Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:25 04.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Vse_eDnO_1™]  
АвторOx-Бoли (Нерегистриран)
Публикувано15.05.02 10:12



Да разбираме ли, че за теб всичко приключва в момента, в който вземеш телефона?
А как решаваш дали да бъде само флирт или искаш и втора среща?



Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Ox-Бoли]  
Автор Vse_eDnO_1™ (-=««»ФеН™«»»=-)
Публикувано15.05.02 12:55



Даде ли се телефон, особено, ако момичето го даде - Край -
Ако аз го дам - това в втората среща- аз не притеснявам хората, ако има желание звъни, ако ли пък не.............- Край -

Винаги има такава която искаш да я видиш - най - малкото да си поговорите, защото сте си допаднали по характер, а в това няма нищо лошо.

Вече ако има 3 -4 -5 -6 значи

Ei vnimavai v kartinkata - posle 6te karam da q risuvash


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Vse_eDnO_1™]  
АвторOx-Бoли (Нерегистриран)
Публикувано15.05.02 13:53



а как стигаш до първа среща?



Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Ox-Бoли]  
АвторOx-Бoли (Нерегистриран)
Публикувано15.05.02 13:59



Забравих да поясня - представи си, че имаш виртуален флирт с някого, ще отидеш ли на първа среща с него/нея offline? И как си представяш да протекат нещата по-нататък?
С този Интернет всеки вече е имал такива преживявания комай...



Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Ox-Бoли]  
Автор Vse_eDnO_1™ (-=««»ФеН™«»»=-)
Публикувано15.05.02 15:42



Не знам.... Първа среща - как - трябва ли да е по различна или просто обикновенна среща- каня на кафе и срещата е ОК. Или отиваш на кафе и просто сядаш на масата на примерно две момичета - при такава тактика винаги има флирт - няма изпуснато

Готино е когато ти харесват и двете и правиш така да се гледат на криво, ама всичко да ти кажа зависи от - как си настроен - има дни в които не мога да обеля дума на момиче - имам предвид - флиртаджийски думи
Има момичета, които не можеш да говориш така - те просто ти харесват от самото начало и не може да си позволиш да я изпуснеш - макар, че ако е писано става - а то май, ако нещо го искаш много то винаги става

Ei vnimavai v kartinkata - posle 6te karam da q risuvash


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Vse_eDnO_1™]  
Автортъмнooka (Нерегистриран)
Публикувано15.05.02 16:35



Пък аз веднъж участвах в такъв двоен флирт - бяхме аз, тогавашната ми най - добра приятелка и едно много... много сладко момче . Той наистина искаше да ни скара, но не много, а на нас ни беше интересно, но не прекалено - бяхме малки и се изкушавахме и упражнявахме да бъдем Фатални Хари и Мати и НеустУими изобщо.
Флиртът е страшно пикантна подправка и човек трябва да си я къта и пази, да и търси почва на слънце или под дъбовете по пълнолуние та да вирее и без почва... иначе ще загуби един от цветовете в живота си .



Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: тъмнooka]  
Автор Vse_eDnO_1™ (-=««»ФеН™«»»=-)
Публикувано15.05.02 17:04



Aз, определено не съм имал намерението да ги карам, просто да видя реакцията - с едната станахме гаджета, защото тя беше по смела - след това имах шанса да бъда и с другата - но това не мога даси го позволя - и отказах - бяха в крайна сметка приятелки, а не обичам интригите

Ei vnimavai v kartinkata - posle 6te karam da q risuvash


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Vse_eDnO_1™]  
Автортъмнooka (Нерегистриран)
Публикувано15.05.02 17:12



Излиза, че си един съвременен Казанова Изтървал Шанса да опише "двойното приключение в кафето" в мемоарите си след време . Затова пък си принципен !!!Жесто - о- о - око съчетание.
Пък мен тогава не ме харесаха накрая , харесаха моята приятелка та да ми е за урок да не подигравам хората ....



Тема няма Казанова, а Дали е Имало въобщенови [re: тъмнooka]  
Автор Vse_eDnO_1™ (-=««»ФеН™«»»=-)
Публикувано15.05.02 17:19



Не съм нито Казанова, ама добре де съвременен съм (поне се опитвам), но пък за сметка на това съм принципен, а това че си държа на принципите , аз лично съм си го оценил. Обаче най-вече гледам да съм истински, да не се преструвам, да не се прааа на тва което искам да бъда - само не ме питай на какво - защото още не съм го измислил :)))
Важно е да си човечен - и помага - мдам - то малко кат тактика стана, ама който както иска да ги разбира...... нали?

Ei vnimavai v kartinkata - posle 6te karam da q risuvash


Тема Re: Що е флирт? Има ли почва той у нас?нови [re: Vse_edno_1™]  
Автор Meggann (сладка)
Публикувано15.05.02 17:21



Ako vsyaka vecher se napivasj stavash alkoholik, a ako vsyaka vecher flituvash stavash flirtoholik :))

Правете любов непрекъснато!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.