Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:25 11.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Vse_eDnO_1™]  
АвторOx-Бoли (Нерегистриран)
Публикувано16.05.02 10:03



Прав си - има разлика. Точно затова се питам - ако някай ти е допаднал докато си общувате по мрежата и се разбирате да се видите, дали ще го направиш? Тук пак идва притеснението - ами дали ще е така и наживо? Ами ако разруша илюзията? Риск си е - и ми е интересно дали ще се "престрашиш" така да се каже?
Щото лично аз се притеснявам, ама малко
Все пак мисля да рискувам - пък да става каквото ще...



Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Vse_eDnO_1™]  
Автор Йoaннa (зверче)
Публикувано16.05.02 10:14



Чакай сега- момиче, та момиче! Мъжете не флиртуват ли? Пък и си настоявам на своето- повече от двама пак може да флиртуват и няма никакво объркване- просто играта става по-интересна, със състезателен елемент тъй да се каже



Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Ox-Бoли]  
Автор Vse_eDnO_1™ (-=««»ФеН™«»»=-)
Публикувано16.05.02 10:15



притеснението - не трябва да го има, опитвам се да го избягвам, но наистина съществува въпроса "Ако, не е същата/същия в каквато светлина го искам". - а не виждам - защото в нета няма начин да не е различно - там е разликата
Винаги се казва нещо - с определен смисъл, а може да се разбера , както си поискаш или по-точно , както ти изнася

Затова - в релаността - каквото ти кажат - можеш да го премислиш веднага и да си направиш преценката, а ако вече си много заинтересуван от един човек, видиш се с него, а той - се изложи - губиш всякакво следващо развитие - обръщаш темата - винаги след това всичко приклюва ......... не може всичко да е на шест........ heaven must wait. Не знам дали си чел/а темата - за нет срещите - аз съм твърдо против тях -объркват - но винаги има едно но..............................което е за резервния случей на - защо да не го направя............

Ei vnimavai v kartinkata - posle 6te karam da q risuvash


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Йoaннa]  
Автор Vse_eDnO_1™ (-=««»ФеН™«»»=-)
Публикувано16.05.02 10:29



Тази игра не е - тип - прееби другарче, а направи купон - точно затова може да прерастне в свалка - защото единия се харесва на другия и е нормално, който и да участва да се отказва бързо от играта, да не го отнесе като премръзнало циганче ватенка :)))))))

Там се пристъпва границата и началния ми постинг - какво е флирт и как го разбираме?

Момичето (гледам тази страна защото съм момче) започва да се надува
Мразя надувките - тъпи са като задници - Достатъчно е че се надува -
и разваля играта - значи с иправи извода каква е - прибира се в черупката като дърта костенурка (не ми казвай, че и младите се прибират) :))))))) и се скрива в себе си - не издържа на напрежението

Колко човека са флиртувал ис теб едновременно?
И какво стана ?
Разкажи ми.......ако имаш желание разбира се




п.с. Флирта е флирт и това трбва да се знае, защото има ли малко сериозен поглед ан нещата всичко се обръща - в свалка

Мноооооое тъпо да сваляш
Аз, обичам да е взаимно

Ei vnimavai v kartinkata - posle 6te karam da q risuvash


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Vse_eDnO_1™]  
АвторOx-Бoли (Нерегистриран)
Публикувано16.05.02 10:29



Това се получава, защото отиваш на срещата с предварително изградени очаквания. И ако те не се покриват с реалността следва разочарование. Всъщност това се отнася за всяко нещо, към което подхождаме с предварителна нагласа. Явно разковничето е в това да си НЕПРЕДУБЕДЕН. Да бъдеш като чист лист хартия, който приема всичко ново и не го пречупва през призмата на очакванията си. В най-лошия случай може да не ти хареса, защото сте прекалено различни, но поне няма да си разочарован, защото си имал някакви ОЧАКВАНИЯ.
А понякога различното е интересно...



Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Ox-Бoли]  
Автор Vse_eDnO_1™ (-=««»ФеН™«»»=-)
Публикувано16.05.02 10:32



А, това
Говорите нещо - ти си очарован
Виждате се - съвсем различно

Няма начин според мен да не се разочароваш, понеже.....................

Ei vnimavai v kartinkata - posle 6te karam da q risuvash


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Vse_eDnO_1™]  
АвторOx-Бoли (Нерегистриран)
Публикувано16.05.02 10:43



Е, да.... понякога няма как да избегнем очакването....
колкото и да ни се иска....



Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Ox-Бoли]  
Автор Vse_eDnO_1™ (-=««»ФеН™«»»=-)
Публикувано16.05.02 10:49



За да се избегне това, аз предпочитам да не се прекалява.......

Защо трябва да ставам психолог? не виждам смисъл............
Не е лошо да вникнеш в проблемите на хората, но защо да сатват едно с мен, не желая, няма нужда и аз си имам същите, а не занимавам с тях никой - дори да е грешка

П.С.
Обичам всико което пипам, всичко което виждам..........
(истината е точно там, където я търсиш)
А, моята определено не е в нета

Ei vnimavai v kartinkata - posle 6te karam da q risuvash


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Vse_eDnO_1™]  
Автор Йoaннa (зверче)
Публикувано16.05.02 10:59



Ами случвало се е аз да флиртувам с двама.... е накрая все пак остава един, де...



Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Йoaннa]  
Автор Vse_eDnO_1™ (-=««»ФеН™«»»=-)
Публикувано16.05.02 11:13



първото: Позволили са ти
второто: е че си успяла
третото: че е останал единия
четвърто: били са слаби играчи - но има вариант - към шестото и оправдано
петото: което не знам, но предполагам, че са били приятели
шестото: е било, че единия те е харесвал - върви с четвъртото

Но се преминава границата почти винаги - флирт свеалка - дали флирта не е основата на свалката и следователно гадже

За мен не !
Или се почва играта
Или направо...................се действа, но това с действието е друга тема

Ei vnimavai v kartinkata - posle 6te karam da q risuvash



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.