Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:42 02.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Все по трудно се намират добри женинови  
АвторPich (Нерегистриран)
Публикувано09.05.02 16:45



Като казвам добри нямам предвид външния вид а най вече характера им. Гъмжи от злобни, завистливи мразещи родителите на мъжа си, самолюбиви, егоистични и суетни жени. Също такива, които въпреки простотата си мислейки упорито, че са прави за всичко.

Ще ви кажа каква жена харесвам аз: Такава която не злобее, не гледа другите със завист, не се държи саркастично,иронично и истерично. Не използва мъжете и въобще всички други хора.Жена, която ако и бъде направено зло не отвръща със същото а със добро. Нежно и ранимо
създание, което, ако го наранят е способно да се разплаче без омраза в очите си.На такава ще дам сърцето си.Такава ще се радва на истински мъж до нея. Такава ще живее с мен в къщата ми във Несебър и ще й купя кола. На такава ще осигуря всичко каквото желае от пари, коли до екскурзии и почивки по цял свят. Такава с мен ще е свободна.

Всички други кикотещите се в момента подли и използващи гърли, клюкарки, истерички, кучки, курви, самотни майки с деца,нахакани мъжкарани,егоистки, завистнички и др. подобна сган единствено могат да ми лапат хуя и само толкоз.



Тема Re: Все по трудно се намират добри женинови [re: Pich]  
Автор manowarkata (heavy forever!)
Публикувано09.05.02 16:54



пи4, - такива има повярвай - просто не си ги срещнал

Hell is my home!


Тема Браточка,нови [re: Pich]  
Автор Strunz (с усмивка....)
Публикувано09.05.02 16:54



не знам пич ли си, кич ли си...Ама тук целия офис плю зад гърба си и чука на дърво като те чете...но първо се похилихме...особено като вмъкна в кюпа и самотните майки с деца и че ще й купиш кола....Не, честно...пиши на онова пловдивско предаване



Тема Адрес 4000нови [re: Strunz]  
Автор Mapтa (непознат)
Публикувано09.05.02 17:04



хаххаххах
Помня го. С един тъжен и прочувствен глас четат например: "На 33 съм. Не пия, не пуша, по характер съм кротък. Търся си другарка, може и разведена, с едно дете/забележете-само с едно дете/!!!!
Та такива работи:)))))



Тема Ами трудно си е, вярнонови [re: Pich]  
АвторЛиa (Нерегистриран)
Публикувано09.05.02 17:15



Въобще свестни хора да срещнеш е трудно - светът се скапа напоследък - обърна се на някакъв пазар, превърна се във вечно надиграване - кой печели и кой губи... Ама да знаеш, аз съм си решила, че няма да си променям правилата - няма да си играя игрички - който има смелост и желание, да скача с мен в неизвестността - който не му стиска - да се държи за спокойния животец - и това е позиция, защо не... Така че да не ти пука за злобните - ти нали не си от тази порода... Малко сте вече изчезващ вид :)Браво, че още ви има :)Успех!



Тема А, и още нещонови [re: Pich]  
АвторЛиa (Нерегистриран)
Публикувано09.05.02 17:18



Забравих да ти кажа - жените все гледаме да не се представяме като раними - защото като ни усетят - все гледат да ни ранят.. Ако искаш, хвърли един поглед на историйката, която разказах преди два часа.



Тема Re: Все по трудно се намират добри женинови [re: Pich]  
Автор Julie (непознат )
Публикувано09.05.02 17:26



Не ми стана ясно - трябва ли да съм ранима, за да съм добра? Лиа е права, че дори когато са по-крехки емоционално жените(а вероятно и мъжете) гледат да не го показват, за да не бъдат използвани. Интересно ми е също така, не очакваш ли някаква подкрепа от половинката си или просто искаш някой, който не би могъл да живее без твоята закрила!? Не мога да кажа, че харесвам крайните феминистки, мъжкараните и други подобни, но това твоето ми " намирисва " на другата крайност и ме ужасява не по-малко.
Е, все пак успех



Тема Re: Адрес 4000нови [re: Mapтa]  
Автор Strunz (с усмивка....)
Публикувано09.05.02 17:27



Аха...да може да готви, да е румена и да обича да я щипя за гъза. Подчертавам "ГЪЗ" за да не идват разни с дупета, дупенца и задници...
Да държи на бой, на глад...

И да прави зелена салата с много репички!!!!!!

П.П. Адресът ми е в редакцията



Тема Re: Адрес 4000нови [re: Strunz]  
Автор Mapтa (непознат)
Публикувано09.05.02 17:42



А кола ша купиш ли,а?



Тема Re: Все по трудно се намират добри женинови [re: Pich]  
Автор живa_вoдa ()
Публикувано09.05.02 18:39



благодарим за предложението, но някак ще устоим да се възползваме
всичко добре, ама не разбрах като ще ти е толкова мила тази жена как може да ти се иска да е толкова ранима и да си обръща другата буза след всеки незаслужен шамар. а за сълзи в очите на най-любимия човек...да не говорим
много си странна птица - към садо го биеш малко, не смяташ ли




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.