Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:00 10.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Избори за модератор!нови  
Автор Cherchez la FemmeМодератор (тук и сега)
Публикувано14.03.02 17:18



Начало на гласуването: 14.03.2002г.

След моя отвод и тези на Biscuit, Коприна_И_Хлороформ, фифи-перото, akonitin, Evil Brother, Strunz, Nickname, Ганка и Фанка, Сивия вълк и Вещица, и последно издигнатите кандидатури на Биберонъ и Анджелина, остават следните номинации, за които да се гласува:
(подредбата е по азбучен ред)

Ангел
Анджелина
Биберонъ


Имате право да издигнете кандидатура и да гласувате и за необявен в горния списък кандидат (с изключение на тези направили си самоотвод), но той трябва да е регистриран.


Важно!!
Правила за гласуване:
1. Имат право да гласуват всички желаещи на принципа един човек – един глас.
2. Гласува се само за един кандидат! Ако избраният смята, че не може да се справи сам, след като получи правата си, ще съгласува с админите желанието си за помощник.
3. Повече от един глас за един и същ кандидат, подаден от един и същ разпознат участник се анулира.
4. Легитимни са гласовете подадени единствено в тази тема.
5. Гласове за повече от един кандидат, подадени от един и същи човек се анулират хронологично. Тoва не важи за последния подаден във времето глас.
6. Глас на номиниран, подаден за себе си ще се брои - нормално и демократично е.
7. Реплики на реплика и чатове в темата ще се трият. Ако желаете да изкажете мнение за нещо, направете го вътре в своята реплика за гласуване или в друга тема по въпроса.
8. Ако някой от получилите глас(ове) желае да се откаже - нека пусне реплика на основната тема "Отказвам се", за да не подведе останалите.


Начин на гласуване:
1. Гласува се само с реплика на този постинг – за улеснение на всички можете да напишете ника на вашия фаворит като заглавие на постинга ви.
2. Аргументацията за избора ви на конкретен кандидат не е задължителна, но не е и забранена.


Closing time - 17:30 часа на 21.03.2002г.
Събралият най-много гласове ще бъде избраният от вас модератор и ще получи правата си най-късно на следващия ден (гласуването може да бъде прекратено и по-рано, ака темата "заспи" при явен фаворит).


________
Бележка под линия:
Много моля тези, които вече са изразили предпочитанията си по един или друг начин, да го направят и в тази тема. Разбирам, че за някои цялото това суетене около изборите е смешно, за други всичко това е един голям цирк, трети пък изобщо не се вълнуват кой ще модерира клуба, но сега е моментът да оставите майтапа на страна и да подходите сериозно, за да не се налага да си сменяте модератора през седмица.


Успех на всички кандидати!


__________
Брах шипки. А после паднах по стълбите.

Редактирано от Cherchez la Femme на 21.03.02 12:50.



Тема Sorry, но едва сега виждам...нови [re: Cherchez la Femme]  
Автор Strunz (с усмивка....)
Публикувано15.03.02 10:14



какво се твори тук.
Категорично отказвам кандидатурата си тъй като никога не съм изявявал и най-малко желание за това. Все пак благодаря на тези, които са я предложили.

Не гласувам за никого



Тема Самоотвод!!!нови [re: Cherchez la Femme]  
Автор akonitin (развейпрах)
Публикувано15.03.02 15:47



Как са направени тези номинации? Как можа да ви хрумне! Как ще измия този срам от лицето си? Как ще гледам неродените ми синове и дъщери в очите (или в очите на майките им)? Как...Сега, когато преживявам такъв душевен и физически срив, сега когато изгърмях двигателя на колата си, сега когато правя преоценки на възгледите си, относно смисъла на автоматичните писалки, сега ли точно трябваше...
Няма да ви простя!!!!!

ВРЪЗВАЙ СЕ!!!!!


Тема Анrелнови [re: Cherchez la Femme]  
Автор Dakota (отверт)
Публикувано16.03.02 12:22



Гласувам за Анrел...не забелязах да си е направил самоотвод, така че, хак да му е.

"Никоя армия не може да спре идея, чието време е дошло." - Виктор Юго


Тема Re: Ангел:))))нови [re: Cherchez la Femme]  
Автор Beщицa® (шарлатанка)
Публикувано16.03.02 16:02





Не всичко е каквото изглежда:)))а каквото ни се иска да бъде:)

____
Брои се като глас за Ангел.
(бел.мод.)

Редактирано от Cherchez la Femme на 21.03.02 16:08.



Тема Re: Избори за модератор!нови [re: Cherchez la Femme]  
Автор инaт ()
Публикувано16.03.02 23:20



Евила?-никога,дори да не се е оттеглил
И понеже и Щрунц се отказва,Ангел или Сивия вълк.

Тва от мен



Тема Re: Избори за модератор!нови [re: Cherchez la Femme]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано17.03.02 21:49



angel

_____________________________________
Out of my mind - back in 5 min.
K.


Тема Отказвам се!нови [re: Cherchez la Femme]  
Автор Nickname (God)
Публикувано18.03.02 01:08



И без това не съм изгарял от желание да стана модератор и тук!
А и гледам, че изборите са голяма пародия!
Та с няколко думи: най-вероятно и по принцип щях да се откажа! Кофти ми е единствено за хората гласували за мен, ама с оглед на интригите, които някои психо-патки вихрят в Администрация волно или неволно (най-вече сегашната модераторка), определено пък съвсем не ми се занимава!
Сори!
И благодаря на всички гласували за мен!

______

"Everyday I break my own personal record for consecutive days without dying."


_____
В мнението нищо не е редактирано. Тук имаше моя реплика, която счетох за нужно да изтрия, за да не изпадаме в излишни конфликти с Nickname.
(бел.мод.)

Редактирано от Cherchez la Femme на 19.03.02 15:59.



Тема Re: Избори за модератор!нови [re: Cherchez la Femme]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано18.03.02 12:43



Мисля, че е редно след отвода на Nickname да почистиш темата. Имам предвид да изтриеш гласовете за него и за останалите номинирани направили си отвод, а всеки сам за себе си ще реши да гласува ли за някой от останалите кандидати или не.

Ще ми се да кажа още две-три думи.
Няколко души тук казаха, че изборите били пародия. Ами те са такива, каквито си ги направите, бе хора! Ако се отнасяте към клуба си с пренебрежение - много ясно, че ще гласувате пренебрежително. Ако на "Все едно едно" му е през "Пена, та у Виена" - на всички ли не ви пука как ще я карате нататък? Аз се чувствам длъжен да ви кажа обаче, че тежък и посещаван клуб като вашия няма да го оставим без модератор. Не и него - ако се наложи ще логнем някого административно и тогава се оплаквайте на Арменския поп. Дава ви се възможност вие да решите кой да се грижи за клуба ви - не пропилявайте гласовете си за глупости ...

| GSM-а e единственото нещо, за което клубарите спорят на кой му е по-малък |


Тема дреме ми на Бибътъ......нови [re: Cherchez la Femme]  
Автор юлиaн юлиaнoв юлиaнoв (ас не съм)
Публикувано18.03.02 15:14



кой шъ турнът за модератор ........








пи.си. демек съм гласувъл за комунистите :))))

я си клечим нъ дуваръ....



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.