Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:44 27.09.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: нещо като анкета?нови [re: Пpocтoтия]  
Автор Cивия вятъp (хладен)
Публикувано02.04.02 18:45



приема се ;))
а на другите въпроси??



Тема Re: нещо като анкета?нови [re: Cивия вятъp]  
Автор Aнджeлинa (слънчева!)
Публикувано02.04.02 19:23



Abe, Vetre, ima li smisyl da vyrvim napred, ako ne vjarvame v shtastlivite kraishta?

mANIac!!.....................



Тема Re: нещо като анкета?нови [re: Cивия вятъp]  
АвторadlaremsE (Нерегистриран)
Публикувано02.04.02 19:56



A taka po-vuzdejstvashta li sum? Merci.

Chakam spodeljaneto ti.



Тема Re: нещо като анкета?нови [re: Cивия вятъp]  
Автор karasko (Търсещ)
Публикувано02.04.02 21:33



Какво бих направил от любов? Да кажеш всичко, е най-малкото необмислено. Не че не го мисля, но има такива ситуации при които човек не може да постъпи както иска. И ако някой сега си помисли "Ето, този не иска да направи всичко за любовта, пък аз видиш ли всичко ще направя" - е, само бих му се усмихнал

Живота е много ироничен, така че абсурдни ситуации - бол.

Със сигурност това което бих направил, и коетои съм правил е да превъзмогна много от свойте предразсъдъци и убеждения, заради любимото момиче - само че и това си има граница. От един момент нататък, ако продължиш да правиш компромиси - тогава изменяш пред сабия себе си, на самия себе си.....а това мисля е най-голямото падение. Тогава всичко се опорочава - не мислиш ли?
Та донякъде това отговаря и на втория ти въпрос - какво не бих направил - ами не бих прегазил отвъд онези ценностти, който ме карат да се мисля за човек.

А иначе щастлив край няма - няма и нещастен. Няма Щастие като обективно понятие, така че не би могло да има "щастлив край" - дори и двама да са много щастливи, първо те биха били различно щастливи, и второ - ако други 12 452-ма са супер нещастни от това - тогава кое е мерилото дали това е щастлив край? А може да си мислиш че е щастлив край 3 дена, след което да разбереш каква огромна мъка си причинил на друг - тогава?

Вярвам във личното щастие

Надявам се си ме изчел дотук?



So it's me, I can do anything.
I'm still the child


Тема Re: нещо като анкета?нови [re: karasko]  
Автор Cивия вятъp (хладен)
Публикувано02.04.02 23:12



съгласен съм с всичко! много добре си го казал :)))
ей затова питам за мнение, мерси :))

има и други възможни гледни точки сигурно, но твоята е напълно вярна и изчерпателна :)



Тема Re: нещо като анкета?нови [re: Aнджeлинa]  
Автор Cивия вятъp (хладен)
Публикувано02.04.02 23:17



Ами ето аз не вярвам в щастливия край. Това мога много твърдо и убедено го заявя.

Дали има смисъл да вървя напред не знам. Сега се опитвам да открия
Преди имах смисък



Тема Re: нещо като анкета?нови [re: Cивия вятъp]  
Автор karasko (Търсещ)
Публикувано03.04.02 10:30



;)

Не претендирам да е вярна в абсолютна стоийност - за моя милост обаче е меродавна - и това ми стига

бтв, нали ти беше пуснал преди повече от година една тема за един ловец дето разказваше приказка на един друг, дето човек трябвало да бъден хладен и да не се раздавал....?



So it's me, I can do anything.
I'm still the child


Тема Re: нещо като любовнови [re: Cивия вятъp]  
АвторNWA (Нерегистриран)
Публикувано03.04.02 10:39



ЛИ МЕ СПОЛЕТЯ ПРЕДИ 3 ГОДИНИ И АЗ НЕ ЗНАМ.,НО ОБИЧМ 2-МА МЪЖЕ.
А И ТЕ МЕ ОБИЧАТ.нОРМАЛНО ЛИ Е ТОВА-НЕ ЗНАМ.КАТО ЧЕ ЛИ ...БОЛИ МЕ И ЗА ДВАМАТА.ЗА ЕДИНИЯ ПРОСТО НЯМА НАЧИН-ТОВА Е МОЯ СЪПРУГ,НО ЗАЩО МЕ БОЛИ И ЗА ДРУГИЯ?



Тема Защонови [re: NWA]  
Автор nbb (весела)
Публикувано03.04.02 11:02



те боли, а не се радваш ? Май това не е нормалното.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Ако те те обичатнови [re: NWA]  
Автор AнreлМодератор ()
Публикувано03.04.02 11:06



и ти ги обичаш....и не знаят един за друг, не ти пречи да ги съвместяваш...РАДВАЙ ИМ СЕ..на тях и на ЛЮБОВТА ИМ.

ЦСКА 1948



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.