Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:05 11.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Обръщението ми е приятелсконови [re: Enge]  
АвторHam (Нерегистриран)
Публикувано13.04.02 10:23



Енджи, калканът обича тъмнината и дъното, той не харесва месари и синеоки лотоси. Но кой знае, при хубаво време и благоприятни обстоятелства може и да се улови....





Тема Re: Защо съм против интернет свалкитенови [re: Antiinternetno]  
Авторsomeone (Нерегистриран)
Публикувано13.04.02 22:26



да, и аз съм на такова мнение, но все пак в интернет, както и по улицата, т.е. в реалния живот има хора всякакви...
а за секса, те всички хора го искат, но го изразяват и търсят по различен начин. и разбира се, намират различни неща в него...
за лъжата - наситина толкова е лесно да се представяш за такъв, какъвто не си, но ти се иска да бъдеш...ами кво да правим, рисковете на професията, на мрежата, де
но става като средство за запознанство, след което по-бързичко трябва да дойде провераката на реалнсотта.



Тема Re: Защо съм против интернет свалкитенови [re: someone]  
Автор живa_вoдa ()
Публикувано14.04.02 23:10



в реалността проверката не е много по-лесна - все пак има повече средства за заблуда от думите....



Тема Re: GRESHNO!!!!!!нови [re: Evil Brother]  
Автор samodiva ()
Публикувано14.04.02 23:52



"abe ninam koi prost..ama tova pa i y si e moi patent"
I ti i patentite ti ste si lika prilika

P.S. dishai...izdishai....dishai....izdishai....dishai...izdishai....

Heaven for climate,Hell for company


Тема Re: GRESHNO!!!!!!нови [re: samodiva]  
Автор Evil Brother (<>)
Публикувано15.04.02 00:21



....e klo da te prai kat mi kradesh patentite :)))))))))))))))))



Тема Re: Защо съм против интернет свалкитенови [re: someone]  
АвторEnge (Нерегистриран)
Публикувано15.04.02 08:23



Какво пречи да я направите?



Тема Re: Обръщението ми е приятелсконови [re: Enge]  
Автор Tikva (***)
Публикувано15.04.02 23:16



Мисля си, че когато не търсим и търсим някого, това винаги е свързано с някакво търсене вътре в себе си, без знечение активно или пасивно.Дори когато не търсим срещаме, даже май най-често тогава, защото несъзнаваното ни извиква хора и събития на пътя ни - неслучайно според мен, било то дори и докато ти е напрегнато или чакаш да ти истине кафето просто да се усмихнеш...
А иначе винаги си казвам една гещалт молитва, която ръководи мислите ми, когато срещам Някого Срещащо, без значение къде и как, но важно, когато се докоснем недокоснато като души и същества.Като едновременно с това си признавам, че го правя абсолютно защитно но като нагласа и житейска философия ме спасява от измислено фиксирани или обсебващи отношения...

"Аз съм си Аз.Ти си си Ти.
Ти вървиш по своя път.
Аз вървя по моя.
Не съм на този свят за да оправдая
твоите очаквания и ти не си на този свят
за да оправдаеш моите.
Ако някога се срещнем - би било прекрасно!
Ако ли не нищо не може да се направи!"
А какво търсят хората тук и дали е някаква компенсация, мисля че ако човек е достатъчно сензитивен може да го усети и да избере дали иска да го срещне или не.Важно е обаче всеки по единично да си дава сметка за себе си - иначе - стават грешки като в живота!
П.С.Извини ме, че бях толкова многословна и май пак недостатъчно ясна, но ако някой разбира някого все ми се струва,че може и от една дума и от много да го разбере, а на мен ми се пишеше -отнесох се..

Животът е прекрасен, когато не е ужасен!


Тема Re: Защо съм против интернет свалкитенови [re: живa_вoдa]  
Авторsomeone (Нерегистриран)
Публикувано16.04.02 00:36



ухааа, така е.
но все пак има пове4е нива на общуване - думи, изражение на лицето и о4ите, интонация, жестове, мимики, т.е. освен езика на езика, и езика на тялото и несъответствията може би се улавят по-лесно, не знам...



Тема Re: Защо съм против интернет свалкитенови [re: Mapтa]  
Автор Sukubus (male daemon)
Публикувано16.04.02 01:48



sjaka6 az sym go napisal ... podkrepjam napylno menieto ti ... bolezneno si prava. makar, 4e ima i goljama doza istina v dumine na anoninmata userka deto e postnala tova ..

za sy*alenie popadame v klasacii e*ednevno bez da sme iskali ni naj malko .. sviknal sym im i ne im obry6tam vnimanie na takiva .. tova e goljam kompleks i trudno se otyrvavat horata ot nego.

(^_^)


Тема Re: Обръщението ми е приятелсконови [re: Tikva]  
Автор Enge (sveja)
Публикувано16.04.02 10:19



Ти винаги пишеш много хубаво и сигурно си чудесен човек.Поздравления, уважавам хората които мислят и умеят да измислят и то не толкова проективно, колкото сензитивно.

п.п. Само да не ме помислиш за креативна.В никакъв случай, аз съм си влюбена в мъж.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.