Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:25 11.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Това е идеята...нови [re: Vse_eDnO_1™]  
Автор Mouline Rouge (Аз)
Публикувано16.05.02 18:25



Hubavo, obache posle vryshtane njama

Iskash li da flirtuvash, xm...., mojesh da go pravish i bez da stoish na ryba na neznanieto. Men ako pitash moje da byde i prednamereno i pak da ne mu lipsva ocharovanie
MOjesh li da go napravish?

Който може да разбере плътта, може да разбере себе си, а може би някога ще разбере и останалото


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Vse_eDnO_1™]  
Автор Mouline Rouge (Аз)
Публикувано16.05.02 18:33



Ne vsichki sa trygnali ot tam. I ne na vsichki im e bilo tolkova "prijatno". No jivota uchi i ako si predrazpolojen ili haide da kajem preodoleesh granicata v tvoeto mozyche, koiato zabranjava tova onova, moje i da stane neshto ot teb. Ama na kolko im se sluchva da razberyt, che ot drugata strana syshto se jivee, daaje moje bi i po dobre

Който може да разбере плътта, може да разбере себе си, а може би някога ще разбере и останалото


Тема Re: Изкренно ти благодаря - изчервих сенови [re: Vse_eDnO_1™]  
Автор Mouline Rouge (Аз)
Публикувано16.05.02 18:54



Kazanova, moje bi. No zashto ne vzemem primerno Don Juan, kakvo shte kajesh. Mislja, che pri tezi dvamata mnogo principnost njama. Ima njakakva no ne e nasochena filantropski:) Ne znam za pyrvijat, no vtorijat opredeleno si zaslujava, ako jelaesh edin posleden flirt si pojelai takyv, a posleto, posleto shte byde obratnoto na tova koeto si prejivjal, sled flirta veche nishto njama da syshtestvuva. Edva li ima tolkova goljam egoist, che da izsushi jertvata si. Neshto kato vampirizym, no za ljubov. Poluchavash ja i tolkoz.
Ama naistina li si mislite, che takiva neshta syshtestvuvat. Opredeleno ne mojesh da slojish syvremennoto myjle sred izkustvoto na tezi dvamata. Tuk govorim za srednostatistichesko flirtche, a ne za unikat.

Който може да разбере плътта, може да разбере себе си, а може би някога ще разбере и останалото


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Vse_eDnO_1™]  
Автор Mouline Rouge (Аз)
Публикувано16.05.02 19:36



Igrach li? Mai e po tochno dokazvach, no njama da spomenavam na glas edna druga duma!!!
Interesno mi e sled vreme kak li shte gledash na flirta, a na svalkata:) Manierite se razlichavat spored godinite i spored vidjanoto - Petle:). Togava mojesh da kajesh za sebe si : "Lele kakvo prohojdane sym imal"

Който може да разбере плътта, може да разбере себе си, а може би някога ще разбере и останалото


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Mouline Rouge]  
Автор Vse_eDnO_1™ (-=««»ФеН™«»»=-)
Публикувано17.05.02 09:06



Да, но темата е точно такава, как се разбира - не мога, не искам, не търся, просто пробвам - защо ли да не го правя. Не казвам, че свалката, флирта го разбирам най-правилно, просто го правя, а все пак сега ми е времето и няма да пропусна да се забавлявам. Пределно ми е ясно, че в един момент ще намеря това, което търся (да вметна - не търся любов - търся разбиране), тогава ще кротна, но засега igrata shte prodylji. Всъщност двете неща са с много сходни, имам предвид свалка, флирт. Но номера е да ги разграничаваш. Кога трябва да спреш, и ако го направиш - дали, или..............Така го разбирам. И мисля, че и мойто не е грешно.

Ei vnimavai v kartinkata - posle 6te karam da q risuvash


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Vse_eDnO_1™]  
Автор Mouline Rouge (Аз)
Публикувано17.05.02 15:24



I az predi taka go razbirah - trjbva da se jiee i takiva podobni. No syvsem sluchaino mi popadna neshto po razlichno. Kakvo shte kajesh za flirta sled kato si obvyrzan. Togava kak shte se predstavjash sled kato dyrjish dve dini pod edna mishnica, am? Togava pak li shte si igraesh po syshtijat tozi nachin ili shte vlagash i oshte neshto? V povecheto neshta chovek zapochva da se zabavljava sled kato gi e razbral i osyznal, kato slojish tuk za-to i protiv na riskovanite manevri, bez koito jivota ti shte se prevyrne v ednoobrazie. Ti kakvo opitvash sega - nachin po koito da dooryfash ogrizkite? Zashto ne opitash da glytnesh celijat plod, moje bi togava shte ti stane po dobre ili shte ti byde malko mnojko?

Който може да разбере плътта, може да разбере себе си, а може би някога ще разбере и останалото


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Mouline Rouge]  
Автор Vse_eDnO_1™ (-=««»ФеН™«»»=-)
Публикувано17.05.02 15:37



Защо правиш това сравнение? Не мисля, че е точно в случея - аз не говоря за свалка, а само за един прост флирт, а той е с граница. Ако съм обвързан не го правя, а ако го направя пак е с граница. Защо да глъна плода, като мога да го ръфам малко по малко, да имам за повече дни.
Ако го глътнеш:
1 - може да се задаваш
2 - може да е червив
3 - може да е костелив
4 - може да е горчив

Ако ръфаш по малко

1- имаш за повече пъти
2 - Няма да се задавиш
3 - Ще разбереш навреме дал ие червив
4 - при малка хапка - никога няма да е костелив
5 - ако е горчив - следващия
6 - А, акто свърши може да има допълнително

Но тук става въпрос за свалка
А, флирта - баси, темата в крайна сметка е за нея

Според това как го разбираш

А, дали все пак, или не?

п.с. Дай да лафим по темата, не Какво е Свалка и има ли почва тя у нас?


Да, Но....вЕрЕн сЪм На т0зИ стил, да съм с много жени и на никоя да не съм изневерил


Тема Re: Това е идеята...нови [re: Mouline Rouge]  
Автор Alanon Druid (магьосник)
Публикувано17.05.02 15:38



Ako полетя значи съм слаб във флирта, ще рече че съм се изкушил...
Ами тогава ще приложа най-доброто от летателните си умения, за да е полета красив и .....
Макар, че досега не съм политал надолу...явно не съм попадал на добър изкусител

Любовта е мистика, а сексът магия!


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Vse_eDnO_1™]  
Автортъмнooka (Нерегистриран)
Публикувано17.05.02 15:44



Това че определяш границата в началото не обезсмисля ли флирта?
Не е интересно ако знаеш предварително какво ще се случи... и докъде ще се случи...



Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: тъмнooka]  
Автор Vse_eDnO_1™ (-=««»ФеН™«»»=-)
Публикувано17.05.02 15:48



Знаеш - от твоя страна, обаче - по тази логика се обезмисля дори храненето :ПППП
Другата страна е интересна
Вече, ако се вържете - лошо няма - зарязваш страта и :)))))
но....................


Според мен

Да, Но....вЕрЕн сЪм На т0зИ стил, да съм с много жени и на никоя да не съм изневерил



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.