Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:14 02.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Да,нови [re: Evil Brother]  
Автор nbb (весела)
Публикувано12.04.02 14:39



за съжаление все още обръщаме голямо внимание на външния вид вместо на вътрешната красота. Точно по същата причина забелязах на времето мъжа си с 4-5 години закъснение. Но нали все някога поумняваме. Дали ?

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Да,нови [re: nbb]  
Автор Evil Brother (<>)
Публикувано12.04.02 14:47



...hehe iavno si tyrsila chovek za brak......i ne si se vuzpolzvala ot mladinite si da se najiveesh na jivoteca :))))))))))))

P.S. Sega sigyrno si syjaliavash



Тема Хи-хи,нови [re: Evil Brother]  
Автор nbb (весела)
Публикувано12.04.02 15:02



нима смяташ, че бракът слага край на животеца ? Ако попаднеш на неподходящ човек, сигурно е така.
Не съм търсила брак, исках да бъда с човека, когото харесвам. Но преди 12 години не беше толкова лесно да живееш заедно с някой без да имаш сключен брак. Не ни позволяваха да спим в една стая в хотел, ако не друго и не можехме много да скитаме. Та искам, не искам след 4 месеца ходене по мъките се принудихме да сложим този подпис. Пък сега никой не може да те накара да го направиш щом толкова те е страх.
Аз със сигурност не съжалявам, но трябва да попиташ и него на какво мнение е.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Ами...нови [re: Antiinternetno]  
Автор Meйджъp™ (скандален)
Публикувано12.04.02 15:08



Ами някой беше написал навремето, че в Нета човек е това, което иска да бъде, а не това, което представлява в действителност. Аз така си обяснявам лъжата и надценяването. Пък и факторът "анонимност" дава криле на всеки да си плямпа каквото му изнася.

Не ме гледай тъпо, българино!


Тема Re: Хи-хи,нови [re: nbb]  
Автор Evil Brother (<>)
Публикувано12.04.02 15:09



.....men ot brak ne me e strah...prosto e edna krepostna typotia izmislena ot shibanoto hristianstvo s cel da si imash edna jena,koiato da ti rajda deca....da gi otglejdate tezi deca...i sled tova da gi davate za kalyzite na Papa Lympel 18 :)))))))))))
Prosto brakovete sa syzdadeni na krepostna osnova s cel zapazvane na podchinenie pred cyrkvata :))))))))))))))



Тема Narichaj me Romke. Ili Durta ciganke.нови [re: Meйджъp™]  
АвторEsmeralda (Нерегистриран)
Публикувано12.04.02 16:38







Тема Re: Обръщението ми е приятелсконови [re: Tikva]  
Автор Enge (sveja)
Публикувано12.04.02 17:50



Напълно съм съгласна с теб при условие, че изобщо търсиш.
Когато обаче четеш за магистратура и поради тази причина рядко излизаш, почти крадешком гледаш в скапания телевизор и докато чакаш да ти изстине кафето разсеяно попадаш в клуб"Любов"...а тук изведнъж срещаш някой като 1.44,който не само те развеселява, но и започва да ти допада,какво правиш?!
Не търсих нищо,за да съм наясно какво търся, нямам послания, просто съм достатъчно смела да си го кажа.

п.п.Есмералда казваше някъде,че тук се отбивали преди секс,след секс или да търсят любов за секса.Може би е права, не съм се замисляла,за да мога да преценя за себе си това.Пък и защо не!





Тема Re: Защо съм против интернет свалкитенови [re: Meggann]  
Автор инaт ()
Публикувано12.04.02 21:44



И за по-добър ефект може под фотоса да драснеш-"Аз съм ниска,грозна,дебела,без пари,без дрехи-кой ще ме вземе?"
Това го казваше една моя съученичка от гимназията,за която нищо освен ниска не беше вярно.



Тема Re: Защо съм против интернет свалкитенови [re: Antiinternetno]  
АвторDarvo (Нерегистриран)
Публикувано13.04.02 04:40



Ami kato si protiv napravi klub na protivnicite na internet, syberi si privyrjenici, osnovete dvijenie, moje i peticiq da vnesete....ama to i az ne znam kyde, ta dano go zatvorqt toq pusti internet...
Vie klub na protivnicite na Harry Potter osnovahte, ta edin internet 6e vi se opyva...



Тема Re: Защо съм против интернет свалкитенови [re: Antiinternetno]  
Автор Йoaннa (зверче)
Публикувано13.04.02 08:48



Тогава най- простото нещо е да не припарваш до компютър, за да се спасиш от ужасната обстановка, която цари в Нета. Колкото до хората, които сме тук- не ни съди чак толкова, де! Всеки има право поне на едно местенце, където да се чувства и представя както му харесва. Дори и това да не отговаря на истината. Разтоварва някак, знаеш ли.....
Освен ако не си си опарила с някой чатър, и сега си ядосана на всички.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.