Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:50 19.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема КУПОН НА КЛУБ ЛЮБОВ И ГОВОРИМ СИ ЗА СЕКСнови  
Автор AнreлМодератор ()
Публикувано19.04.02 18:24



Уважаеми клубари и посетители на клуба, искам да ви поканя всички вас на купона който организираме заедно със колегите от Говорим си за секс. Нека всеки който има желание да дойде да се чувства поканен дори и да не познава никой виртулно или реално от клуб Любов. Моля всеки който реши да дойде да пусне по един постинг "Да аз идвам" или нещо от сорта. И нека да е не по-късно от сряда за да можем да се ориентираме в бройката и да запазим места.

Винаги съм вярвал че не е важно да мечтаеш а да изпълняваш мечтите си.

Нека да прекараме една незабравима вечер, под звездите в полите на Рила, да спретнем един хубав огън, да пием бяло или червено вино да свирим на китари и да пеем. Ако някой иска да танцува блусче или нещо по-разкършено...ще му намерим подходящ терен. Нека да се откъснем поне за малко от хаоса на големия град и да усетим романтиката на природата, чистият въздух и повишеното ниво на любовта.

Току що поръчах три тона звезди и една ясна луна, червено вино и много страст. Нали съм Ангел та дедо Господ ме чу...така че всичко е уредено! Ако имате некви специални поръчки и изисквания казвайте докато Господ е онлайн!



Дата на провеждане: 27-28 април (тази събота и неделя)
-----------------
Място на провеждане: Паничище - хотел Бор (южно от София до град Сапарева Баня)
-----------------
Цена на нощувката: 6лв. стаите са двойки, има тройка и два апартамента. Всяка стая има собствен санитарен възел - баня. Условията в хотела, не са перфектни, но нали все пак отиваме заради купона и ефтинийката
-----------------
Храна: аз лично ще разчитам на ресторанта към хотела, предлагат всичко и то на добри цени. Единствено ще си нося специално бяло вино, може и червено и сандвичи за предиобяда и обяда на съботния ден. Предполагам че при скромна консумация ще ви стигнат 10лв Има ресторант и бар.
-----------------
Транспорт: За тези които ще пътуват със мен, изходният пункт е автогара Овча купел - София.ТОЧНИЯ ЧАС НА ТРЪГВАНЕ Е 8.50 ОТ АВТОГАРА ОВЧА КУПЕЛ. ТОВА ПРЕДПОЛАГА ДА ДОЙДЕТЕ ПОНЕ В 8.30 ЗА ДА ЗАКУПИМ БИЛЕТИ . Пътуваме с автобус до Дупница и там на място решаваме как да продължим (дали с микробус направо до Паничище или с автобус до Сапарева баня и от там с такси - което е ефтино).За останалите които ще пътуват със собствен транспорт, направо във хотел Бор, за да не се разминем и да не се изчакваме. Цената на транспорта от София до Паничище е около 6-7лв. в едната посока в зависимост от типът транспорт.
----------------
Дрехи и обличане: Хубаво е да носите здрави маратонки или обувки, дебел пуловер, удобни дънки или нещо спортно, зимно яке и нещо лекичко тениска или нещо подобно, ако през денят е топло. ТАМ НОЩНО ВРЕМЕ СТАВА ДОСТА СТУДЕНО!
----------------


Това е за което се сещам на първо време, ако имате други въпроси, ще ви отговарям тук а не в постинг под вашия, за да може всеки да разбере ситематизирано отговорът на вашите въпроси.

Oчаквам тези които не се познават с никого от клуба да ми се обадят на самата автогара Овча купел и да се запознаем. Аз съм слаб, висок 191 и изглеждам така:





Хайде на КУПОНА

Редактирано от Aнreл на 23.04.02 13:35.



Тема Транспорт - компаниянови [re: Aнreл]  
Автор Spidercho (Entusiast)
Публикувано19.04.02 20:32



Аз имам 2 (в краен случай 3) свободни места в колата.
Който иска ще се разберем да пътуваме заедно.

milko@noxis.net
088418130 - Милко



Тема ми........нови [re: Aнreл]  
Автор Бeн Джoнcън (тичайки :))
Публикувано20.04.02 10:16



Моля всеки който реши да дойде да пусне по един постинг "Да аз идвам" или нещо от сорта. И нека

архитект с два езика, търси запознанство с цел изкъртване :)))


Тема Re: КУПОН НА КЛУБ ЛЮБОВ Е ГОВОРИМ СИ ЗА СЕКСнови [re: Aнreл]  
Автор NikiHusban (м-р консултант)
Публикувано20.04.02 16:34



A до колко часа ще е купона ... Т.е има ли дискотека за по издържливите ?

И обща баня, за по-отворените (свен блуса и т.н.)



NikiHusban,
Знам и мога, но и ще се науча ...


Тема Re: КУПОН НА КЛУБ ЛЮБОВ Е ГОВОРИМ СИ ЗА СЕКСнови [re: Aнreл]  
Автор Lunna ()
Публикувано21.04.02 00:59



Ние с Тиквичка ще дойдем.
Със собствен превоз.



Тема Re: Въпроснови [re: Aнreл]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано21.04.02 10:53



Тръгва се кога точно, събота в колко часа? До кога ще сме там? Неделя до колко часа приблизително?

Аз идвам - само дано да не е преди обяд тръгването, защото сигурно ще дам едно извънредно дижурство :(, ако е преди обяд, ще го мисля и пак ще потвърждавам евентуално...

Парите там на место ли ще се дават?

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът."
"На всяка звезда, живот има." - Гьоте


Тема Re: КУПОН НА КЛУБ ЛЮБОВ Е ГОВОРИМ СИ ЗА СЕКСнови [re: Lunna]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано21.04.02 11:00



аз може ли да се намърдам при вас? :)

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът."
"На всяка звезда, живот има." - Гьоте


Тема Re: КУПОН НА КЛУБ ЛЮБОВ Е ГОВОРИМ СИ ЗА СЕКСнови [re: Aнreл]  
Автор karasko (вагарец)
Публикувано21.04.02 16:03



Пишете ме и мен.
и дано да стане веселба

So it's me, I can do anything.
I'm still the child


Тема Re:нови [re: karasko]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано22.04.02 08:27



И каза Ангел: "Да бъде" и бе веселба, така голяма и весела...

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът."
"На всяка звезда, живот има." - Гьоте


Тема Купона продължава донови [re: NikiHusban]  
Автор AнreлМодератор ()
Публикувано22.04.02 08:29



когато си пожелаем.

Дискотека ще си направим.

Ами тя всяка баня може да се превърне в обща, в зависимост от броя хора които я полазват.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.