Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:49 27.04.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Вие, жените сте зомбирани...нови  
АвторVagabond (Нерегистриран)
Публикувано06.04.02 22:00



Влюбих се в една жена, малко по-голяма от мен. Колежка. Но много хубава - и най-важното, мой тип. Когато й го казах, нейната реакция беше нервно-неадекватна, все едно съм я ущипал по задника :(
Може би й беше приятно все пак, защото продължихме да си говорим, но остана неприятното чувство, че съм се изложил...
Ерго, за каква любов говорим, когато трябва да се придържаме към правилата на играта, а не на искрените си чувства?
Няма да я бъде тая!



Тема Re: Вие, жените сте зомбирани...нови [re: Vagabond]  
АвторEsmeralda (Нерегистриран)
Публикувано06.04.02 22:40



Май се сещам как се чувстваш. Има такива негативни хора. Само като се доближиш до аурата им и ти светва сигнална лампичка в главата: "Бягай, злобар." Те обикновено са неудачници и самотници и няма как да са други, защото отблъскват всеки, който се опита да се доближи до тях. Това са асоциални типове, които се реализират чрез причиняване на лошотии на други хора. Ако са жени - непременно ще попровалят поне няколко брака, ще гушнат нереализираното гадже на приятелка ачик-ачик на реномираното й светско парти или просто ще накарат някой мъж да се чувства изложен. Най-вредни са тези с красива външност, защото е възможно нечия друга външност да пожелае въпросната им външност и в момента преди докосването да попадне в аурата на гадната вътрешност. Бягай, бягай далече от такива. Влюбванията имат смисъл, ако ти носят не натоварващи, а разтоварващи забавлителни преживявания тъй като.

П.П. Виж, ако беше любов, положението ти би било неспасяемо. Ама тя пък не разчита на типологизации. Любовта, де. Така че няма как да ти се случи с такъв обект.

Горе главата и се влюби в подходяща.



Тема Re: Вие, жените сте зомбирани...нови [re: Esmeralda]  
АвторVagabond (Нерегистриран)
Публикувано06.04.02 23:33



Не мисля, че си права...
Тя е много готина мацката... просто не може да възприеме нещо истинско, не знае как да го тълкува... :(
А имам пресен опит и с това, което ми казваш... Запознаха ме с една висока зеленоока блондинка, която ме била харесала (сетих се, че сме се виждали, но не съм я отбелязал ;). След като не проявих особен ентусиазъм, тя първа ми определи среща. След което я отмени, след което ми каза, че ще ми се обади. Не се обади, а след като аз я потърсих, каза, че не съм разбрал, да чакам да се обади :))
Така се превърнах в преследвач! :)))
Блондинка! Какво повече :))



Тема Re: Вие, жените сте зомбирани...нови [re: Vagabond]  
АвторEsmeralda (Нерегистриран)
Публикувано06.04.02 23:56



Съветвам те да си мериш думите. Гадните чудовища се наричат гадни чудовища. Не готини мацки.

П.П. А с високата явно имаш късмет. Че тя не те преследва, де.

Айде, наслука.



Тема Re: Вие, жените сте зомбирани...нови [re: Vagabond]  
АвторBlind (Нерегистриран)
Публикувано08.04.02 06:09



abe choveche teb ne sa li ti kazvali da ne si vadish onaq rabota tam deto si vadish hlqba ?



Тема Re: Вие, жените сте зомбирани...нови [re: Blind]  
АвторEsmeralda (Нерегистриран)
Публикувано08.04.02 06:25



А ти по какво съдиш, че е хлебар?

П.П. Понеже може да е на длъжност хляб.



Тема Re: Вие, жените сте зомбирани...нови [re: Vagabond]  
Автор 3AЛE3 (задръстена)
Публикувано08.04.02 09:39



Мале на това му се вика идиотско влюбване....
Ужас..... хем колежка хем по-голяма :-))))
Все пак си късметлия, че не си се влюбил в мен :-))))
Аз се ужасявам от мъже по-малки от мен, а от колеги направо ме втриса :-)))
От малка знам, че където работи човек не трябва да се влюбва и съм оперирана от чувства към колеги. Никога не съм ги възприемала като мъже.
Не си падам и по по-малки, за това вече нямам обяснение..ама предпочитания какво да се прави :-)))
Лично аз ти пожелавам успех макар и да не смятам, че си си избрал най-подходящия обект на любовта си :-))
Но какво пък щом като така си се решил ...все пак стават и чудеса :-)))

Чао и приятна и успешна седмица :-))))
Ти не ми се връзвай много на мен защото аз не съм много компетентна по отношение на любовта и моето мнение не е миродавно :-))))



Тема Re: Не всички.нови [re: Vagabond]  
Автор Enge (sveja)
Публикувано08.04.02 11:24



Не е толкова страшно да се влюбиш в такава жена.Имам някакъв опит в тези неща и мога да ти споделя,че усещането е доста приятно и забавно, освен ако не се превърне в мания.Но дали си се влюбил наистина или това е плод на въображението, когато не си имал достатъчно друга работа? Но каквото и да е приключението си заслужава,когато ти го искаш за себе си и не нараняваш някой друг с това.

п.п. Един мой колега така продължава вече 15 години с жена, която е по-възрастна от него с 10г. Шарен свят, весел свят...





Тема Re: Вие, жените сте зомбирани... [re: Vagabond]  
Автор tartarianeyes (grozna i prosta)
Публикувано09.04.02 10:22



Не сме зомбирани, не сме, бейби... Ама как да ти кажа - понякога човек реагира наистина неадекватно: когато например мен ме загледа мъж, особено ако е млад, започвам да се оглеждам - дали не съм излязла с две различни маратонки, дали нямам някое петно по дрехата, или пък нещо друго не ми е в ред... Такива работи....

Та и твоята колежка - може би наистина е трябвало да я ощипеш по задника, а? Не се стягай, не си влюбен наистина, само така ти се струва.



Тема Re: Вие, жените сте зомбирани...нови [re: Vagabond]  
Автор B_e_tt_i_s (фльорца)
Публикувано09.04.02 11:06



ами ти явно си проявил стайл "слон в стъкларски магазин":)

добре е преди да кажеш каквото и да е да помислиш другата страна как евентуално може да се почувства от думите ти, защото вариантите са много....И да те харесва може да се стресне от подобно словоизлияние, защото, както личи от постинга ти, отношенията ви са само колегиални - повече тактичност е мисълта ми.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.