Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:44 01.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: хаха още ли веееее....нови [re: Xapви]  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано27.04.02 01:01



DA - wypros na naglasa i se wlubwa6 w tazi/tozi za koqto/koyto misli6 !!!

DA - taka e !!!



Тема хехенови [re: ADH-Honda]  
Автор mistermeth (LUD SAM!)
Публикувано27.04.02 01:06



абе виж не те знам как изглеждаш ама ако си някой сдухан, исулен компютърен FREAK, който се чуди що не го върже не се чуди
имах предвид някъв спорт, който да ти носи самочуствие - бокс, кикбокс, плуване, бойни изкуства, фитнес....

Posetete http://mistermeth.hit.bg - ringtones za vodeshtite marki telefoni !


Тема Re: не е така....нови [re: mistermeth]  
Автор Xapви (сноб)
Публикувано27.04.02 01:09



...баскетбол, примерно... че ръстът е основен за самочувствието... питай мистъра...
Аааа, мистърмет, зарежи го това с хубавите потни тела... аз лично си отглеждам тумбак, по възможност голям, и пак съм си хубав... и съмочувствие не ми липсва... и пак съм неустоим... И като стана дебел, пак ще съм си....

"Ето - покой, дайте покой на отрудения, и ето - успокоение." Но те не искаха да слушат. Исая 28:12


Тема ба да??нови [re: Xapви]  
Автор mistermeth (LUD SAM!)
Публикувано27.04.02 01:15



отде знаеш аз и баскетбол сам играл.....
абе нали точно това му обяснявам че тряба да имаш самочуствие
а това за спорта е екстра

Posetete http://mistermeth.hit.bg - ringtones za vodeshtite marki telefoni !


Тема Re: ба да??нови [re: mistermeth]  
Автор Xapви (сноб)
Публикувано27.04.02 01:21



Да, ама това самочувствие се основава на външни данни и бих го определил като фалшиво... неидващо отвътре... неадекватно...

"Ето - покой, дайте покой на отрудения, и ето - успокоение." Но те не искаха да слушат. Исая 28:12


Тема Re: Nqma lubow :-(((((((нови [re: ADH-Honda]  
АвторTedi (Нерегистриран)
Публикувано27.04.02 13:56



Luibovta sushestvuva, shto samiiat ti si vluiben, znach ia ima. Dali shte e shastliva zavisi ot mnogo neshta. Purvo iskam da pitam tia znae li che si vluiben /zashtoto i men taka sa me obichali bezmulvno i chovek nevinagi se doseshta/. Vtoro ako znae, kak reagira na tova - shtom se vizhdate, ne e negativno nastroena.
Ako ne znae hitriiat trik e da prochish kakvi biha bili nejnite vizhdaniia po vuprosa - bilo chrez zavoalirani vuprosi, bilo chreaz priatelkite i. Togava reshi kakvo da pravish.



Тема Re: Nqma lubow :-(((((((нови [re: Tedi]  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано27.04.02 21:03



tq si ima priqtel, koyto dori e neyn godenik - tozi neyn priqtel mi e wuy4o dori !!!


Towa e rabotata !



Тема Re: Nqma lubow :-(((((((нови [re: ADH-Honda]  
Автор Byclops (Eye in the sky)
Публикувано27.04.02 23:35



Welcome to the real world, Neo




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.