Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:09 20.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Защо съм против интернет свалкитенови  
АвторAntiinternetno (Нерегистриран)
Публикувано11.04.02 14:28



Сигурна съм, че има хора с вного по-богат от моя опит, но все пак, позволете ми да споделя мението си... Аз съм против интернет запознанствата. Освен ако не си жена, която търси бърз секс, в интернет не е трудно да се намери такъв, особено ако не придиряш много за външност и пр. подробности. Интернет свалките винаги почват с лъжа и обикновено свършват преди да си докрай наясно с всички лъжи от другата страна... Първо, разбира се, името не е истинско, но това е дребно и няма да го обсъждаме. Често се лъже и на тема женен/неженен. Обезателно се лъже и на тема колко сме красиви и интелигентни. Никой, аз не съм видяла никой с обява, в която скромно и откровено да се преценява и като интелект и като красота. И странно защо всички много се надценяват. Никога не се подценяват. Комплекс ли е, любов към лъжата ли е ... все едно... не отговаря на истината. Обаче най-много и най-гадно обикновено се лъже на тема какво се очаква. На практика всички мъже над 28 /моята категория/ търсят секс. Малко, по-доблестните си го признават ачик ачик а и за да не си губят времето и харчат парите по "стиснати" в краката мадами. А тези, които не го казват открито пак това търсят. Най-тъпото е, че май често след много кратка връзка, ако изобщо може така да се нарекат 2-3 седмици срещи и секс, се скача върху следващия мераклия в списъка. То бива любов към разнообразието, ама това е патология.

Сега не ме утешавайте, нито ми давайте акъл, аз сама съм си стигнала до изводите и не пиша това да се кося и да ви рева на рамото, просто се надявам, че ако някой си мисли, че може да намери нещо смислено като отношения по тоя начин го очакват разочарования.



Тема Re: Защо съм против интернет свалкитенови [re: Antiinternetno]  
Автор Meggann (сладка)
Публикувано11.04.02 14:36



Spodelyam napalno mnenieto ti
no po edin paragraf greshish
a imenno
Eto naprimer az .....
vinagi sam tvardyala che ne se otlichavam skoi znae kakva vanshnost ...mene ako me pitash sam nisichka tratlestichka groznichka i izkliuchitelno antisocialna subkulturna lichnost ...s predbladavashti psihosomatichni otkloneniya .....
ama na........
ne moga da gi ubedya drugite v tova ....
golyama borba mi e
a ne mi vyarvat ......
PUK AZ NIKOGA NE LAJA!!
A kaji mi sega tova pravilno li e ?

Правете любов непрекъснато!!


Тема Re: Защо съм против интернет свалкитенови [re: Meggann]  
Автор Byclops (Eye in the sky)
Публикувано11.04.02 14:52



Нa тия които лъжaт че сa хубaви поне ще им е по-лесно дa си нaмерят някaквa снимкa дa си поткрепят твърдението



Тема Re: Защо съм против интернет свалкитенови [re: Antiinternetno]  
Автор V-Пpинцeca нa мpaka (НейноВисочество)
Публикувано11.04.02 15:11



....... ами обикновенно човек си намира това което търси ...... та да не коментирам повече

Only I can make the brightness dark @-`--,--


Тема Re: Защо съм против крайностите и класификациитенови [re: Antiinternetno]  
Автор Beщицa® (шарлатанка)
Публикувано11.04.02 15:16



....ами защото хората които пишат тук са реални хора....като се запознаеш с човек от тук....и го видиш ....колкото и да лъже нещата лъсват та чак блясват на светлината))))и за пореден път казвам.....какво е значението къде точно ще се запознаеш с някого:))))след като вече си се запознал:))))дали в нета или в сладкарницата.....или е братовчед на най добрата ти приятелка....и който се заблуждава че хората в нета и в реалния живот са различни.....че едните лъжат а другите са безумно честни .....много много греши:)

Не всичко е каквото изглежда:)))а каквото ни се иска да бъде:)


Тема Re: Защо съм против интернет свалкитенови [re: Antiinternetno]  
Автор Гaлeнa ( душа медена)
Публикувано11.04.02 15:16



Интересен постинг. Особено това, че всички мъже над 28 търсят само секс и си го признават ачик-ачик. Ами, не искам да те отчайвам, но ще ти кажа, че и мъжете под тази възраст търсят същото :))))
И защо да не го правят? Щом търсят секс, това е добре. Щото другите, дето те заливат със сиропирана романтика да знаеш, че просто си търсят домашна прислужница – също безплатна. Какво да им се сърдим на мъжете, мила? Може би някаква част от тях биха искали и брак, но в тези времена да тръгнеш да градиш дом е свързано с толкова разходи, че повечето са се отказали тотално от тази идея.
Едно време беше ясно – за да правиш секс (легално) трябваше да си женен. Иначе не даваха. И хората щат не щат се женеха. Някои дори с много любов А сега никой не ти прави проблем къде и с кого си. Ако искаш ще идеш на хотел, ако искаш – ще си вземеш квартира, пък и родителите сега са либерални и не те спират да си водиш гаджето в къщи.
Истината е, че сега е по-трудно за ПРИЛИЧНИТЕ момичета. За тези, които искат нещата да са КАКТО ТРЯБВА. Тоест, първо романтична дружба, задължително последвана от романтичен годеж, сватба, дечица. И в това няма нищо лошо. Но мъжете изобщо не си блъскат главите над такива въпроси....Те искат секс веднага, много, безплатен, сега :)))) И го получават. Ако не от теб, от други. Това е живота, гаден е, знам.




Тема Re: Защо съм против крайностите и класификациитенови [re: Beщицa®]  
Автор Byclops (Eye in the sky)
Публикувано11.04.02 15:19



Бурни ръкопляскaния имaш от мен:)))
Тъкмо се чудех кaкво дa кaжa и ти ме изпревaри- нaпълно съм съглaсен с товa



Тема Re: Защо съм против крайностите и класификациитенови [re: Byclops]  
Автор Beщицa® (шарлатанка)
Публикувано11.04.02 15:25



честно да ти кажа това го пиша за незнам кой път:))))
не мог ада разбера хората дето все слагат нета на една страна а Ралността от другата...ми нали пак хора седят отсреща.....и са същите тия хора дето срешаш всеки ден по улиците:)))))бутат те в трамвая....продават ти видео касети(между другото едно момче от квартала дето бачка във нашата видеотека го засякох в нета:)))))какво да си говорим повече

Не всичко е каквото изглежда:)))а каквото ни се иска да бъде:)


Тема Re: Защо съм против интернет свалкитенови [re: Byclops]  
Автор Meggann (сладка)
Публикувано11.04.02 15:47



ooooo ti ako znaesh az kakva snimka sam si namerila i ya prashtam na vseki koito pojelae da me vidi ...prosto e strahotna kato kralica na krasotata sam ..hihihihihi
ubivam vsichki strasti .....

Ama nai-loshoto e che vsashtnost tova ne sam az ....
ami ya namerih v edin sait za grozni hora

Правете любов непрекъснато!!


Тема Re: Защо съм против интернет свалкитенови [re: Antiinternetno]  
Авторedno momiche (Нерегистриран)
Публикувано11.04.02 15:48



adski si prava.

virtualnoto prostranstvo se izpolzva nai-veche kato teatralna scena na koiato da se izfukame i preobrazim tochno na takiva kakvito ne sme. poniakoga se stiga i do patologichni sluchai.
mnogo e jalko..no tova e istinata. i poniakoga gorchi.

no kakvo da se pravi - sladkite istini sa riadkost




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.