Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:29 04.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Meggann]  
Автор Vse_eDnO_1™ (-=««»ФеН™«»»=-)
Публикувано15.05.02 17:25



женкар - а, мама не дава

Ei vnimavai v kartinkata - posle 6te karam da q risuvash


Тема Re: няма Казанова, а Дали е Имало въобщенови [re: Vse_eDnO_1™]  
Автортъмнooka (Нерегистриран)
Публикувано15.05.02 17:30



Награждавам те тогава: С медала НА ПРИНЦипния СЪвРеменен
Мъж който не Е Казанова ЗАщото не го Е имало.
Според мен обаче всяко момиче/жена/ и девица си мечтае за някой Казанова /нека да го е имало пък, много ми харесваше!!!/дори и да е по принцип щастлива с това което има в момента



Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Vse_eDnO_1™]  
АвторOx-Бoли (Нерегистриран)
Публикувано15.05.02 17:47



Имах предвид - познаваш някого виртуално, разбирате се да се видите - инициативата е в теб.

1) Ще поемеш ли тази инициатива да се видите - имаш само виртуални впечатления
2) Да кажем отиваш - как си представяш да протече срещата, ако човекът ти хареса?



Тема Изкренно ти благодаря - изчервих сенови [re: тъмнooka]  
Автор Vse_eDnO_1™ (-=««»ФеН™«»»=-)
Публикувано15.05.02 17:47



Благодаря ти за медала
Тогава нарушаваме световния ред и връщаме Казанова - специално за теб и за тези, които го желаят - нека да бъде - Ето го -

Специален поздрав за теб
Може да не слушаш такава музика, но.....

Delinquent Habits - Tress Delinquentes

Ei vnimavai v kartinkata - posle 6te karam da q risuvash


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Ox-Бoли]  
Автор Vse_eDnO_1™ (-=««»ФеН™«»»=-)
Публикувано15.05.02 17:53



Ще бъда супер честен - ходил съм на две и половина такива- за половинката не ме питай, защото беше буквално НЕт среща, а старо сближаване с едно момиче.

Не знам - не търся в нета жени - просто се забавлявам
интересното е : да видиш хората дали се държат така наистина, както описват - и ако не го правят - просто се отказваш - не казваш в очите - това е обида , но си правиш извода и дори да ти е харесала - казваш не, дори да съжаляваш после. Всичко е въпрос на разбиране и компромис.


КАк протича ? Нормално - извън нета ли е - всичко е релано и всичко ти е в главата - всичко се казва на момента , няма много време за мисъл - това са принципни неща -ако случайно си допаднете - ми три дни ядоха пиха и се веселиха :ПППППП

Ei vnimavai v kartinkata - posle 6te karam da q risuvash


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Vse_edno_1™]  
Автор Nedi (Другото му АЗ!)
Публикувано15.05.02 17:56



Почва ли, има мъже има ли - има, жени има ли - има.
Флирт ли, хихи, май само почва не трябва да има, трябва и друго, ъкъл, възпитание, знание,...
Няма, или има но много рядко, има надлъгване, словесни дуели, и прочие простотии...
А какво хубаво нещо е флирта..., та при добрия семеен живот, съм чувал от запознати, флирта не трябва да прекъсва...
Ние, понякога си мисля, че сме се изродили, виждам търгашество а не флирт,
дано да се лъжа!
...а сме толкова красиви...
Здраве да е!

Неди.

Нека направо да си...., хвърляме сутиените...


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Vse_edno_1™]  
Автор Йoaннa (зверче)
Публикувано15.05.02 18:42



Първо- за флирт може да се повече от двама. Даже така се изостря конкуренцията (по принципа на магаренцето и моркова).

Второ- срамежливите също флиртуват, може би малко по-неуверено.



Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Vse_eDnO_1™]  
АвторOx-Бoли (Нерегистриран)
Публикувано15.05.02 19:46



ОК. Не търсиш в нета жени. Но ако инициативата да се видиш с някоя виртуална жена е в теб, ще го направиш ли - дори от любопитство? Нали каза, че ако не си си дал ти телефона все едно да те отпишат, т.е. прехвърляш инициативата върху нея. А когато контрата е у теб????



Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Ox-Бoли]  
Автор Vse_eDnO_1™ (-=««»ФеН™«»»=-)
Публикувано16.05.02 09:26



Тук става въпрос за две различни неща! Важно е да се знае....Едното е нет среща, а другото реална.Ако се стига до среща трябва е ми е било доста любопитно, а наистина има такива моменти.
И в случея се бъркаш:
Телефона е просто - разменна монета, а това какво ще правиш е отделен въпрос - ако си чел някъде по нагоре съм казал, че няма еднаква среща, няма еднакви хора, няма точно определени начини за така наречената след флирта - свалката!
А задължително ли е според теб да има контра у някой - според мен не. Инициативата мога да я поема, но това става постепенно - няма с какво толкова да се впечатля за да искам веднагическа среща, при положение, че не си падам по тях.

И двете не трябва да се съпоставят - това са два различни начина за флирт, свалка или както искаш го наречи

Едно е да си говориш face to face , съвсем друго е да си контактуваш по кабела. мдам

Ei vnimavai v kartinkata - posle 6te karam da q risuvash


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Йoaннa]  
Автор Vse_eDnO_1™ (-=««»ФеН™«»»=-)
Публикувано16.05.02 09:39



За флирт - неоходимото условие е да са 2-ма, защото става каша.Флирта е игра на думички, знаци, усмивки, жестове със всичките техни начини за прилагане. Ако, са повече играта се превръща в пълен хаос, участниците са раздразнени, играта куца, а момичето се надува. ТУк ще ми кажеш "Ама, чакай сега, нали беше само игра" - ОК, само игра, ама тази игра НЕ Е тип не се сърди човече. E, все пак зависи от това -колко е продължителността на този флирт - може да се проточи, може да е с цел - тогава както се казва - някой отстъпва, защотъо някой може да има друго мислене - примерно да си хване момичето
=>, че може да прерастне в битка - тогава вече участниците стават повече и конкуренцията е по голяма- съответно шанса по -малък
И следователно - най-добрият печели, понеже както написах е по -добър :)))))))))))))) Най интересното в цялата тази работа- че флирта Не е СКУЧЕН - като една тактика за сваляне на момиче - което е пак тип флирт, но с по тъп завършек - щото се предполага, че са се АРЕСАЛИ :))))))))))) и всичко започва по обичайния начин

Може да се говори много , но не може да се каже всичко
Има неща които не могат да се опишат
Има неща които не могат да се разкажат
Нещата се казват на момента

А срамежливите - обикновенно стават за загрявка на ....................
Понеже

Ei vnimavai v kartinkata - posle 6te karam da q risuvash



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.