото- да, но не задълго
Четвъртото- не бяха, гаранция
Петото- не позна
Шестото- не мисля, но кой знае....



Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Йoaннa]  
Автор Vse_eDnO_1™ (-=««»ФеН™«»»=-)
Публикувано16.05.02 11:55



първо - били са зле
Второто - успяла си да се възползвш от ситуацията - с изпита е същото
трето - всъщност, какво значи не за дълго -?
четвърто - странно - как пък да не са били, а ако наистина не са били - глупаци
пето - виж първо
шесто - значи, аха, Ок :)))))

И какво следва, че си седнала при тях, направила си си базика, тръгнала си с единия, но не за дълго, а след това предполагам си му казала, че е зле и си си тръгнала - като победителка


Хехе :)))))))
Добре, но си попаднала на супер тъпаци
АМа то като при другите не връзва и това е тактика

Ei vnimavai v kartinkata - posle 6te karam da q risuvash


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Vse_eDnO_1™]  
Автортъмнooka (Нерегистриран)
Публикувано16.05.02 12:16



Защо така елементарно? Дали са ти ... дала си им??...
Флирта не е начин да си върнеш, да се сбориш, или да победиш и надхитриш струва ми се. И добрите артисти флиртуват с публиката. Добрите певци също.
На тях публиката им дава... или е тъпа?
Флиртът, това е пеперуда - красива е, носи радост, живее кратко и се трансформира в нещо различно.



Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: тъмнooka]  
Автор Vse_eDnO_1™ (-=««»ФеН™«»»=-)
Публикувано16.05.02 12:57



Нееееее, грешиш!
Флирта е само флирт - не друго - само флирт
Свалката е съвсем друго нещо - поддадеш ли не е флирт
Флирта не е за такива които им липсват връзки, флирта е само и само за купон - там няма вариант - тя/той ще с мен.
Стане ли това, значи цялата красота изчезва - следва вече друга - тази с новото гадже.
Тази трансформация се забелязва вече в следващата фаза - но, се бърка понятието - темата в крайна сметка беше точно такава - Как разбирате флирта- а не как си флиртувал и си си свалил гадже........

А, много по елементарно е да си хванеш гадже от колкото да флиртуваш -

п.с. нямах предвид тъпаци в буквалния смисъл на думата - трябваше да го напиша в детаили

Ei vnimavai v kartinkata - posle 6te karam da q risuvash


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Vse_eDnO_1™]  
Автор Йoaннa (зверче)
Публикувано16.05.02 13:22



Това ми звучи като "Лична драма"...... Значи не е задължително флирта да е натоварен с толкова много отрицателни емоции, детенце! Важното е да става купона!



Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Йoaннa]  
Автор Vse_eDnO_1™ (-=««»ФеН™«»»=-)
Публикувано16.05.02 13:29



Мен ми звучи като истината!
Лична драма - благодаря с колата съм!
Флирта - продължавай, така и никога няма да го разбереш - детенце
За едно си права - Важното е купона да тече



Не знам как ги сваляш - ама пробвай с някой който е непосилен за теб - ама да не станеш абонат на лична драма

Ние не говорим, а спорим

Ei vnimavai v kartinkata - posle 6te karam da q risuvash


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Vse_eDnO_1™]  
Автор Йoaннa (зверче)
Публикувано16.05.02 13:36



Няма непосилен мъж (или жена). Има такива, които не си падат по теб. Тогава свалката става само с тухла-четворка. А за колата- внимавай къде си я паркираш.



Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Йoaннa]  
Автор Vse_eDnO_1™ (-=««»ФеН™«»»=-)
Публикувано16.05.02 13:42



Споко- важно е купона да тече
А, всъщност - не е идеята, да флиртуваш с такива, които не могат, а целта е точно тези които не те харесват, да го направиш с тях - дори и секс ....... това е ИГрач..............

Ei vnimavai v kartinkata - posle 6te karam da q risuvash


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Vse_eDnO_1™]  
Автортъмнooka (Нерегистриран)
Публикувано16.05.02 13:46



Хм, а интересно ми е тогава как разбираш флирта Като Процес - само приятни неща ли си говорят хората??Толкова си хубава - толкова си умен! Като в клуб на анонимни ....ици? Много ще е скучно ако няма закачка, интрига ... отдръпване...



Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: тъмнooka]  
Автор Vse_eDnO_1™ (-=««»ФеН™«»»=-)
Публикувано16.05.02 13:52



Вид базик, макар, че не е това точното му определение. Отдръпване има, има всичко което е в свлаката, но стигне ли се до................... край - по същият елегантен начин по който си дошъл.........

Ei vnimavai v kartinkata - posle 6te karam da q risuvash


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Vse_eDnO_1™]  
Автортъмнooka (Нерегистриран)
Публикувано16.05.02 14:02



Стигне ли се до какво?
Според теб каква е целта на флирта?



Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: тъмнooka]  
Автор Vse_eDnO_1™ (-=««»ФеН™«»»=-)
Публикувано16.05.02 14:22



Единствената цел - разтоварване - без задни мисли
Следваща и последна - доказване - колкото и глупаво да звучи

А, твоето мнение - с няколко думи

Ei vnimavai v kartinkata - posle 6te karam da q risuvash


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Vse_eDnO_1™]  
Автортъмнooka (Нерегистриран)
Публикувано16.05.02 14:38



Изглежда първостепенните цели на флирта за теб и за мен са близки по смисъл .
Разтоварване ... окей ... наричам го забавление, Игра
а Доказването е само една разновидност на мотивите, равностойна на Басовете, Ниското и високото Самочувствие и Добротонастроение.
Обаче кое е това дето определя края на играта? Та да си броим точките...




Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: тъмнooka]  
Автор Vse_eDnO_1™ (-=««»ФеН™«»»=-)
Публикувано16.05.02 14:45



Края на играта е точно там - > когато се появява на челото Й надпис
"Копеле искам да съм с теб" - там спирам


ТИ си

Ei vnimavai v kartinkata - posle 6te karam da q risuvash


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Vse_eDnO_1™]  
Автортъмнooka (Нерегистриран)
Публикувано16.05.02 15:08



Знаех си, Знаех си че говоря с професионалист!!!!
а на твоето чело какво излиза обикновено?



Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: тъмнooka]  
Автор Vse_eDnO_1™ (-=««»ФеН™«»»=-)
Публикувано16.05.02 15:13



На моето чело не се чете - там разчитам само аз и група съветски учени, но обикновенно пише ......................
See it now.............remeber forever .................така са ми казвали :))

Говори ми малко за теб - тъмноочке

Ei vnimavai v kartinkata - posle 6te karam da q risuvash


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Vse_eDnO_1™]  
Автортъмнooka (Нерегистриран)
Публикувано16.05.02 18:04



Скъпи ... приятелю ,
задаването на някои въпроси е почти толкова опасно, колкото отговорите им...



Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: тъмнooka]  
Автор Vse_eDnO_1™ (-=««»ФеН™«»»=-)
Публикувано16.05.02 18:10



Поел съм риска, скъпа приятелко

Ei vnimavai v kartinkata - posle 6te karam da q risuvash


Тема Re: Това е идеята...нови [re: Alanon Druid]  
Автор Mouline Rouge (Аз)
Публикувано16.05.02 18:14



A ako poletish nadolu, kak li shte si kontrolirash leteneto:)

Който може да разбере плътта, може да разбере себе си, а може би някога ще разбере и останалото


Тема Re: Това е идеята...нови [re: Mouline Rouge]  
Автор Vse_eDnO_1™ (-=««»ФеН™«»»=-)
Публикувано16.05.02 18:17



Ako, се гледа - по добре не тръгвай .........

Ei vnimavai v kartinkata - posle 6te karam da q risuvash


Тема Re: Това е идеята...нови [re: Vse_eDnO_1™]  
Автор Mouline Rouge (Аз)
Публикувано16.05.02 18:25



Hubavo, obache posle vryshtane njama

Iskash li da flirtuvash, xm...., mojesh da go pravish i bez da stoish na ryba na neznanieto. Men ako pitash moje da byde i prednamereno i pak da ne mu lipsva ocharovanie
MOjesh li da go napravish?

Който може да разбере плътта, може да разбере себе си, а може би някога ще разбере и останалото


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Vse_eDnO_1™]  
Автор Mouline Rouge (Аз)
Публикувано16.05.02 18:33



Ne vsichki sa trygnali ot tam. I ne na vsichki im e bilo tolkova "prijatno". No jivota uchi i ako si predrazpolojen ili haide da kajem preodoleesh granicata v tvoeto mozyche, koiato zabranjava tova onova, moje i da stane neshto ot teb. Ama na kolko im se sluchva da razberyt, che ot drugata strana syshto se jivee, daaje moje bi i po dobre

Който може да разбере плътта, може да разбере себе си, а може би някога ще разбере и останалото


Тема Re: Изкренно ти благодаря - изчервих сенови [re: Vse_eDnO_1™]  
Автор Mouline Rouge (Аз)
Публикувано16.05.02 18:54



Kazanova, moje bi. No zashto ne vzemem primerno Don Juan, kakvo shte kajesh. Mislja, che pri tezi dvamata mnogo principnost njama. Ima njakakva no ne e nasochena filantropski:) Ne znam za pyrvijat, no vtorijat opredeleno si zaslujava, ako jelaesh edin posleden flirt si pojelai takyv, a posleto, posleto shte byde obratnoto na tova koeto si prejivjal, sled flirta veche nishto njama da syshtestvuva. Edva li ima tolkova goljam egoist, che da izsushi jertvata si. Neshto kato vampirizym, no za ljubov. Poluchavash ja i tolkoz.
Ama naistina li si mislite, che takiva neshta syshtestvuvat. Opredeleno ne mojesh da slojish syvremennoto myjle sred izkustvoto na tezi dvamata. Tuk govorim za srednostatistichesko flirtche, a ne za unikat.

Който може да разбере плътта, може да разбере себе си, а може би някога ще разбере и останалото


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Vse_eDnO_1™]  
Автор Mouline Rouge (Аз)
Публикувано16.05.02 19:36



Igrach li? Mai e po tochno dokazvach, no njama da spomenavam na glas edna druga duma!!!
Interesno mi e sled vreme kak li shte gledash na flirta, a na svalkata:) Manierite se razlichavat spored godinite i spored vidjanoto - Petle:). Togava mojesh da kajesh za sebe si : "Lele kakvo prohojdane sym imal"

Който може да разбере плътта, може да разбере себе си, а може би някога ще разбере и останалото


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Mouline Rouge]  
Автор Vse_eDnO_1™ (-=««»ФеН™«»»=-)
Публикувано17.05.02 09:06



Да, но темата е точно такава, как се разбира - не мога, не искам, не търся, просто пробвам - защо ли да не го правя. Не казвам, че свалката, флирта го разбирам най-правилно, просто го правя, а все пак сега ми е времето и няма да пропусна да се забавлявам. Пределно ми е ясно, че в един момент ще намеря това, което търся (да вметна - не търся любов - търся разбиране), тогава ще кротна, но засега igrata shte prodylji. Всъщност двете неща са с много сходни, имам предвид свалка, флирт. Но номера е да ги разграничаваш. Кога трябва да спреш, и ако го направиш - дали, или..............Така го разбирам. И мисля, че и мойто не е грешно.

Ei vnimavai v kartinkata - posle 6te karam da q risuvash


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Vse_eDnO_1™]  
Автор Mouline Rouge (Аз)
Публикувано17.05.02 15:24



I az predi taka go razbirah - trjbva da se jiee i takiva podobni. No syvsem sluchaino mi popadna neshto po razlichno. Kakvo shte kajesh za flirta sled kato si obvyrzan. Togava kak shte se predstavjash sled kato dyrjish dve dini pod edna mishnica, am? Togava pak li shte si igraesh po syshtijat tozi nachin ili shte vlagash i oshte neshto? V povecheto neshta chovek zapochva da se zabavljava sled kato gi e razbral i osyznal, kato slojish tuk za-to i protiv na riskovanite manevri, bez koito jivota ti shte se prevyrne v ednoobrazie. Ti kakvo opitvash sega - nachin po koito da dooryfash ogrizkite? Zashto ne opitash da glytnesh celijat plod, moje bi togava shte ti stane po dobre ili shte ti byde malko mnojko?

Който може да разбере плътта, може да разбере себе си, а може би някога ще разбере и останалото


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Mouline Rouge]  
Автор Vse_eDnO_1™ (-=««»ФеН™«»»=-)
Публикувано17.05.02 15:37



Защо правиш това сравнение? Не мисля, че е точно в случея - аз не говоря за свалка, а само за един прост флирт, а той е с граница. Ако съм обвързан не го правя, а ако го направя пак е с граница. Защо да глъна плода, като мога да го ръфам малко по малко, да имам за повече дни.
Ако го глътнеш:
1 - може да се задаваш
2 - може да е червив
3 - може да е костелив
4 - може да е горчив

Ако ръфаш по малко

1- имаш за повече пъти
2 - Няма да се задавиш
3 - Ще разбереш навреме дал ие червив
4 - при малка хапка - никога няма да е костелив
5 - ако е горчив - следващия
6 - А, акто свърши може да има допълнително

Но тук става въпрос за свалка
А, флирта - баси, темата в крайна сметка е за нея

Според това как го разбираш

А, дали все пак, или не?

п.с. Дай да лафим по темата, не Какво е Свалка и има ли почва тя у нас?


Да, Но....вЕрЕн сЪм На т0зИ стил, да съм с много жени и на никоя да не съм изневерил


Тема Re: Това е идеята...нови [re: Mouline Rouge]  
Автор Alanon Druid (магьосник)
Публикувано17.05.02 15:38



Ako полетя значи съм слаб във флирта, ще рече че съм се изкушил...
Ами тогава ще приложа най-доброто от летателните си умения, за да е полета красив и .....
Макар, че досега не съм политал надолу...явно не съм попадал на добър изкусител

Любовта е мистика, а сексът магия!


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Vse_eDnO_1™]  
Автортъмнooka (Нерегистриран)
Публикувано17.05.02 15:44



Това че определяш границата в началото не обезсмисля ли флирта?
Не е интересно ако знаеш предварително какво ще се случи... и докъде ще се случи...



Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: тъмнooka]  
Автор Vse_eDnO_1™ (-=««»ФеН™«»»=-)
Публикувано17.05.02 15:48



Знаеш - от твоя страна, обаче - по тази логика се обезмисля дори храненето :ПППП
Другата страна е интересна
Вече, ако се вържете - лошо няма - зарязваш страта и :)))))
но....................


Според мен

Да, Но....вЕрЕн сЪм На т0зИ стил, да съм с много жени и на никоя да не съм изневерил


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Mouline Rouge]  
Автортъмнooka (Нерегистриран)
Публикувано17.05.02 15:49



Много ти харесвам прякора.
Само че не мога да разбера защо отричаш Флиртчето като начин на Забавление... дори и ако си обВързан... и сериозен...
Красота има във всичко...



Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Vse_eDnO_1™]  
Автортъмнooka (Нерегистриран)
Публикувано17.05.02 15:54



А пък знаеш ли кое наистина ме кефи при флирта??? Мъжете стават такива кавалери... така остроумни....... Дори само заради това си струва ....



Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: тъмнooka]  
Автор Alanon Druid (магьосник)
Публикувано17.05.02 15:56



И жените доста се стараят и са едни магнетични и с блестящи очи...

Любовта е мистика, а сексът магия!


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: тъмнooka]  
Автор Vse_eDnO_1™ (-=««»ФеН™«»»=-)
Публикувано17.05.02 15:57



А и друго, най малкото учат жената, защото понякога има нужда

На какви екземпляри съм попадал, просто не е за обяснение


Флирта според мен е истинско СТраХотНо изживяване

Да, Но....вЕрЕн сЪм На т0зИ стил, да съм с много жени и на никоя да не съм изневерил


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Alanon Druid]  
Автор Vse_eDnO_1™ (-=««»ФеН™«»»=-)
Публикувано17.05.02 15:58



Някой без майтап гледат точно като : Плъх в Брашно (с ударение на "Ш")

Да, Но....вЕрЕн сЪм На т0зИ стил, да съм с много жени и на никоя да не съм изневерил


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Vse_eDnO_1™]  
Автор Alanon Druid (магьосник)
Публикувано17.05.02 16:02



Има и такива... направо не знаят на кой свят се намират

Любовта е мистика, а сексът магия!


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Vse_eDnO_1™]  
Автортъмнooka (Нерегистриран)
Публикувано17.05.02 16:04



Това да говориш лошо за някое момиче, не е много кавалерско .
Бъди благороден и великодушен Слънчице , даже ако похвалиш някоя дама /в подробности/ другите може повече да се стараят...за Теб...



Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: тъмнooka]  
Автор Vse_eDnO_1™ (-=««»ФеН™«»»=-)
Публикувано17.05.02 16:11



Аз, говорех за такива, които се правят на флиртаджии, нямах предвид - някой какво е правил :)))))

ГОвори примерно на момичето някви неща и понеже не ми е чужда материята ми става едно такова весело, та чак да ходя да ги сваля и двамата - може само нея


Да, Но....вЕрЕн сЪм На т0зИ стил, да съм с много жени и на никоя да не съм изневерил


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Alanon Druid]  
Автортъмнooka (Нерегистриран)
Публикувано17.05.02 16:12



Хайде, хайде... на всеки се случва да се мъчи да се хареса някому... А флирта е най- успешен ако не ти пука мНого мНого за човека, защото демонстрираш НННай - доброто у себе си хладнокръвно..



Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Vse_eDnO_1™]  
Автортъмнooka (Нерегистриран)
Публикувано17.05.02 16:17



Ти намесваш ли се в такива случаи ?



Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: тъмнooka]  
Автор Vse_eDnO_1™ (-=««»ФеН™«»»=-)
Публикувано17.05.02 16:21



Непочтенно е - всеки има шанс да направи нещо в тоя живот


Не си пропилявай шансовете, никога няма да е същото и никога няма да е така - неочкваното винаги е супер интересно. Мдам :>

Да, Но....вЕрЕн сЪм На т0зИ стил, да съм с много жени и на никоя да не съм изневерил


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Vse_eDnO_1™]  
Автортъмнooka (Нерегистриран)
Публикувано17.05.02 16:34



За съжаление да ти е интересно понякога не е достатъчно... тогава и флирта става сериозен и Свършва...съвсем буквално...
Мразя да бъда сериозна, мразя да мразя!!
А да си почтен дори не винаги е интересно... ние жените обичаме Крадците... на сърца ..




Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: тъмнooka]  
Автор Alanon Druid (магьосник)
Публикувано17.05.02 16:57



Всъщност това му е готиното на флирта, че не ти пука от реакцията на ответната страна, макар че ако е положителна егото ликува

Любовта е мистика, а сексът магия!


Тема Re: Това е идеята...нови [re: Alanon Druid]  
Автор Mouline Rouge (Аз)
Публикувано17.05.02 19:40



Ili po skoro na po dobyr manipulator ot teb:)

Който може да разбере плътта, може да разбере себе си, а може би някога ще разбере и останалото


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Vse_eDnO_1™]  
Автор Mouline Rouge (Аз)
Публикувано17.05.02 20:18



Ne ti govoreh da gyltash cjal plod, a da probvash s neshto po goljamo. No kakto gledam njama da se razberem. Stranno zashto obache si slojil flirta samo v edna tvoia si ramka. Ako vse podhojdash taka, znachi flirtadjiiskata istorija e mnogo lesna. Imash si edin nachin i si deistvash vse po nego. E ponjakoga s po njakoe malko razshireniice, no neshtata se vyrtjat vse okolo edno i syshto, samo deto obekta na jelanijata ti se promenja. Ja mi kaji probval li si da Flirtuvash samo s edin i syshti chovek, kato vseki pyt promenjash taktikata. Znaesh li kolko po trudno e da se spravjash kogato otsreshtnijat veche e poopoznal vyzmojnite ti manevri. Togava kakvo udovolstvie ima, nikakvo, iztyrkano. No shte kajesh - OO ama zatova i flirtuvame s drugi madami. Breh neshto po razlichno, ama za men e vse otnachalo i vse po syshtijat pyt i vse stigash do syshtijat krai (nishto, che pri teb ima dva-tri varianta za krai)... Kogato razberesh, che njama tochno oboznachenie na tazi duma, togava i shte vidish ostanaloto....... a i shte ti e povechko got.

Който може да разбере плътта, може да разбере себе си, а може би някога ще разбере и останалото


Тема Re: Всеки...нови [re: Mouline Rouge]  
Автор Alanon Druid (магьосник)
Публикувано17.05.02 23:12



си намира майстора рано или късно

Любовта е мистика, а сексът магия!


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: тъмнooka]  
Автор Vse_eDnO_1™ (-=««»ФеН™«»»=-)
Публикувано18.05.02 08:29



Непочтенни действия - като : подмолни, интригантски и т.н.
Иначе обичам да крада -

Според мен

Да, Но....вЕрЕн сЪм На т0зИ стил, да съм с много жени и на никоя да не съм изневерил


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Mouline Rouge]  
Автор Vse_eDnO_1™ (-=««»ФеН™«»»=-)
Публикувано18.05.02 08:44



Първо като ти четях отговора(извинявам се, ако ви обиждам, че ви говоря на ти ) и спомена рамка, реших, че няма да се разберем.Първо при флирт Рамка НЯМА, защото няма еднакви хора.Второ и не по-малко важно, че няма иградена тактика, защото тактика при флирт е малко глуповато - "Като си правиш купона и преди това го замисляш - обикновенно не се получва абсолютно нищо" - всеки готин купон - става от самосебеси - приеми факта, че - ТАКА Е ТРЯБВАЛО ДА СТАНЕ.Трето- супер важно, винаги пробвам с нещо, което е почти невъзможно, а целта е да стане лесно достъпно и лесно смилаемо - като първокачествен филм - с 2-ма главни герои :)))))
Знаеш ли, че вече ми е станало като навик - виждам някоя позната, непозната, в приятелския ми кръг - и веднага ми изплува в главата някава тактика - и после - Оня пич няма ли да излезне с нас - тогава .............без коментар.
Защо да флиртувам - с един човек два пъти, след като флиртувам един път - и оставам нещата в нейни ръце - мИ Мож Да Ме е ХареСаЛо МомИчЕтО - не виждам смисъл
За вариантите - то не може да има 100 варианта - аз да не съм неЩо по специАлно, та да се разделям между сумати развръзки......, а и не виждам смисъл.Или я оставяш да се влюбва, или ставате гаджета......за какво ти е повече?
В цялата идея има скрита мисъл - Да можеш да си ОбеРЕш, това което си си посял по всяко време, в което поискаш

Да, Но....вЕрЕн сЪм На т0зИ стил, да съм с много жени и на никоя да не съм изневерил


Тема Re: Всеки...нови [re: Alanon Druid]  
Автор Mouline Rouge (Аз)
Публикувано18.05.02 10:02



Tova mu e hubavoto inche omryzva, ako znaesh samo kak dotjaga. Zvuchi mazohistichno, ama ne e zle:))

Който може да разбере плътта, може да разбере себе си, а може би някога ще разбере и останалото


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Vse_eDnO_1™]  
Автор Mouline Rouge (Аз)
Публикувано18.05.02 10:17



Zashtoto idejata ne sa lesnite jenichki, tjah s lopata da gi rinesh. Ti kato iskash da postavjash rekordi v tazi nasoka postavjai si gi, samo deto ne znam koga shte ti pisne. A i ramkata za koiato govoreh ne eza razlichnite hora, to si e taka edin s edin ne syvpada, a za teb, zashtoto ti si ostavash edin i sysht. Sys syshtite manieri, sys syshtoto mislene, sys syshtite jelanija i vse sys syshtite rezultati. Ste kajesh sega - kak kato horata sa razlichni shte ima syshti rezultai. Rezultata ne e tova koeto eventualno moje da pokaje drugija, a tova koeto ti shte smentesh za dobro za teb ili syovetno ne dobro. Vse edno i syshto. I oshte neshto - ne vinagi vsichko koeto vijdash okolo teb e neprednamereno. NO ako na teb ti haresva misylta taka, haresvai si ja, no i v tvoite dumi ponjakoga izpluva edna notka na prednamerenost... Inache v drazneneto na drugite njama nishto losho:)))

Който може да разбере плътта, може да разбере себе си, а може би някога ще разбере и останалото


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Mouline Rouge]  
Автор Vse_eDnO_1™ (-=««»ФеН™«»»=-)
Публикувано18.05.02 10:23



Това, какво се случва с мен, мисля, че не е темата - мен ме остави - аз съм като хамелеон- мога да се оправям във всяка ситуция. Но крайния резултат мен ми харесва - а това е целта - все пак живея, не съм тръгнал да се женя................рано ми е......

А, тв'а с дрзненето ми допада........

Понеже

Да, Но....вЕрЕн сЪм На т0зИ стил, да съм с много жени и на никоя да не съм изневерил


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Vse_eDnO_1™]  
Автор Mouline Rouge (Аз)
Публикувано18.05.02 11:13



Az govorja obshto kakvo moje ili ne moje da se sluchi s teb ili s njakoi drug, ne sym trygnala da te analiziram iz osnovi.... Kato ti haresva drazneneto drazni, obache s fines......

Който може да разбере плътта, може да разбере себе си, а може би някога ще разбере и останалото


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Mouline Rouge]  
Автор Vse_eDnO_1™ (-=««»ФеН™«»»=-)
Публикувано18.05.02 11:18



Противоречиш си - хем говориш общо, хем ме подкрепяш, че няма еднакви - дай да изясним :)
Защото каквото и да става няма да е еднакво с предишното

Другото е, че мешаш свалка - флирт, а основите, да еднакви са, но другото е майсторлък

Тук ще те помоля да ми отговориш на едно нещо
Преди да открият Еверест, кой е бил най високия връх?

Да, Но....вЕрЕн сЪм На т0зИ стил, да съм с много жени и на никоя да не съм изневерил


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Vse_eDnO_1™]  
Автор Mouline Rouge (Аз)
Публикувано18.05.02 12:45



Tozi koito si imal vyzmojnostta da izkachish. Spored vyzmojnostta i spored opita
Mai samo edna stypka gi deli, a kolko e goljama ne moga da kaja:))))))))))
Който може да разбере плътта, може да разбере себе си, а може би някога ще разбере и останалото

Редактирано от Mouline Rouge на 18.05.02 12:47.



Тема Re: Всеки...нови [re: Mouline Rouge]  
Автор Alanon Druid (магьосник)
Публикувано18.05.02 12:56



Ами на мен това ми е идеята, да си намеря майстора

Сега ме плашат с жени скорпионки ама ще видим!

Любовта е мистика, а сексът магия!


Тема Re: Всеки...нови [re: Alanon Druid]  
Автор Mouline Rouge (Аз)
Публикувано18.05.02 13:03



Znachi stavame dvama

Който може да разбере плътта, може да разбере себе си, а може би някога ще разбере и останалото


Тема Re: Може...нови [re: Mouline Rouge]  
Автор Alanon Druid (магьосник)
Публикувано18.05.02 14:13



я клуб, я партия да си направим и платени майсторски съвети да даваме!
Като всеки е член докато не си намери майстора
Въпреки, че сигурно като се съберем един друг ще си разкажем играта

Любовта е мистика, а сексът магия!


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Vse_eDnO_1™]  
АвторTedi (Нерегистриран)
Публикувано19.05.02 12:15



Flirta e priatno zabavlenie samo i edinstveno za hora e uredeno semejno polozhenie /bilo supruzi ili gadzheta/, kakto i za takiva - priasno zariazani, koito ne iskat da se obvurzvat.
No ako zhelaesh da sutvorish dulga vruzka flirta skorostno tribva da bude produlzhen ot edno vse pak obiasnenie za zhelaniata na dvamata.
Seksa nikoga ne mozhe da ni izbiaga, taka che dali sus ili bez seks, tova ne e opredeliashto za flirta.
Flirtuvame za udovolstvie, kakto i da ne zabravim kak se pravi tova.



Тема Re: Може...нови [re: Alanon Druid]  
Автор Mouline Rouge (Аз)
Публикувано19.05.02 14:17



Eeeeeeeeeeheeeeeee moje i tova da stane. Nam men mi dopada:) No vij syveti ne se naemam da davam....... tova e izvyn kompetencijata mi. Tezi neshta ne se objasnjavat, a se useshtat - koito moje go moje::)

Който може да разбере плътта, може да разбере себе си, а може би някога ще разбере и останалото


Тема Re: Може...нови [re: Mouline Rouge]  
Автор Alanon Druid (магьосник)
Публикувано19.05.02 23:10



Само дето не се сещам как ще изберем председател, мисълта ми е за критериите

Иначе нямаш ли си усет, интуиция, сензитивност....

От всяко дърво свирка не става!

Любовта е мистика, а сексът магия!


Тема Re: Може...нови [re: Alanon Druid]  
Автор Mouline Rouge (Аз)
Публикувано20.05.02 08:49



Ponjakoga stava, ako popadne obache v dostatychno dobra sreda, za da se hrani. No taka si e trjabva da ima afiniteta i useta, drugoto se postiga:)))
Njamash li go tova ne se habi i da bykash ot artistichnost pak ne stava. Probvash pyrvijat, no gyrmish vtorijat pyt. Iska se malko postojanstvo, a kogato ti lipsva fantazija vsichko izblednjava:))))

Който може да разбере плътта, може да разбере себе си, а може би някога ще разбере и останалото


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Mouline Rouge]  
Автор Vse_eDnO_1™ (-=««»ФеН™«»»=-)
Публикувано20.05.02 11:32



Преди да открият Еверес, той пак е бил най-високият, но не е бил открит тогава...............:))))))

Да, Но....вЕрЕн сЪм На т0зИ стил, да съм с много жени и на никоя да не съм изневерил


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Vse_eDnO_1™]  
Автор Mouline Rouge (Аз)
Публикувано21.05.02 09:41



I az imah predvid syshtoto, no ti go izpisah po drug nachin:))))) mislja, che mojesh da chetesh, no ako e trudno da se gleda pomejduredchetata, tova e drug vypros:)

Който може да разбере плътта, може да разбере себе си, а може би някога ще разбере и останалото


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Mouline Rouge]  
Автор Vse_eDnO_1™ (-=««»ФеН™«»»=-)
Публикувано21.05.02 10:59



Ok

Да, Но....вЕрЕн сЪм На т0зИ стил, да съм с много жени и на никоя да не съм изневерил


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Mouline Rouge]  
Автор Vse_eDnO_1™ (-=««»ФеН™«»»=-)
Публикувано21.05.02 11:07



"Tozi koito si imal vyzmojnostta da izkachish. Spored vyzmojnostta i spored opita"

Дали това каза или нещо се пообърка?
Ми ти може да не си изкачвал никаф
А т'фа доказва моето - Според възможността и според опита - къф опит - възможността - ми нямал си възможност - значи

Дали не трябваше отговора да е друг .................


Странно, но всеки път разбирам, но сега .......................blqh
нещо не стана

Mafiaboyz.INC. rulz!

Да, Но....вЕрЕн сЪм На т0зИ стил, да съм с много жени и на никоя да не съм изневерил


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Vse_eDnO_1™]  
Автор Mouline Rouge (Аз)
Публикувано21.05.02 12:05



Vremeto, poznanieto, vyzmojnostta, jelanieto ako sikash, postojanstvoto, da pojasnjavam li oshte ili dumite sa ti malko dylgi?

Който може да разбере плътта, може да разбере себе си, а може би някога ще разбере и останалото


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Mouline Rouge]  
Автор Vse_eDnO_1™ (|ФЕН™|)
Публикувано21.05.02 12:47



Синтезирайки пантомимиката на пародоксалната антропология и базирайки се на солидни фундаменти ще бъда кратък -

Пробвай пак и това не мина!

Mafiaboyz.INC.rulz!

Да, Но....вЕрЕн сЪм На т0зИ стил, да съм с много жени и на никоя да не съм изневерил


Тема Re: Може...нови [re: Mouline Rouge]  
Автор Alanon Druid (магьосник)
Публикувано21.05.02 18:54



Абсолютно точно!:)))

Това за мен лично е особен вид изкуство...

Което, опита ми показва, че до голяма степен зависи от Зодията...

Любовта е мистика, а сексът магия!


Тема Re: Може...нови [re: Alanon Druid]  
Автор Mouline Rouge (Аз)
Публикувано21.05.02 20:52



Mnogo stranno, znachi ot zodijata...... Mi da pitam li individite ot koi zodii popadat tuk. Malko trudno mi se struva obobshtavaneto na horata v 12 osnovni grupi..... ili az pone ne vjarvam mnogo v tova...... No to si e moe mnenie, pyk kakvo e vsyshtnost e drug vypros, ne ot mojata kompetencija:)

Ha poznai koia zodija sym az

Който може да разбере плътта, може да разбере себе си, а може би някога ще разбере и останалото


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Vse_eDnO_1™]  
Автор Mouline Rouge (Аз)
Публикувано22.05.02 17:45



Az oshte po-... Mersi podobno

Който може да разбере плътта, може да разбере себе си, а може би някога ще разбере и останалото



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.