Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:50 05.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Резултати от изборитенови  
Автор Cherchez la FemmeМодератор (тук и сега)
Публикувано22.03.02 11:03



След обработката на всички мнения в

за изборите:

Анулират се гласовете на:
инат и militsa – гласуващите не се появиха отново, за да направят своя избор между кандидатите, които бяха посочили.

След самоотвода на Анджелина в последната минута и анулираните гласове, резултатите са следните:

Ангел - 27 гласа
Биберонъ – 14 гласа

Обявявам за нов модератор на клуба Ангел!
Честито!


_____
Нещо като бегъл коментар под линия:
За мен изборите бяха пълна пародия, за която всички вие дадохте своя принос. То не бяха номинации за Ганки и Фанки, то не беше гласуване с няколко ника, то не бяха лични нападки. Пък да не говорим за силната избирателна активност в последните минути от никове, които никой не е виждал. Тук само искам да извадя от общата маса nbb, която си отстояваше позицията да няма модератор до края. Останалите решихте да се веселите. Ми след като ви е било до веселба, това бяха и изборите - вие си ги направихте такива.

Честито на новия модератор! Желая му леко и успешно модериране!
От мене чао с пожелания за повече усмивки и Любов, разбира се!


__________
Брах шипки. А после паднах по стълбите.


Тема Re: Резултати от изборитенови [re: Cherchez la Femme]  
Автор mireto:) (6matka)
Публикувано21.03.02 18:32



i ot men chestito na noviq moderator:) ot skoro vlizam tuk i nai veche kato chitatelka...neshtata koito stavat v tozi klub ne sa za izpuskane:P



Тема Номинирам се ..!нови [re: Cherchez la Femme]  
Автор AGENTE (Нерегистриран)
Публикувано21.03.02 18:33



За:

PR № 1

За един ден привлякох 14 РЕАЛНИ клубари на страната на Биберон:))

п.п. Честито на Ангел:)))

п.п.п И шоумен №1:)))))

Shhhhhhhhhh...I'm away!!!


Тема Re: Резултати от изборитенови [re: Cherchez la Femme]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано21.03.02 18:34



Като оторизиран от администрацията да проследя изборите в клуб "Любов" ми се иска да кажа няколко думи, а ми се струва, че част от вас много искат да ги чуят.
Резултатът е обявен от действащия модератор. Ще проверя разбира се гласовете, но не това е важното. Важното според мен е да отговоря еднозначно на няколко обвинения, нееднократно изказани в реплики в темата за гласуване и в други теми.
1. Никога, по никакъв повод и в никаква тема не е обсъждан хода на изборите тук - и в двата служебни клуба.
2. Никога не е подлагана на преценка от админите каквато и да е кандидатура в тези избори - практиката е винаги след приключване на изборите, те да преценят ще дадат ли права на избрания.
3. Никога не е обсъждан кой да е служебния модератор, ако това се наложи при проваляне на изборите по една или друга причина - примерно, ако всички кандидати се бяха оттеглили - както стана в друг клуб по друго време. И това се решава от админите по принцип след приключване на вота.
4. За кандидатурата на Биберона.
Тук ще кажа следното.
Самият той някъде в постингите си с един от другите си псевдоними казва, че е изнервил доста народ. Е - защо се очудваме тогава (аз също), че толкова народ гласувайки за Ангел, на практика направи отрицателен вот за Бибо? Казват някои от вас "цирк" - ами цирк си е, но ако съм на мястото на Бибо сериозно ще се замисля, дали да не си сменя ника с друг и заедно с него и виртуалната си роля. Просто ще ме е срам, че толкова народ по една или друга причина е против мен.
Ако резултатът беше друг и той трябваше да получи права, дълбоко се съмнявам, че админите щяха да му ги дадат. Нека си припомним, че заради него (и един негов приятел) админ отряза достъпа им по тези места. Администратор е спирал достъпа до клубовете (по мои спомени) само три пъти ...
5. За гласовете за Ангел в изборите.
Никъде не е казано, че четящите в този клуб не могат да гласуват. Но и никой не казва, че някой ги е докарал насила. Достатъчно е да погледнете броя на посещенията в темата за гласуване и ще ви светне колко народ е бил тук непрекъснато.

Фарс, цирк, пародия ?
ДА - хайде помислете си кой ги направи такива.
За мен изборът на един бивш монарх за министър председател също беше цирк.
Но какво от това ?! Спазвам си законите ...

Новият модератор на клуб "Любов" е Ангел.
Въпрос на време е да се сменят с Графи - мисля, утре най-късно.
Аз ще си дам това същото мнение на админите, а те ще си решат.

| GSM-а e единственото нещо, за което клубарите спорят на кой му е по-малък |


Тема Predavane za deca i unoshi SPOKOнови [re: LeoS]  
Автор HectorP (hero of Troy)
Публикувано21.03.02 19:04



Be vie ludui li ste ?
naj-tupoto e da si admin
vmesto da si pravish tashaci da se zanimavash s maloumni :)))
Dreme mi koj e moderator.
I taq otgovornost det q prehvurlqte kato topul kartov :)
Mnogo ste smeshni nachi :)))))))))
Nikoj ne e vinoven che kluba si e takuv.
Tova e jivota dneska si na vurha utre si down. Po drugi den pak shte e No ! kluba spoko

Hector



Тема LeoSнови [re: LeoS]  
Автор AGENTE (Нерегистриран)
Публикувано21.03.02 19:27



Отчайващо дълги и тъпи постинги пишеш майна!

Биберона никога не е бил реална кандидатура - не ставай семеш да твърдиш това! Издигнах го за да гласуват за него хората на които им се повръща вече от вашите простотии и игрички на администрации. За него на практика гласуваха хората които бяха против твоити приумици за администриране на клуба.
Резултата бе че за него дадоха глас 14 реални члена от клуба, а за Ангел 15-16!!!
Не ставай толкова смешен да твърдиш че някой е гласувал за Ангел защото е бил против Биберона, който си заяви че си прави майтап и ако бъде избран веднага ще се одтегли.

Непознатите никове които натрупаха гласове - всички знаем че са от твоя отбор модератори които ти ближат дупето и гласуваха по заповед с бележки!

И така като си отворил не знам защо в тази тема приказка за кой какъв бил и на кого са му рязнали достъпа ще ти кажа пък аз едно:

БЕ ЛЕОС, ТОЛКОВА ЛИ СИ ТЪП ДА СИ ПРЕДСТАВИШ ЧЕ ИМА ХОРА НА КОИТО ИМ ДРЕМЕ НА ГЪЗА КАКВО ЩЕ СИ МИСЛЯТ ЗА ТЯХ В ТЕЗИ КЛУБОВЕ И ДАЛИ НЯКОЙ ОЛИГОФРЕН КАТО ТЕБ ЩЕ ИМ РЕЗНЕ ДОСТЪПА?

Кандидатурата на Биберон беше издигната за да се види колко сте смешни и жалки и наистина реакцията със сбора на цялата ви групичка показа, че нещо наистина се вживявате насериозно тук!

Аз поне направих купона на хората, вие им показахте видиотяването в интернет на практика!

Приятно ми беше да се смея на изпълненията ви:)))))

Shhhhhhhhhh...I'm away!!!


Тема Re: хех :)нови [re: AGENTE]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано21.03.02 22:45



Ти пък как реши, че тъпчо като мен ще мисли какво мисли задник като теб ?!
Ей сега тичкам да си оправя тъпия и отвратителен постинг.
Хоооп - готово - преместих си го в другия крачол :)
Смей се, палячо :)))))

| GSM-а e единственото нещо, за което клубарите спорят на кой му е по-малък |


Тема Re: уточнениенови [re: Cherchez la Femme]  
Автор Rama (призрак)
Публикувано22.03.02 00:13



Давам си сметка, че би ти било трудно да отделиш от общата маса всеки поименно. Но въпреки това постингът ти леко ме засегна, тъй като е адресиран твърде директно и твърде към всички - следователно и към мен. Което не ми е приятно. Аз дадох своя глас за Сивия вълк - лаконично, ясно, простичко и еднократно. Дори не съм следила всички завръзки и развръзки около изборите - едва сега от теб научавам, че е имало чак такива дандании.

Харесвам клуба и го посещавам редовно, както може би си забелязала - и ми пука какво става в него. Затова взех насериозно избора на модератор и сторих каквото трябваше. И не разбрах за каква точно веселба говориш.

Та така.




Тема Re: и още [re: Cherchez la Femme]  
Автор Rama (призрак)
Публикувано22.03.02 00:24



Въпреки че ми стана обидно от това обръщение, искам да те поздравя за добре свършената работа и за доброто модераторстване. И да ти кажа, че ако беше сред номинираните, пак бих гласувала за теб.

Честито на Ангел!
Пожелавам му успех и здрави нерви.



Тема Re: LeoSнови [re: AGENTE]  
Автор Air Force (Umherirrend)
Публикувано22.03.02 00:28



Нерег, ти си пич!


,-._,-.

\/)"(\/
(_o_)
/ \/)
(|| ||)
oo-oo



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.