Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:07 22.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Е, това вече е прекалено.нови  
Автор Meчo зacпaл (?)
Публикувано21.03.02 16:59



Много съм любопитна да разбера, защо и кой е повикал да си дават мненията и гласа за модератор, хора, които при поискане да видиш всичките им мнения излиза само едно в клуб Любов - това, че гласуват за Ангел? Погледнете последния половин час от гласуването.

Като са взели многоуважаемите от мен администратори и модератори решение вече, защо е нужно да се подлага на такова унижение въпросния Ангел?


Нямам нищо против Ангел, ни го познавам, ни съм пила водка с него, най-вероятно е много
свястно момче и би вършило работата си с удоволствие и без престараване. Но по принцип съм против вмешателствата в разговорите на хора... независимо в кой клуб пишат.

Тук ще се повторя:
Пиша това и по повод на забележки, че съм била станала изведнъж много активна. Ами да,
взех че станах и активна, доста съм отдавна по клубовете, повечето като читател (това до
колкото знам не е забранено), та в един момент реших и да се обадя... Но във всеки случай имам повече писания в клуба от някои от гласувалите горе.

Но ми е любопитно още, защото по-старите членове тук си траят....

Голям фарс, но това е за пореден път в dir.bg....
Какво ли се учудвам...



Тема Re: Е, това вече е прекалено.нови [re: Meчo зacпaл]  
Автор Vse_edno_1™ (-=Егоист=-)
Публикувано21.03.02 17:05



Защо се ядосваш, така или иначе всичко стана прекалено скучно. Всеки прави каквото си поиска.Дано поне новия модератор се погрижи всичко да е по интересно, макар че интересното зависи от всички.

Не се ядосвай

Но заради кучка това не може да стане, защото щом ми стане най-много да ме хване


Тема Извинявам сенови [re: Meчo зacпaл]  
Автор Meйджъp™ (гаменин)
Публикувано21.03.02 17:07



Извинявай, но защо подценяваш групата на хората, които само четат в клуба, без да пускат мнения?
Те не са хич малко и едва ли заслужават да бъдат дискриминирани.
И тях ги интересува кой ще е модератор на клуба, затова имат пълното право да гласуват.

Не се нервирайте, утре ще е по-зле!


Тема Re: Е, това вече е прекалено.нови [re: Vse_edno_1™]  
Автор Meчo зacпaл (?)
Публикувано21.03.02 17:11



Няма повече да правя така. Да се ядосвам. Мен и без това рядко ме хваща писателската дрисня (думи на приятелче, аз такива неща не казвам :-)) ), та няма и да се разбере кога пак ще яхна метлата.

Е, ще го видим Ангел, както се казва, каква ще я свърши....:)))



Тема Re: Извинявам сенови [re: Meйджъp™]  
Автор Vse_edno_1™ (-=Егоист=-)
Публикувано21.03.02 17:12



А, можеш ли да докажеш това, което твърдиш?



Това според мен е: -=една игра в която не се знае кой, какво прави=-

Но заради кучка това не може да стане, защото щом ми стане най-много да ме хване


Тема грешка....нови [re: Meчo зacпaл]  
Автор юлиaн юлиaнoв юлиaнoв (ас не съм)
Публикувано21.03.02 17:12



просто съм им ....как да се изразя ...аве някак допадам им .....
наиш колко псувни съм им забил на сите ...безброй...такава ПАРАНОЯ ги е подгонила , че всеки нов ник в еди кой си клуб ..е Биберонъ............
не тряъ да се ....еди кво си ...тва е начин да ми натрият нослето ...
проблемчето им е в тва , че ....те НАИСТИНА си мислят , че Биберонъ...шъ седне да се занимава с проблемите на тип с вродена простота като silent например ..........нищо ще погледам още малко сеир.....!!!

я си клечим нъ дуваръ....


Тема Re: Извинявам сенови [re: Meйджъp™]  
Автор Meчo зacпaл (?)
Публикувано21.03.02 17:15



Не ги подценявам, както казах и аз съм една от повече четящите, но все пак и пиша, макар и рядко. Тях не съм ги виждала изобщо.

Божке, и за слепия вече е ясно какво става тук. Не виждам защо трябва да го отричаме?!



Тема Re: Е, това вече е прекалено.нови [re: Meчo зacпaл]  
Автор Vse_edno_1™ (-=Егоист=-)
Публикувано21.03.02 17:15



Ангел е точен, но ще видим останалата част от клуба как ще приеме новият си модератор


Но заради кучка това не може да стане, защото щом ми стане най-много да ме хване


Тема Re: грешка....нови [re: юлиaн юлиaнoв юлиaнo]  
Автор Meчo зacпaл (?)
Публикувано21.03.02 17:20



Аз така и не разбрах, защо въобще ни пипат. Като назначиха Графинята нямаше избори!?! Свалят ти доктрината отгоре и изпълявай!

Пък от друга страна, ако бяха направили и сега така, нямаше сеир....:))

Но чак пък толкова да ни взимат за бълъци, обидно някакси...



Тема Re: Извинявам сенови [re: Vse_edno_1™]  
Автор Meчo зacпaл (?)
Публикувано21.03.02 17:23



Като гледам как за един час преди края на избора се появиха всичките, много ще му е трудно да го докаже.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.